clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakbyśmy odzyskali Marca, to by to było top3 wzmocnienie...
1
@Archolos gdzie Ty tam spalonego widziałeś jak czerwona linia była przed niebieską?
11
Ale Rapha ma kopyto
6
@DonMatteo901 bądźmy szczerzy, za 4 zł to on się kompletnie nie opłaca. :D
0
@Criss18Barca opening z Muminków. Uwielbiam.
1
@Kgorecki2500 a mnie nie śmieszy, bo nie chce zwyczajnie takich ludzi tutaj. Grał w Realu, jeździł autem po pijaku i zabił kobietę. To, że dostał karę niczego nie zmienia. Moim zdaniem (oczywiście każdy może mieć inne), dla takich ludzi nie powinno być miejsca w Barcy.
0
@Kgorecki2500 nie dla madryckiego mordercy po pijaku.
3
@PatrychoO nie wiem, okaże się rano. Mam nadzieję, że nie.
3
Super okienko tylko niesmak przez Alonso zostaje.
0
@daniel32778 PS3, PS4, PS5, jak dla mnie przesada. Na pewno nie kupię.
0
@AlphaNumeric Ghost of Tsushima...
0
@Joe_Pesci no właśnie, tylko ,,fajna", ,,dobra" a ja od AC oczekuje czegoś więcej. :D
0
@AlphaNumeric bo i tak nie przebiją GoT. :D też chciałabym w klimacie Japonii ale klimaty arabskie też będą spoko.
5
No to Ubisoft zaskoczył...
Nadchodzi nowy Assassin's Creed. Oby lepszy niż Valhalla. Miałam się nie jarać ale się jaram jak cholera.
1
Może ten Messi z PSG? Coś tam ostatnio gra, asystuje...
0
@Kondziubarca szkoda :(
0
Jakby trzeba było wybierać to wolę żeby Auba został niż Depay. :D
1
@Pitinho dokładnie. Dużo było takich piłkarzy w Barcy, którzy poziomem odstawali ale odeszli i nikt nie ma im niczego za złe i pamięta się ich dobre momenty.
7
Tak to Brait mógł być takim piłkarzem, który może tu nie pasował umiejętnościami, ale coś tam strzelił, potańczył, można było się pośmiać, że Nazario - ogólnie pozytywny gościu. Kończy się to jednak w brzydki sposób, szkoda, że Duńczyk zdecydował się na taki koniec i raczej zamiast pozytywnie odbieranej postaci, która odeszła z własnej woli uznany został za pasożyta i każdy odetchnął.
3
@FC1899Barca oni o tym piszą, bo wybory się zbliżają. Nie ma co się łudzić, nic nie dostaniemy. Chociaż powinniśmy.
19
@Lionel_Messi10 tragedia.
11
Nachlany zabił kobietę w wypadku, Madryciak... Jak dla mnie nieporozumienie, że w ogóle jest rozważany żeby tu trafić. Pewnie znajdą się zwolennicy ze względu na jego poziom sportowy ale ja jestem na ,,nie".
1
@Comentateiro mi stuknęło 16 lat jakoś i zapał nie zmalał. Wiadomo, ostatnie sezony nie były łatwe, szczególnie za Koemana musiałam zmuszać się do oglądania. Najpierw odejście Iniesty, potem Messiego to spotęgowało ale teraz na nowo czuje, że żyje kibicowsko. Najgorszy był okres wrzesień - grudzień, potem przyszedł Auba, Alves i jakoś wszystko ruszyło. Myślę, że to był mój pierwszy taki kryzys, jednak mimo to, nie opuściłam żadnego meczu.
1
@bartekvisca mieszkam cale życie w Poznaniu i takiej rozpierduchy jak teraz to nigdy nie było. Ktoś powie, że miasto się rozwija i potrzebne są remonty... Spoko, ale nie wszystkie na raz. Inwestycje w tym mieście to jeden wielki żart (ulica Św. Marcin). Mieszkam w centrum Poznania i to naprawdę jest uciążliwe. Jeżdżę cały rok do roboty rowerem bo po prostu inaczej się nie da. No i wszędzie ta betonoza... Ceny biletów to już w ogóle kpina. Innymi słowy, tak źle chyba jeszcze nie było :D
0
@Kwasiak98 no to SIUUUUUUUUUr :D
4
65 lat temu na świat przyszedł Grzegorz Ciechowski, czyli wokalista Republiki i Obywatel G.C.
Wasza ulubiona piosenka? Moja to ,,Nie pytaj o Polskę" i Zapytaj mnie czy Cię kocham".
0
@Objectivo wysoka trudność? Japonia? Bjere w ciemno :D
6
Marc więcej dobrych interwencji niż przez cały zeszły sezon. Oby wrócił
1
Lewy Ty bestio kurła
1
@PatrychoO oby wróciła formuła z dawnych lat. :D jednak Julia Wieniawa czy Sobel kompletnie się nie sprawdzili na tym festiwalu. W przyszłym roku chciałabym by wróciła Nosowska, bo ona zawsze dawała pazura na MG.