clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Powinno być drugie czerwo. Co za bydło xd
2
Kolejorz musisz :D
0
Nic prawie nie widać. Co za idioci tak zadymili te hale xD
1
@Kidd ładny kurs jest na odpadnięcie Lecha.
7
@Ojciec5tkidzieci Velma niczego ich nie nauczyła xD
0
@Encore https://zapodaj.net/efedef2a56e7c.jpg.html
Zdjęcie jakoś z połowy gry ale grałam z taką fryzurą i okularami do końca. Taki trochę Potterowy mix.
6
https://zapodaj.net/49fbdd499590e.jpg.html
Stało się. Udało się wbić wszystkie trofea w tym platynowe w Hogwarts Legacy. Teraz takie krótkie podsumowanie. Sama fabuła zajęła mi około 40 godzin, zaś wyczyszczenie mapy i zdobycie (bez poradników) 28 h. Na koniec już bardzo mnie gra wymęczyła, bo o ile szukanie stron Revelio i wyczarowań było ekscytujące tak zaczynanie 3 razy gry by znaleźć Komnatę Mapy należąc do innego domu już nie. :D ogólnie bardzo głupie trofeum wymuszające od Nas zaczęcie gry 3 razy od nowa i granie około 2h za każdym razem. Czy były bugi? Były ale udało się mimo tego. Gra przewyższyła znaczenie moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona, że kupiłam ją na premierę. Piękna przygoda i polecam wszystkim. :D jestem w szoku, że platynę zdobyło tylko 1% graczy jak na razie. Jakby ktoś miał jakieś pytania co do trofek to służę pomocą. :D
2
@tomek8756 mówisz na mnie pener? To jest moje drugie imię
XD
1
@Lionel_Messi10 ostatnio mam fazę na ,,Na Legalu" i cisnę cały czas. :D te nowe kawałki też mi się podobają ale zdecydowanie wolę stare.
1
@Lionel_Messi10 uwielbiam Rycha. :D
2
@Jakchcesz sraluch zwykły
1
@Lionel_Messi10 no pewnie jesteśmy w podobnym wieku :D
@tomek8756 dziękuję dobry człowieku
1
@AmigoBlancos widać było że się oszczędzali ma mecz z potworem z Katalonii ^^
8
@Comfortable_ zrobiłabym ankietę ale powiedzą, że przereklamowane
@Luciano99 nie rozpijam nieletnich :D
0
@gumaz w domku :)
2
@tomek8756 kobiet się o wiek nie pyta. 2 z przodu więc luz. :D
13
Kurcze za 3 dni będzie 10 lat jak mam tu konto. ಠ_ಠ
56
Przecież my rozjedziemy ten Real jak walec 1:0.
14
Vinicius nawet jak nic nie robi jest irytujący. XD
2
Egipcjanin co podał. XD
0
@Transu96 bana nie ma ale komentarz już usunięty XD
14
@Janiama i tak już nie wyjdziesz z tej sytuacji z klasą i twarzą więc idź spać.
16
@TheNekro94 bo ile można słuchać tych jego pierdów i robienia z siebie ofiary. XD
9
Komentarz usunięty
18
@Janiama nawet na końcu musisz robić szopkę? XD
7
Co Porto ma pecha... Niewiarygodne :(
7
Ostatni odcinek TLOU... Dla mnie trochę za krótki ale generalnie dobrze odwzorował grę. Ogólnie serial przerósł moje oczekiwania, bardzo mi się podobał i życzę sobie i innym, by wszystkie produkcje na podstawie gier trzymały chociażby taki poziom :)
1
@Kidd Avatar i Breaking Bad.
10
Za 1:0 jest tyle samo punktów co za 5:0 i elo.
4
Xavi chyba podpisał pakt z diabłem w tym sezonie ligowym. Niemożliwe co się dzieje na boisku.