clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 myślałam, że podstawowa cena za exa to 320. Sony zaskakuje mnie dziś drugi raz. XD
1
@gumaz nie mam, a jak już to tylko jakieś Simsy. Tzn koleżanki lubią patrzeć jak ktoś gra, czasem coś próbują ale im nie idzie. :D
@wasacz to już jest w ogóle cyrk z tą kompatybilnością. Na dzień dobry, stare gry do kosza a kup nowe w pełnej cenie. XD na to wychodzi, że PS5 + VR2 to koszt około 6000 zł z dwoma/trzema grami i ładowarkami.
@MesQueUnClub_87 dlatego zrezygnowałam. :D a byłam mega nakręcona na tego VR2 ale szanuję swoje pieniądze.
3
PlayStation VR2 2600 zł, pad do PS5 1200 zł... Ładnie Sony odfrunęło w tym roku.
https://www.ppe.pl/news/307988/ps-vr2-z-data-premiery-i-cena-znamy-duza-kwote-jaka-trzeba-zaplacic-za-playstation-vr-2.html
Za 2600 zł to mam 8-10 gier na premierę. Chciałam kupić tego nowego VR ale już wiem, że to nie nastąpi. Tym bardziej, że to raczej zabawka jak wpadają znajomi czy odskocznia na max kilka godzin w miesiącu. Przegięcie :D
0
Swoją drogą to Pilzno niezłe fair play. XD powinni wybić tę piłkę.
1
@LionelM95 no powiem Ci, że w ataku mam jeszcze Sørlotha, który jest nie do przepchnia a Mbappe... Nie da się go upilnować. Zagrałam 2 mecze nim i praktycznie wszystko wpada. :D
3
https://zapodaj.net/9627e4f515c36.jpg.html
Takie trafy w FUT to ja rozumiem :D niestety niewymienny ale i tak zrobi mi robotę do końca grania.
1
@Don Lucas nie, jeszcze nie :D
@Lionel_Messi10 dzięki, wzajemnie!
1
@Lionel_Messi10 luzik, jestem ciekawa co pokażą. :D
1
"Na kilkanaście dni przed mistrzostwami świata w Katarze, 9 listopada na platformie ma bowiem pojawić się dokument, który traktować będzie właśnie o korupcji w międzynarodowej organizacji. Netflix cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i niejednokrotnie już pokazał, jak wielką ma moc, chociażby odświeżając sylwetkę Jeffreya Dahmera. Bez dwóch zdań założyć można więc, że materiał obejrzy masa kibiców futbolu, a wszystko na chwilę przed startem największej imprezy piłkarskiej na świecie."
No ciekawe co ten Netflix pokaże. :)
1
@PatrychoO aaa, myślałam, że ogólnie o przygodę w grach też. A książki to nie wiem bo ja tylko kryminały i horrory czytam. Sorki :D
1
@PatrychoO Hellblade polecam, ogrywałam A Plague Tale Innocence a następną grą był Hellblade i wspominam obie mega.
1
@VegetaPolska nie musi być strumieniowo, normalnie ściągnęłam sobie na dysk. :D
@JimMorrisonFCB nope, tylko PS Plus.
@LambiPL ja ogrywałam wszystkie GTA prócz V na PC dlatego dla mnie granie na padzie to porażka :D
@Faro ano, ale ma to też swój urok.
1
@LambiPL też mam trylogię tę starą ale ciężko się w to grało.
1
@VegetaPolska ja też byłam zawiedziona ale za darmo to uczciwa cena. :D
@pikass14 chwilę zajmuje przyzwyczajenie się. XD najgorzej jak w moim przypadku przesiadam się z Fify na Rainbow Six Siege, w międzyczasie Elden Ring i teraz GTA. Zupełnie inne przyciski. Ciężko jest no :D
1
@Nieznajomy w ramach abonamentu można ograć ale kupować a pełnej cenie - nie, tutaj się zgodzę. :D akurat się składa, że Vice City to moja ulubiona część z trylogii więc mi pasuje.
