clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO pewnie tak, żenujący typ
3
@macio_944 i te 10 lajków xD
22
Nie wiem czy ktoś pisał ale Benzema dziś beznadziejny i on jeszcze miał czelność coś pierdziec do Messiego o nagrody. XD
1
Od bramki Asensio która była nieuznana do bramki Kessiego szefito. Jak dużo się zmieniło :D wtedy mieliśmy 6 punktów a koniec końców wyszło 12. Kocham ten sport. Vamossss
35
Madrycioki do nory xD wielki Kessie Was wyjaśnił
0
@LukaszFan a to Real grał lepiej? Ostatnie 10 minut trochę na Nas siedli a tak to grali jedno wielkie gówno. Ten remis byłby szczęśliwy dla nich a nie dla Nas. VAMOS
53
Nie no, wszystkiego bym się spodziewała ale ze 3 punkty dadzą Nam Kessie i Roberto to w życiu xD
7
Ale Lewy teraz top, co jak co
0
Komu to Fati podał...
0
My w ogóle nie mamy ławki...
0
@tomek8756 no wiem :(
0
Dobra poszła dyszka na Real bo coś czuję że spartolimy te końcówkę xD
0
Będzie spalony spokojnie panowie
1
Chyba będzie spalony
0
Lepiej niech nie będzie zmian bo wtedy wszystko siądzie...
0
Lewemu co się Luisito włączył :D
3
Trzeba Roberto zdjąć bo zaraz jak Alonso, strzeli ale zawali xD
1
Xavi w szoku, co ma im powiedzieć jak zazwyczaj 1 bramka wystarczyła do 3 punktów. XD a tu drugą trzeba wcisnąć. Vamossss
1
Roberto nasz joker na takie spotkania xD
0
Brawoooooooooooo
3
Jak Real nie strzeli samobója to nie zdobędziemy bramki. xD
3
Jak dziś przegramy to nie będzie katastrofy aż takiej bo nadal mamy 6 punktów przewagi, jeśli zaś Real przegra to mając 12 punktów straty raczej wypisuje się z walki o mistrzostwo. Bardzo ważny mecz :D
1
@norbi77 pamiętaj o zbieraniu koralików :) no i ćwicz parowanie najlepiej z tym typkiem do treningów. Naprawdę pomaga.
2
@norbi77 naucz się parować, bo bez tego ani rusz. :) Nie podbijesz sobie levela farmieniem więc nie możesz stać się silniejszy jeśli nie dajesz rady bossowi. Zapomnij o wszystkim czego nauczyły Cie soulsy bo bossowie są tak szybcy że nic Ci to nie da. Powodzenia! Ja wbiłam platynę w Sekiro więc jak masz pytania to śmiało :D
Edit; na pocieszenie Ci powiem że niektórzy bossowie zajęli mi kilka dni, a ostatni 1,5 tyg. XD powodzenia!
6
@agaFCB wygląda mega smacznie, gdyby nie moje silne uczulenie na mango już bym brała przepis :D
10
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nakłada kary na stacje które puszczą przed 23:00 filmy z wulgaryzmami, jeśli nie będą one wyciszone. Wyciszane będą między innymi ,,Psy", ,,Kiler" czy ,,Poranek Kojota". Przecież te filmy to klasyki, wulgaryzmy są tam naturalne a nie na siłę jak w niektórych filmach Vegi. Witaj cenzuro :)
1
@MesQueUnClub96 AaLe to 3 LiGa pUcharÓw
I jak Legia w pucharach grała to prawie z ligi spadła xD
3
Poznań dziś nie zaśnie bez kitu xD
5
Brawo Lech :D brawooo
1
@Emhyr zaraz się z tego wycofa i będzie cisnął Barcę.