clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO chodzenie po górnym mieście w Gothicu 2 i udawanie, że tam się mieszka. XD
2
Upamecano to żart :)
5
Ile ten Upamecano jeszcze im zawali? XDD co za łeb
1
@kuz ja na końcu ryczalam bo SPOILER
nie chciałam by Abby ginęła bo opiekowała się chłopcem ale jednocześnie chciałam by Ellie pomściła Joela. No masakra jakaś...
2
@PatrychoO też się cieszę ale wolałabym by 2/3 czasu gry grało się Ellie a Abby wystarczy 3 godziny a nie ponad 10. XD no ale i tak mi się podobało
0
@karszun jakoś wciągnęła mnie ta historia, mimo że znałam zakończenie. Po prostu gameplay mnie porwał, dbałość o szczegóły :)
@kuz mimo, że wolałam grać Ellie to granie Abby nie było taką katorgą, szczególnie te późniejsze misje :D a zakończenie całe przeryczałam xD
0
@Colon no przejście gry zajęło mi 20h niecałe więc, nie non stop ;)
0
@Janas11224 na razie mam dość tematów zombie. XD ale na pewno ogram, lubię taką siekę, a pierwsza część mi się podobała
2
TLOU II skończone. Mega się wciagnelam i ukończyłam grę w 3 dni. Czy fabuła mi się podobała? I tak i nie. :D czy granie Abby było tak straszne jak niektórzy mówili? Też nie. Wzruszyłam się wiele razy, mimo wszystko piękna gra, mimo, że miałam inne oczekiwania. Chciałam kupić na premierę ale przeczytałam spoiler i odpuściłam, ograłam teraz i nie żałuję. :D
0
@Kluivert_P genialny serial
1
@kuz raczej zaproszę przyjaciół na kebsa jak zawsze mam w zwyczaju przy większych wygranych, kupię psu zabawkę i w sumie nie wiem co dalej :D
1
@kuz jak Atleti z Nami wygra to wygram 760 zł więc izi wygrana Barcy. XD
1
@Mario96w grafika grafiką, ale szczegółowość tego świata i realizm jest fantastyczny
0
Dałam drugą szansę The last of Us II. Zobaczymy. :D
0
Ale co mi się udało znaleźć błąd w kursie u bukmachera na mecz Barca vs Atleti to moje. :D kurs 24 na AM wszedł jak złoto
2
@Rewolucja123 dopiero od Martino? To Ty młody kibic jesteś rewolucjo
0
Nie no Lewy idziesz do domu
2
Girona lepiej wyprowadza kontry niż te nasze gwiazdy xD
34
@Lionel_Messi10 najpierw się wypiął na Barcę bo mu zapachniały pieniądze z PSG, a teraz ma wrócić? Jestem na nie.
1
A Dembele to kiedy ma zamiar wrócić w ogóle? XD miał w marcu jakoś już grać, w lutym były takie artykuły, jest kwiecień a tu ani widu ani słuchu. Chyba, że podczas rehabilitacji się połamał znów?
5
Ten błazen Vini od początku swoich potyczek z Araujo czekał żeby mu pocisnąć. XD co za kundel.
8
No i zaraz wracamy do rzeczywistości, demolujemy jakąś Osasunę 1:0 i 3 punkty cyk
0
@barto_8 ładnie. U mnie ,,tylko" 320 ;)
1
Ale ten Alonso, kto to widział...
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak Messi miałby nie przyjść tylko dlatego, że dostaliśmy na łeb z Realem to niech nie przychodzi XD
0
Przyznajcie się, ile zarobione na awansie Realu?
0
Ale by sobie człowiek obejrzał takie nudne 1:0...
23
To fajnie Barca tych sędziów opłaca, a te śmieci z Madrytu będą o tym teraz piać przez lata. XD
12
Militao już nie powinno być na boisku. XD
4
Już walić te kartki, niech mu ktoś sprzeda w końcu porządną lepę.