- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 665 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 665 Culés
1
Oglądam sobie tego nowego Saints Rowa na YT i jak dla mnie nieudany powrót do serii. Nie siedzi mi coś ta gra.
@macio_944 @Jakchcesz @Objectivo
5
@Kgorecki2500 Saints Row dla mnie zawsze był zbyt skrajny i przegięty. Oceny widzę też ma przeciętne.
3
@Kgorecki2500 Saints Row to dla mnie była zawsze nieudana parodia GTA. Coś jak UFC i FAME MMA.
2
@Kgorecki2500 chcieli zrobic gre pod "woke culture" to maja tego efekty.
0
@macio_944 @kuz Mi jeszcze poprzednie części nawet siedziały. Właśnie taka parodia GTA i mocno mój humor. Ale ta odsłona nie siedzi jak tak patrzę. Ani to śmieszne ani fajna gra :/
1
@Kgorecki2500 Saints Row III to majstersztyk, długie godziny spędziłam na tej grze i świetnie się bawiłam i śmiałam. IV trochę słabsza, wątek kosmitów itd ale też siedziało i przeszłam z przyjemnością. Po materiałach widzę, że nowy SR nie ma nic wspólnego z serią i tym przypałem, który się tam dział. No i nie ma żadnych oryginalnych postaci. Dla mnie zdecydowanie NIE.
0
@Kgorecki2500 SR po dwójce poszedł w parodie, bo sami wiedzieli że nie mają szans konkurować z Gta. 3 i 4 były skrajnie głupie, nastawione na dziwna zabawę i płytkie żarty. Tu coś próbowali zejść z tonu, ale zostawili dziwny system fizyki, kolizji, i wciąż przemycają głupiutkie żarty. Jak tak się patrzę to jakieś to wymieszanie Just Cause z Saints row. Gra sukcesem nie będzie, a oni muszą się poważnie zastanowić nad sensem tworzenia tej serii w takiej postaci. Sleeping dogs pokazał jak być dobrym "klonem" gta
1
@LambiPL Mi właśnie poprzednie części pasowały. Żarty może głupkowate ale ja lubię taki humor.
0
@Kgorecki2500 Znaczy powiem tak - przynajmniej dzięki nim się czymś wyróżniała, aczkolwiek dla mnie były w wielu momentach zbyt głupie, przesadzone i obleśne. Każdy ma inne poczucie humoru i generalnie wybory typu lekarstwo na raka czy pozbycie się głodu - spoko, ale bieganie z sondą analną, czy kilometrowymi dildosami jako broń - ani to dla mnie zabawne ani zachęcające.