clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos łącznie prawie 1000 xdd
0
@AmigoBlancos łącznie ze wszystkich kuponów będzie ze 170 zł. XD na wygraną a część tylko na awans. Zazwyczaj gram za 10/20 zł, max 30. Więc poszalałam. :D jak wszystko wejdzie to ponad 1000 mi wpadnie. Bo mam jeszcze stare kupony gdzie został ostatni zakład na Real
0
@Artysta9 trzeba się najpierw pozbyć Fatiego i Ferrana, potem można myśleć o nowym skrzydłowym.
6
@AmigoBlancos odpadnie bo dużo na nich postawiłam. XD
1
@bartas97 dziękuję! Ostatni tydzień był dla mnie mega łaskawy :) również życzę
0
@PatrychoO oby był lepszy singiel niż w zeszłym roku :D na żywo był spoko ale do słuchania na słuchawkach niezbyt
0
No to jak Real awansuje dalej wygram 650 zł. XD czyli pewnie City bierze to łatwo
8
Jakiś pan się zobowiązał, że pokryje koszty pogrzebu 8-letniego Kamilka. Historia myślę wszystkim znana, przedstawił on faktury z których wynika, że za posługę księdza i wynajęcie kościoła musiał zapłacić 1400 zł. Naprawdę Ci ,,słudzy boży" muszą być aż tak pazerni by nie odprawić temu nieszczęsnemu dzieciątku pogrzebu za darmo? Gdzie i tak dochodzą koszty trumny, zakładu pogrzebowego to jeszcze ksiądz musiał swoje zarobić. Wstyd... 800 zł za posługę w czasie pogrzebu i 600 za wynajęcie kościoła. Tym bardziej, że obcy człowiek wykazał się taką inicjatywą, zachowanie tego księdza jest dla mnie obrzydliwe. Tak, ksiądz musi za coś utrzymać kościół i plebanię ale z głodu by nie zdechł jakby wykonał gest w stosunku do dziecka.
8
Warto przypomnieć wystąpienie Eto. :D
Uwielbiam to
0
@Criss18Barca polecam garść nerkowców. Są słodkie :D
35
@macio_944 ,,takie są fakty kolego"
XD
1
@Kidd Unravel 2
0
Teoretycznie - gdyby nie dołączył do Nas Robert, zdobylibyśmy majstra? Jak myślicie? Myślę, że może by się udało ale nie z taką przewagą punktową. Przed mundialem jednak Robert strzelał na zawołanie dając Nam mnóstwo punktów, w drugiej części trochę gorzej ale jakby trochę się budził. Ogólnie oceniam jego transfer na ten moment na taką 4 w skali szkolnej.
10
@tbas od lipca najniższa krajowa do góry - wzrost cen.
13
@prokofiew nie no, mieli zejść z boiska ze spuszczonymi głowami by się nie narazić patologii
1
Odjąć im z 10 punktów w następnym sezonie i niech spadają do 3 ligi. Bydlaki
8
Dobrze Pique podsumował to bydło. Policja tam powinna wjechać...
0
Tylko niech nie wprowadza tego placka Torresa albo Fatiego.
3
Niech ten mecz się nie kończy. Co za widowisko :D
0
@LM10GOAT za co? xd
0
@Gracek10 Ligi Mistrzow
0
@pt9 ja to uwielbiałam w tej grze, że na początku jesteś takim nikim, co ma zebrać właśnie rzepę by uzbierać na ubranie bo jest się obdartusem. :D kupić patelnię, by mieć zniżkę. A potem stopniowo wszyscy NPC nabierali do Ciebie szacunku. Teraz to gra zaczyna się i już jesteś koksem, ewentualnie potem coraz bardziej się rozwijasz.
1
Pamiętacie jak w zeszłym roku Ukraina nie przyznała Nam punktów i się ludzie zesrali, że ich przyjęliśmy a nie dali Nam punktów na Eurowizji. Kiedyś to było :D
7
@malicinho to samo co Izrael xD
1
@ptrx ahhahah xD dobre
0
Blanka się zatrzymała kilka lat temu. XF
0
@Kinginiesta o, lubię takie filmy, jeszcze jest na HBO. Ideolo
1
Człowiek postawi na podbicie +2,5 żółtej to sędzia jak na złość nie pokazuje kartek. Ech
0
@mekston dzięki :D nie skończył, ale wiadomo jak to się zakończy. Jeszcze może po kursie 6,5 wejdzie, że r
RM zdobędzie LM. XD
0
Dobrze, że postawiłam zaraz po losowaniu, że Real przejdzie City. XD kurs 3.0 pięknie siadzie, a dzisiaj bramka Viniego po kursie 4 też ładnie wchodzi.