clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kurde, wzruszyłam się no :(
1
@Kluivert_P muszę spróbować :D
0
@Mario96w takie przeczucie miałam, zobaczymy. Podstawiony kupon zaraz po poprzednim meczu Borussi i wpadce Bayernu ^^
0
Dobrze, że postawiłam na to, że Borussia nie wygra a Bayern tak. XD wiedziałam, że się wywalą na ostatniej prostej. Za 30 zł 163 zł do wygrania. Ciekawe czy wejdzie :D
1
@FireBarca1899 a kierowcom tirów mają obciąć diety bo za dużo zarabiają. XD
3
@MesQueUnClub_87 ja na co dzień słucham Budki Suflera, Maanam czy starych kawałków Heya czy Republiki. Tak, muzyka wtedy była lepsza i to nie jest boomerskie :D
1
@barcanawieki no to trzeba czekać :D
0
@Eto'o9 R10 wow, strzelił gola z Realem to trzeba go przedłużyć na kolejne 3 lata. Tak jak po golu z PSG i akcji z Realem.
4
Tak jak Busi i Alba mieli swoje momenty które dawały Nam zwycięstwa w ostatnim czasie, nawet w tym sezonie takie byly, tak Roberto to zwykły pasożyt od kilku sezonów i trzeba się go pozbyć.
1
@RoberDzik no teraz mamy obronę która faktycznie by nie dostała 8 bramek z Bayernem. Szczególnie madryciak Alonso i Eric. ^^ no ale zgadzam się, trzeba było zrobić czystki amigosów i tak zrobiliśmy to za późno.
2
Jordiemu przez te lata miałam dużo do zarzucenia - irytujący, obkichane gacie w ważnych meczach ale jest naszą legendą i będzie mi go brakować. Akcja Alba - Messi przeszła już do historii, jego bramka na 4:0 z Milanem, z woleja... Mnóstwo było tych pięknych chwil.
3
@macio_944 zgadzam się z każdym słowem macio.
0
@Benz no białaczka to przerażająca choroba, dopóki ona nie zachorowała to nie miałam o tym pojęcia. Jeszcze miała wstrząs septyczny i ledwo z tego wyszła...
16
Moja przyjaciółka która choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną 3 tygodnie temu miała nawrót choroby po zaledwie miesiącu ,,w zdrowiu" w domu. Potrzebny jest przeszczep i dziś okazało się, że jest dwóch dawców z bardzo dużą zgodnością. Jakby ktoś chciał się zgłosić i zostać dawcą szpiku możecie to zrobić bezpłatnie na stronie dkms.pl
Naprawdę warto :)
5
Mam nadzieję, że odejdzie Roberto.
1
Vini jest najwieksza gwiazda ligi Hiszpanskiej jest artysta niczym swego czasu Ronaldinho. Mimo wszystko nalezy mu sie szacunek.
Cytat od białych. Miłego dnia :D
2
@Medium nie, wspaniały sezon. XD szczególnie jego końcówka
6
Real jest mistrzem przykrywania gównianego sezonu. Afera sędziowska, teraz afera rasistowska, ciekawe co dalej :D
1
@Kamilos84 kupiłam podczas ostatniej edycji. Super jakość, polecam :D
1
@cules100pro ustaw sobie na pepperze powiadomienia o XBX, trafiają się naprawdę super promocje.
2
Vini czerwo to powinien dostawać średnio co trzy kolejki a nie dopiero teraz. Factos
0
@PatrykBarca no u mnie Liverpool pierwszy mecz na kuponie i poszło do kosza... Dziś tylko stawiam na wpadkę BVB
2
@gumaz nie mam pojęcia, haha :D a tak serio to mi jest dobrze jak jest
1
@Kidd zgadzam się. :D
2
@Kidd jest super bo z jednej strony beza a z drugiej kwaskowy rabarbar. :D robię też to ciasto z agrestem albo śliwkami węgierkami ale muszą być kwaśne. :D
26
https://zapodaj.net/81f75a231eaa7.jpg.html
Od rana mnie wzięło na pieczenie, takim sposobem powstało kruche ciasto z rabarbarem i bezą. Przepyszne. :D najwięcej roboty ze zrobieniem dobrego ciasta i ucieranie go ale dałam radę. Jak ktoś zainteresowany mogę podesłać przepis.
0
@Cygan BRC nie pójdę :D
1
@PatrychoO miłej zabawy. ;D ją na Nosowskiej byłam a zamiast MG wybrałam Jarocin. Myslovitz, Nosowska, Chylińska, Luxtorpeda mnie przekonały ^^
0
@Objectivo Sekiro 2 i Bloodborne 2 to moje marzenia. :( Może też zobaczę tę grę.
9
@Sulimo ja bym nie poszła, ja na pogrzeb swojej babci też nie pójdę, bo nigdy babcią dla mnie nie była a obcą osobą. Jak nie czujesz potrzeby to nie idź, a na pewno nie rób tego na siłę.