4

@Bruttal za 100 przed mundialem na Argentynę. 1000 do przodu :)

8

@draxidox nawet teraz mam dreszcze jak widzę to zdjęcie xD

4

@Pawci023x nie wiem kto to i mnie to cieszy

1

@Pawel13sz mamy Dembele który dostał wędkę w 40 min xD

1

Powiem Wam, że dobrze, że Mbappe wybrał $$$ a nie Madryt, bo byśmy mieli z Nim utrapienie. Może jeszcze parę lat minie zanim trafi do śmietankowych. Oby!

1

@jedrek7000 u mnie za 100 po kursie 11, że Argentyna będzie mistrzem :D

1

Zdejmowanie medali

6

Mbappe to kocur, nie powinni na Niego gwizdać. Można go nie lubić ale piłkarz top.

2

Na ten moment Marciniak najlepszy sędzia na świecie.

6

Leo wracaj teraz do domu...

15

Nie ma piłkarza który bardziej zasłużył na Mistrzostwo Świata. Dyskusja na temat tego, kto jest najlepszy w historii właśnie została rozwiązana. Brawo Leo

5

Przyznać się kto postawił na Argentynę przed MŚ? Ja wierzyłam, poszła stówka i tysiąc jestem do przodu.

0

Płacze... Brawo Leo, płacze razem z Tobą

1

To już wiecie dlaczego Lautaro nie grał...

2

Jak to nie jest klątwa to ja nie wiem co :(

9

Leo trzymaj się tam.

4

Jak Messi po takim meczu nie wygra MŚ to odechciewa się oglądać piłki...

0

Messi wraca do Barcelony jako Mistrz Świata na last dance. Tak dużo chce?

6

Dobra panie sędzio, kończ ten mecz xD

5

Mam nadzieję, że za 2h z hakiem Messi spełni swoje największe marzenie piłkarskie.

2

Ale to wsadził...

0

@MESSIah16 i to jeszcze madryciak...

7

A będą płakać, że dla Argentyny sędziowie gwiżdżą

20

Nie oglądam PSG z zasady i dopiero na mundialu sobie zdałam sprawę w 100% jak bardzo tęsknię za Messim w Barcy... :(

0

@Adas82 alebilet
Wystawiasz tam bilet, ktoś go kupuje, Ty mu go wysyłasz jak dostaniesz powiadomienie. Wszystko bezpiecznie, nikt nikogo nie oszuka.

0

@brzucho pomyśl sobie, że będzie znieczulenie i nic nie poczujesz, a w domu masz silne przeciwbólowe i będzie git.

0

@Draks[FCB] Elden Ring

10

Portugalia się spłakała o sędziego a co mieli powiedzieć Argentyńczycy i Holendrzy, których mecz sędziowała łysa pała z Hiszpanii.

2

Z dwojga złego wolę Francję. Chciałabym zobaczyć twarz Mapeta jak przegrywa finał MŚ, a mały Argentyńczyk świętuje z kolegami.

4

@kamiVeB tak, tak samo odepchnięcie Van Dijka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?