2
Odpaliłam sobie dzisiaj GTA Vice City z Definitive Edition bo jest za friko dostępne w rozszerzonym PS Plus. Ma polskie napisy (co mnie zaskoczyło) optymalizacja nie jest taka zła, bugów nie doświadczyłam. Klimacik jest jaki był, siadło super. Jak ktoś się zastanawia to myślę, że prawie rok po premierze odświeżonej edycji można śmiało pograć.
0
@Damiain myślę, że gwizdy może były wynikiem tego, że Piket praktycznie wcale sie nie rozgrzewał i miał to gdzieś. Może kibice to zauważyli, ktoś podchwycił a reszta gwizdała bo nie ma szacunku do legend. Nie powinno mieć to miejsca, tak jak nie powinno być Pique w tym klubie.
1
Szybki Raphinha, Dembele, Lewy też coś tam się doturla w tempo a nie gramy z kontry tylko tiki srakę gdzie ta szybkość nie ma znaczenia w pojedynkach, a nawet jak wygrywamy 1 na 1 na skrzydle to taki Dembele nie umie podać. O co tu chodzi xD
0
@Mario96w 48h więc tak :D
0
Komentarz usunięty
1
@Mario96w za ten komentarz dostałam bana. Ehh, co za czasy. :(
1
Całe szczęście, że Inter wygrał z Pilznem bo dopiero człowiek byłby rozczarowany. A tak to wszystko przed meczem wiadomo więc na luzie. I nie, nawet jakbyśmy mieli nóż na szyi nie wygralibyśmy tego meczu. :D
5
Czegoś takiego w lidze mistrzów nie widziałam nigdy. Ruchają nas jak chcą w każdym meczu, gramy kupę ale to jak sędziowie traktują Barcę w meczach to odechciewa się oglądać. Jedyny Marciniak dobrze posedziowal.
0
@wasacz no tak, bo jak się komuś kibicuje to nie można powiedzieć złego słowa :D
@michal26 tego nikt nie będzie pamiętał
1
Jeszcze nigdy mecz z Bayernem nie był mi tak obojętny jak teraz. Dzięki panowie piłkarze. :)
0
@Yoshi94 jakoś większość zrozumiała o co chodzi. XD
0
@masq dzięki, że zrozumiałeś bo niektórzy mają problem z myśleniem tutaj i myślą, że ktoś z białaczką specjalnie spóźni się do szpitala.
0
@Yoshi94 po pierwotnie umówionym terminie, mieli jej zadzwonić ale nikt przez 3 tygodnie się nie odezwał. Serio myślisz, że ktoś z białaczką spóźni się do szpitala na leczenie? XDDDD Dzwoniła, pytała to ją zbywali, a jak w końcu kazali przyjechać to nie ma miejsca.
Widzę, że powstało nieporozumienie więc oznaczam @kylo12 i @sonek
Jak się wypisywała to lekarz ją poinformował, że po około tygodniu będzie telefon. Dlatego napisałam, że po umówionym terminie bo tak zapewniał ją lekarz. Nie dość, że wszystko się opóźniło o 3 tygodnie to teraz nie ma miejsca. Może napisałam trochę chaotycznie bo byłam zdenerwowana, ale serio zakładać, że ktoś z białaczką spóźni się na leczenie 2 tygodnie to wystarczy pomyśleć...
7
OFICJALNIE
Powstaje remake Wiedźmina 1 na silniku Unreal Engine 5.
O maaaaaj gaaaaaaad
https://www.thewitcher.com/en/news/46225/the-witcher-remake-is-in-development
0
@sonek tak, po pierwszych 4 chemiach miała iść na tydzień do domu. W ogóle do Niej nie zadzwonili, więc zadzwoniła w poniedziałek sama, usłyszała, że ma się stawić dziś a resztę historii już opisałam...