6

Powinno być drugie czerwo. Co za bydło xd

2

Kolejorz musisz :D

0

Nic prawie nie widać. Co za idioci tak zadymili te hale xD

1

@Kidd ładny kurs jest na odpadnięcie Lecha.

7

@Ojciec5tkidzieci Velma niczego ich nie nauczyła xD

0

@Encore https://zapodaj.net/efedef2a56e7c.jpg.html

Zdjęcie jakoś z połowy gry ale grałam z taką fryzurą i okularami do końca. Taki trochę Potterowy mix.

6

https://zapodaj.net/49fbdd499590e.jpg.html

Stało się. Udało się wbić wszystkie trofea w tym platynowe w Hogwarts Legacy. Teraz takie krótkie podsumowanie. Sama fabuła zajęła mi około 40 godzin, zaś wyczyszczenie mapy i zdobycie (bez poradników) 28 h. Na koniec już bardzo mnie gra wymęczyła, bo o ile szukanie stron Revelio i wyczarowań było ekscytujące tak zaczynanie 3 razy gry by znaleźć Komnatę Mapy należąc do innego domu już nie. :D ogólnie bardzo głupie trofeum wymuszające od Nas zaczęcie gry 3 razy od nowa i granie około 2h za każdym razem. Czy były bugi? Były ale udało się mimo tego. Gra przewyższyła znaczenie moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona, że kupiłam ją na premierę. Piękna przygoda i polecam wszystkim. :D jestem w szoku, że platynę zdobyło tylko 1% graczy jak na razie. Jakby ktoś miał jakieś pytania co do trofek to służę pomocą. :D

2

@tomek8756 mówisz na mnie pener? To jest moje drugie imię

XD

1

@Lionel_Messi10 ostatnio mam fazę na ,,Na Legalu" i cisnę cały czas. :D te nowe kawałki też mi się podobają ale zdecydowanie wolę stare.

1

@Lionel_Messi10 uwielbiam Rycha. :D

2

@Jakchcesz sraluch zwykły

1

@Lionel_Messi10 no pewnie jesteśmy w podobnym wieku :D
@tomek8756 dziękuję dobry człowieku

1

@AmigoBlancos widać było że się oszczędzali ma mecz z potworem z Katalonii ^^

8

@Comfortable_ zrobiłabym ankietę ale powiedzą, że przereklamowane
@Luciano99 nie rozpijam nieletnich :D

0

@gumaz w domku :)

2

@tomek8756 kobiet się o wiek nie pyta. 2 z przodu więc luz. :D

13

Kurcze za 3 dni będzie 10 lat jak mam tu konto. ಠ_ಠ

56

Przecież my rozjedziemy ten Real jak walec 1:0.

14

Vinicius nawet jak nic nie robi jest irytujący. XD

2

Egipcjanin co podał. XD

0

@Transu96 bana nie ma ale komentarz już usunięty XD

14

@Janiama i tak już nie wyjdziesz z tej sytuacji z klasą i twarzą więc idź spać.

16

@TheNekro94 bo ile można słuchać tych jego pierdów i robienia z siebie ofiary. XD

9

Komentarz usunięty

18

@Janiama nawet na końcu musisz robić szopkę? XD

7

Co Porto ma pecha... Niewiarygodne :(

7

Ostatni odcinek TLOU... Dla mnie trochę za krótki ale generalnie dobrze odwzorował grę. Ogólnie serial przerósł moje oczekiwania, bardzo mi się podobał i życzę sobie i innym, by wszystkie produkcje na podstawie gier trzymały chociażby taki poziom :)

1

@Kidd Avatar i Breaking Bad.

10

Za 1:0 jest tyle samo punktów co za 5:0 i elo.

4

Xavi chyba podpisał pakt z diabłem w tym sezonie ligowym. Niemożliwe co się dzieje na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?