clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran>>>>>>>>>
0
@Chaoss warto, szczególnie Klątwę Faraonów
1
@IronSanHybrid jestem wściekniętą hejterką znawców i byłych gwiazd footballu. Nie wiedziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Dyskusje znikają szybciej niż Fati po wejściu na boisko xD
0
@gumaz wybaczę jak usunie konto xD
0
@Krzysztof1987 Maciejowi procenty uderzyły do głowy xD zaczął pisać znów, że usunie konto jak Barca przejdzie dalej a potem zaczął personalnie atakować użytkowników (w tym mnie :D)
1
@gumaz na Islandię
1
@Rust_Cohle jak sam mówisz, dobre dymy kończą się banem XD
0
@Rust_Cohle to czekam w takim razie, wczoraj było poddymienie ale komentarze usunięte niestety
4
@MesQueUnClub_87 zaraz powie, że to jego sprawa czy usunie a w ogóle po pijaku się nie liczy xD niezłe były wczoraj dymy
9
@Janiama Maciej nie pij więcej.
25
@Janiama dorosły człowiek...
10
Mimo usilnych starań trenera i sędziów Barca nie przegrała. :D
3
To jak nas dymają sędziowie w pucharach europejskich to jakiś koszmar.
4
Jakby to był Cris a nie Lewy to już by robił Siuuuu z gola kolegi :D
1
Skupmy się tylko na Lidze i nie grajmy w ogóle pucharów, bo ciągle kompromitacje. Jak piłkarze są w dobrej formie i zapowiada się dobry mecz w ich wykonaniu to i tak trener to popierdoli.
12
Zaczęło to wszystko fajnie wyglądać, panowie widać, że czuli się pewnie i super się oglądało ostatnie mecze, to Xavi musiał to wszystko pomieszać. Znów wracamy do meczów, że oczy krwawią
2
Mam nadzieję, że ktoś zapyta Xaviego na konferencji co on odjebał.
25
Jestem tak zła na Xaviego, że pozmieniał obronę, że głowa mała. Ja pierdole
3
A niektórzy pisali przy meczu Bayernu z PSG, że byśmy obie ekipy oklepali. :D
0
I nie wpuści Balde :))))(
5
Wincyj kombinowania w ważnych meczach, wincyj.
3
Xaviball przekombinował ze składem i mamy efekt.
0
Dobra zamknął mi mordę xD
3
Zajebiście, Pedri Nam wypada. Super...
0
Czy ten placek Alonso zagrał chociaż jeden dobry mecz?
0
Alonso...i już odechciało się wszystkiego.
1
@AFA90 po prostu tak ma, nie przechodził szkolenia jeśli chodzi o zjadanie rzeczy na dworze :D
1
@pt9 nie podam Ci rozwiązania bo nie znam aż tak sytuacji. Wiem, że zabicie psa jest najgorszym wyjściem. Sprawa w sądzie, zgłoszenie się do zarządcy budynku (ja tak zrobiłam jak sąsiad przywiązał psa na podwórku). Cokolwiek. Sorry ale żyje więcej niż 20 lat i nie dam sobie wmówić, że 20 lat temu to był taki zaścian, że psa trzeba było mordować bo nic nie dało się zrobić.
2
@karol97 sprzątanie po psie jest upokarzające? XD skoro decydujesz się na psa, sprzątasz po nim jego odchody. Prosta sprawa. Upokarzające, no nie mogę.
@pt9 nie, to nie było najlepsze wyjście. Zabicie bezbronnego stworzenia, które hałasowało bo miało głupich właścicieli nie jest dobrym wyjściem. Przecież ten pies konał na pewno w męczarniach. Jak można w ogóle takie postępowanie tłumaczyć...