La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1464 Culés

6

Dzisiaj cały dzień słucham piosenek o Warszawie. Moja ulubiona? "T. Love - Warszawa" w wykonaniu Podsiadły, Zawiałow i Vito Bambino z Męskiego Grania 2021. Macie jakieś ulubione piosenki o Warszawie? I nie pytam o przyśpiewki antylegijne :D @JimMorrisonFCB @Colon @clyde

4

@PatrychoO "Sen o Warszawie" Czesia Niemena.


A tu druga wersja wykonana przez Warszawiaków ;) (L)

2

@PatrychoO "Warszawa da się lubic"
Choć ja Warszawy nie lubię

konto usunięte

2

@PatrychoO W top 3 mam T.Love, Niemena i Lady Pank, jeśli chodzi o piosenki o Warszawie

1

@PatrychoO No z t love to też moja ulubiona piosenka. A do tego jeśli chodzi o Warszawę to Eldo - ferajny
Aż sobie puszczę

1

@P33ck @Nazio87 jest w niej jakiś taki klimat, że mimo iż nie jestem z Warszawy, to czuję się jakbym był jej mieszkańcem

1

@PatrychoO też nie jestem i nawet nie wiem czy chciałbym mieszkać ale bardzo za dzieciaka interesowałem się 2 wojną światową i kiedyś muszę od deski do deski te miejsca zobaczyć bo jeszcze nie wszystkie widziałem

1

@PatrychoO Chyba tylko wyżej wspomniany Sen o Warszawie Niemena.

1

@PatrychoO Sen o Warszawie zdecydowanie. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?