0

Ferran>>>>>>>>>

0

@Chaoss warto, szczególnie Klątwę Faraonów

1

@IronSanHybrid jestem wściekniętą hejterką znawców i byłych gwiazd footballu. Nie wiedziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Dyskusje znikają szybciej niż Fati po wejściu na boisko xD

0

@gumaz wybaczę jak usunie konto xD

0

@Krzysztof1987 Maciejowi procenty uderzyły do głowy xD zaczął pisać znów, że usunie konto jak Barca przejdzie dalej a potem zaczął personalnie atakować użytkowników (w tym mnie :D)

1

@gumaz na Islandię

1

@Rust_Cohle jak sam mówisz, dobre dymy kończą się banem XD

0

@Rust_Cohle to czekam w takim razie, wczoraj było poddymienie ale komentarze usunięte niestety

4

@MesQueUnClub_87 zaraz powie, że to jego sprawa czy usunie a w ogóle po pijaku się nie liczy xD niezłe były wczoraj dymy

9

@Janiama Maciej nie pij więcej.

25

@Janiama dorosły człowiek...

10

Mimo usilnych starań trenera i sędziów Barca nie przegrała. :D

3

To jak nas dymają sędziowie w pucharach europejskich to jakiś koszmar.

4

Jakby to był Cris a nie Lewy to już by robił Siuuuu z gola kolegi :D

1

Skupmy się tylko na Lidze i nie grajmy w ogóle pucharów, bo ciągle kompromitacje. Jak piłkarze są w dobrej formie i zapowiada się dobry mecz w ich wykonaniu to i tak trener to popierdoli.

12

Zaczęło to wszystko fajnie wyglądać, panowie widać, że czuli się pewnie i super się oglądało ostatnie mecze, to Xavi musiał to wszystko pomieszać. Znów wracamy do meczów, że oczy krwawią

2

Mam nadzieję, że ktoś zapyta Xaviego na konferencji co on odjebał.

25

Jestem tak zła na Xaviego, że pozmieniał obronę, że głowa mała. Ja pierdole

3

A niektórzy pisali przy meczu Bayernu z PSG, że byśmy obie ekipy oklepali. :D

0

I nie wpuści Balde :))))(

5

Wincyj kombinowania w ważnych meczach, wincyj.

3

Xaviball przekombinował ze składem i mamy efekt.

0

Dobra zamknął mi mordę xD

3

Zajebiście, Pedri Nam wypada. Super...

0

Czy ten placek Alonso zagrał chociaż jeden dobry mecz?

0

Alonso...i już odechciało się wszystkiego.

1

@AFA90 po prostu tak ma, nie przechodził szkolenia jeśli chodzi o zjadanie rzeczy na dworze :D

1

@pt9 nie podam Ci rozwiązania bo nie znam aż tak sytuacji. Wiem, że zabicie psa jest najgorszym wyjściem. Sprawa w sądzie, zgłoszenie się do zarządcy budynku (ja tak zrobiłam jak sąsiad przywiązał psa na podwórku). Cokolwiek. Sorry ale żyje więcej niż 20 lat i nie dam sobie wmówić, że 20 lat temu to był taki zaścian, że psa trzeba było mordować bo nic nie dało się zrobić.

2

@karol97 sprzątanie po psie jest upokarzające? XD skoro decydujesz się na psa, sprzątasz po nim jego odchody. Prosta sprawa. Upokarzające, no nie mogę.
@pt9 nie, to nie było najlepsze wyjście. Zabicie bezbronnego stworzenia, które hałasowało bo miało głupich właścicieli nie jest dobrym wyjściem. Przecież ten pies konał na pewno w męczarniach. Jak można w ogóle takie postępowanie tłumaczyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?