clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bruttal za 100 przed mundialem na Argentynę. 1000 do przodu :)
8
@draxidox nawet teraz mam dreszcze jak widzę to zdjęcie xD
4
@Pawci023x nie wiem kto to i mnie to cieszy
1
@Pawel13sz mamy Dembele który dostał wędkę w 40 min xD
1
Powiem Wam, że dobrze, że Mbappe wybrał $$$ a nie Madryt, bo byśmy mieli z Nim utrapienie. Może jeszcze parę lat minie zanim trafi do śmietankowych. Oby!
1
@jedrek7000 u mnie za 100 po kursie 11, że Argentyna będzie mistrzem :D
1
Zdejmowanie medali
6
Mbappe to kocur, nie powinni na Niego gwizdać. Można go nie lubić ale piłkarz top.
2
Na ten moment Marciniak najlepszy sędzia na świecie.
6
Leo wracaj teraz do domu...
15
Nie ma piłkarza który bardziej zasłużył na Mistrzostwo Świata. Dyskusja na temat tego, kto jest najlepszy w historii właśnie została rozwiązana. Brawo Leo
5
Przyznać się kto postawił na Argentynę przed MŚ? Ja wierzyłam, poszła stówka i tysiąc jestem do przodu.
0
Płacze... Brawo Leo, płacze razem z Tobą
1
To już wiecie dlaczego Lautaro nie grał...
2
Jak to nie jest klątwa to ja nie wiem co :(
9
Leo trzymaj się tam.
4
Jak Messi po takim meczu nie wygra MŚ to odechciewa się oglądać piłki...
0
Messi wraca do Barcelony jako Mistrz Świata na last dance. Tak dużo chce?
6
Dobra panie sędzio, kończ ten mecz xD
5
Mam nadzieję, że za 2h z hakiem Messi spełni swoje największe marzenie piłkarskie.
2
Ale to wsadził...
0
@MESSIah16 i to jeszcze madryciak...
7
A będą płakać, że dla Argentyny sędziowie gwiżdżą
20
Nie oglądam PSG z zasady i dopiero na mundialu sobie zdałam sprawę w 100% jak bardzo tęsknię za Messim w Barcy... :(
0
@Adas82 alebilet
Wystawiasz tam bilet, ktoś go kupuje, Ty mu go wysyłasz jak dostaniesz powiadomienie. Wszystko bezpiecznie, nikt nikogo nie oszuka.
0
@brzucho pomyśl sobie, że będzie znieczulenie i nic nie poczujesz, a w domu masz silne przeciwbólowe i będzie git.
0
@Draks[FCB] Elden Ring
10
Portugalia się spłakała o sędziego a co mieli powiedzieć Argentyńczycy i Holendrzy, których mecz sędziowała łysa pała z Hiszpanii.
2
Z dwojga złego wolę Francję. Chciałabym zobaczyć twarz Mapeta jak przegrywa finał MŚ, a mały Argentyńczyk świętuje z kolegami.
4
@kamiVeB tak, tak samo odepchnięcie Van Dijka.