5

@Kgorecki2500 regularnie wpłacam na jeże, więc na zwierzęta

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

@Rust_Cohle jak o Nim piszesz to może go oznacz? @IronSanHybrid

0

@Yoshi94 a może przez to, że źle się prowadził a nie przez sztab? Biedny Dembele... Kontuzji też nie zglaszał bo się sztabu bał. Kontraktu teraz też nie chciał przedłużyć bo jest taki nieśmiały. Teraz się obudził, że możne jednak zostanie bo nikt go nie chce a ludzie się podniecają. Nie twierdzę, że on nie ma potencjału ale uważam, że miał wystarczająco dużo czasu by udowodnić swoją wartość, a tego nie wykorzystał.
@AlexDark00 śmieszny jesteś, a szowinistyczne żarciki niezbyt udane. Napisz coś konstruktywnego a nie jakieś zaczepki, zobaczymy jaki Ty jesteś zdroworozsądkowy.

0

@marcin62 ja kupiłam i wszystkie gry poszły w odstawkę przez to :D

0

@Bobo25 widocznie warunki w cyrkach były tragiczne, skoro ktoś zdecydował się na taki ruch.

1

@sendesara szczególnie decydujący strzał był z Liverpoolem. Jeszcze powiedz, że Dembele w sumie się sprawdził i to był dobry transfer to padnę :D
@koksik2700 i jeszcze przez te pół roku narobił asyst, a w bramkę trafić nie potrafił w prostych sytuacjach albo strzelał w ogóle w kosmos. GOAT.

0

@Bobo25 jakoś dwa lata temu w Polsce przechwycono tygrysy które jechały do cyrku, były mega zaniedbane na granicy śmierci. W Poznaniu dochodziły do siebie więc znam te sytuację dobrze. Jechały bodajże do Czech, odwodnione i chore. Naprawdę takich wartości chcesz uczyć córkę?

4

@Yoshi94 hejt? Gościu rozegrał u Nas dobre pół roku, a niektórzy się zachowują jakby Neymar w swoim prime miał u Nas zostać. Przytuli kontrakt i znów się połamie i będzie stękanie.
@Bartek22 fajne ten przebojowy skrzydłowy jak staty przez 5 lat. Zagrał dobre pół roku. ;)

0

@Bobo25 co Ty porównujesz. XD najpierw zakonnice, potem pies podający łapę. Córka chce zobaczyć zwierzęta to weź ją do ZOO a nie do cyrku. W ZOO przynajmiej te zwierzęta mają w miarę wybiegi. Orientowałeś się w ogóle dlaczego zakazano zwierząt w cyrku i jak to wyglądało czy gadasz żeby gadać?

1

Z tym Dembele to jakieś wiarygodne informacje? Szkoda, myślałam, że karierę tego pana mamy już za sobą.

0

@Bobo25 a jak inaczej nauczysz słonia stania na nogach? Poprosisz? Warunki w cyrkach były skandaliczne, zwierzęta były tresowanie poprzez tortury i trzymane w przerażających warunkach. Całe szczęście, że od tego odeszli.

1

@Bobo25 ,,żyj i pozwól żyć innym" nie dotyczy słonia który jest torturowany by chodzić na dwóch nogach, albo tygrysa. Masz rację. Zabierz córkę do schroniska, wyprowadź bezdomnego psa na spacer a nie szukasz takich rozrywek w maltretowaniu zwierząt. Jedna z lepszych decyzji o zakazie uczestnictwa zwierząt w cyrkach.

1

@DaPidejpi zaocznie + praca w tygodniu. Czasami było ciężko jak w robocie trzeba było zapieprzać, a były 3 zjazdy co tydzień. XD ale dałam radę

0

@Crystal37 my zapraszamy graczy PS4/PS5 bo tylko taki crossplay istnieje.

2

Od 23 do 27 czerwca Rainbow Six Siege na wszystkich platformach za darmo. Dostępne będą wszystkie mapy i operatorów. Mamy tutaj mały team w Rainbowa na PS5: @IronSanHybrid @Cariones i ja, więc jak ktoś chciałby się spróbować przed kupieniem gry to zapraszamy do naszego teamu. :D

1

@bartas97 pióro i flaszkę

9

@Uukasz_93 a po wszystkim pójdą na wspólną kawę lub imprezkę z uśmiechami na twarzach, a ludzie za poglądy polityczne by się pozabijali.

0

@AdamaTraore jestem już przyzwyczajona więc ciężko powiedzieć ale jeśli chodzi o ceny mieszkań, biletów komunikacji miejskiej czy dostępności miejsc parkingowych w centrum to jest dramat. XD

4

https://epoznan.pl/news-news-130028-jeremy_clarkson_w_nietypowym_aucie_na_poznanskich_ulicach

Jak pójdę z psem muszę uważać, bo Clarkson mnie rozjedzie jeszcze. XD miły akcent, że akurat w Poznaniu nagrywają odcinek, nie powiem :D

4

Całe szczęście, że upadł pomysł ściągnięcia Sterlinga.

1

@LS nie stać Nas na to by płacić mu pensję i znosić jego farmazony i choroby

8

@Kondziubarca 1 lipca wystawić mu walizkę z wszystkim co tam ma na Camp Nou, a ochronie powiedzieć, że ten pan już tu nie pracuje i nara.

0

@jacobFCB niestety BI od tamtej pory siedzi cicho, a aż się prosi o dogrywkę :/

1

Dziś mija dziesięć dni od jednej z największych dram na La Bambie.

1

@PatrychoO jakąkolwiek coca-cola z butelki szklanej > wszystkie inne smaki w plastikowych.

Szkoda, że duża butelka praktycznie nie do kupienia...

2

@kryhaa Dark to najlepszy serial na Netflixie moim zdaniem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?