- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1648 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1648 Culés
3
Jutro idę do kina na Dragon Balla. Czytałam opinie, że film taki średni ale trzeba uczcić to, że w ogóle jest pokazywany w polskich kinach. :D
0
@clyde Mi się mega spodobał duża nostalgia mnie wzięła.
0
@clyde film jak film, nie najlepszy i nie najgorszy. Zdecydowanie Bio Broly, Garlic senior czy też Doctor Wheelo to najgorsze filmy
0
@VegetaPolska Bio Broly też mi się nie podobał. Ogólnie jestem największą fanką DB, DBZ, na filmy kinowe czy DBS patrzyłam tak z przymrużeniem oka. Dla Vegety jednak pójdę. Moja miłość od dziecka :D
0
@clyde oczywiście Vegeta z francuskim dubbingiem? :D idealny aktor, idealny głos do tej postaci. Idealnie pasujący. Ale Vegeta z tym dubb to miał to coś, ten śmiech itp. Być może ja bede sobie robić dziarę w tym roku u Krisa Osinskiego bądź Matta Stingera. To jeszcze nic pewnego no ale ja na pierwszą dziare (bo nie wiem jakie to uczucie itp.) to chyba wezmę łydkę, miejsce takie najmniej bolące, no i oczywiście wielka Małpa Vegety :D idealne miejsce na taką dziare to łydka
1
@VegetaPolska za dzieciaka tylko z francuskim ale teraz chyba najbardziej lubię japońską wersję księcia. :D o tak, dziarki Stingera Dragon Ball to poezja. Gość stworzył niepodrabialny styl i jest mega rozpoznawalny. No Vegeta to jest mega postać na dziarę. Bierz od razu na grubo - przedramię. Mi się najbardziej na dziarkę podoba Majin Vegeta.
1
@clyde no ogólnie to mam pomysł na na kilka dziar, obie lydki, przedramiona czy też szyję, może i kiedyś plecy. Ale to są tylko plany, a może być tak że nie będzie mozliwosci by zrobić. No ale oczywiście na sam start to na łydkę bym wziął wielka małpę. Być może też bym wziął Piccolo najpierw ojca starego, potem takie przejście w młodego i potem takie przejście w juniora. Wiesz o co chodzi. No ale to się jeszcze zobaczy. Oprócz tego Vegeta Majin czy też w SSJ w walce z Buu kiedy mu leciała krew z czoła /głowy. No i też są inne pomysły oczywiście no ale na palcach np napis HOPE a na karku M, a na szyji znak Daimao czy też Saiyan czy też Żółwia.
1
@VegetaPolska ja jakbym miała robić dziarkę z DB to bym zrobiła ten uśmieszek Majin Vegety jak zabijał ludzi na turnieju. :D w następnej kolejności Picollo i Trunks bo też lubię te postacie.