0

@Kidd mam nadzieję, że to w końcu nastąpi. Ogólnie wolę seriale HBO od Netflixa, ale ten mnie naprawdę wciągnął, był ciekawie poprowadzony no i ewidentnie miał być drugi sezon...
@Jakchcesz szkoda gadać.

14

https://www.eurogamer.pl/netflix-anuluje-drugi-sezon-1899
Netflix przypadkiem wypuszcza fajny serial, który jest wstępem do większej historii i co robi? Kasuje go po pierwszym sezonie, gdzie tak naprawdę mało co zostało wyjaśnione. Serial twórców ,,Dark", nie tak dobry jak poprzednie dzieło tych twórców ale oglądało mi się go bardzo przyjemnie. No ale trzeba mieć czas by produkować te swoje odklejone gówna pokroju Wiedźmin Rodowód Krwi. Mam nadzieję, że Netflix upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali. :)
Dodam tylko, że serial spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów i dużo osób czekało na wyjaśnienie zaczętych historii...

3

@gumaz za to, że zawsze pyta o takie rzeczy jakich się nie spodziewam i miło tym zaskakuje. Pozytywny użytkownik. :)

0

My sami sobie sramy do gniazda mówiąc, że Dembele jest lepszy od Mbappe czy teraz Xavi, że to najlepszy skrzydłowy jakiego widział. XD on potem serio w to wierzy i gra jak gra.

2

@Pawlak1992 tam gdzie miał dać czerwo nie dał, a wyrzucił dwóch piłkarzy za nic.

1

Jak we Francji narzekali na Marciniaka to niech zobaczą co ten szmaciarz wyczynia.

14

Dajmy jeszcze kolejne 5 lat Dembele, on się w końcu nauczy grać. Zobaczycie.

1

Można grać indywidualnie jak się ma umiejętności, a szybkie bieganie to nie wszystko panie Dembele.

2

Lahoz jest daltonistą, żółta czerwona jeden ch. :)

3

9 minut doliczonych a graliśmy może z 2 xD bo chodzi i rozdaje kartki

17

Szybko ta łysa pała ostudziła mój zapał na powrót La Ligi. :)

1

Na końcu gość który kopnął w głowę Lewego będzie na boisku xddd

10

Niech da wszystkim czerwo i zostanie sam na boisku, śmieć jeden.

0

Nie no to są jakieś jajca xD

2

Żenująca postawa naszych piłkarzy. :)

40

- Chcę zakończyć karierę na najwyższym poziomie. Chcę zakończyć z godnością, czyli w dobrym klubie - nie w Stanach Zjednoczonych, Katarze czy Dubaju. Nie widzę siebie tam - powiedział CR7 w 2015 roku.

Kilka tygodni temu w wywiadzie z Piersem Morganem, potwierdził słowa, które wypowiedział siedem lat temu:

Morgan: Chcesz grać na najwyższym poziomie. Chcesz grać w Lidze Mistrzów. Chcesz bić kolejne rekordy. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, byłbyś już w Arabii Saudyjskiej, ale nie to cię motywuje.
Ronaldo: Dokładnie! Nadal wierzę, że mogę zdobyć wiele bramek.

XD

9

Teraz jak Lewy jutro strzeli bramkę na wagę 3 punktów to w Madrycie będą głosy, że wszystko przeciwko nim. XD

0

@marcin62 Hellblade, ale obowiązkowo w słuchawkach

10

@Ojciec5tkidzieci Luka Modric przed Iniestą? Dobre sobie.

1

@Objectivo dodano do obserwowanych, dzięki. :D zapowiada się interesująco.

0

Mam nadzieję, że teraz we Francji zrobi się taki kwas, że Messi zabrał Kyliankowi trofeum, że to tylko utwierdzi Leo że powinien wrócić do domu.

0

@Kengo piękne...

0

@cules100pro poczekać jeszcze, było wiele gwiazd mundialowych które trafiły do super klubów i zgasły.

5

Jakby ktoś mi powiedział, że w 2022 Messi zostanie mistrzem świata, Robert będzie grał w Barcy a niektórzy nadal będą wierzyć w Dembele to chyba bym nie uwierzyła.

0

Leo Messi Mistrzem Świata. Tak tylko przypomnę. ^^

0

@gumaz na nowy rower :D

4

@Bruttal za 100 przed mundialem na Argentynę. 1000 do przodu :)

8

@draxidox nawet teraz mam dreszcze jak widzę to zdjęcie xD

4

@Pawci023x nie wiem kto to i mnie to cieszy

1

@Pawel13sz mamy Dembele który dostał wędkę w 40 min xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?