La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

3

Pique na klasyk powinien na trybunach siedzieć a w Jego miejsce powołać kogoś z Barcy B, dla przykładu. Może w końcu zrozumie, że to już jest czas.

2

@kuz Chyba sobie żartujesz. Na taki mecz kogoś z kadry b, gdzie żaden nie ms zgrania z Garcia i ter Stegenem, no na pewno będzie lepiej.

1

@Kamiloza91 Ale też nie będzie gorzej.

0

@Kamiloza91 Moze byc nawet gorzej, przynajmniej młodzież nabierze doświadczenia. Ile można taką argumentację stosować?

0

@Kamiloza91 Pique nie ma prawa już pojawić się na murawie

0

@Kamiloza91 Nawet jak młodzik będzie robił babole jak Pique to jest szansa, ze wyciągnie wnioski i się poprawi
u takiego Pique już bedzie tylko gorzej xD

0

@kuz Ale taki młodziak nie miał kobtaku z drużyną, jeszcze jakby ktoś był młody z kadry, który trnuje z nimi. A to że Pique zagrał z Celtą dobry mecz to nic?

0

@marcin62 Może się mylę. Ale wystawienie młodego krłóry nie trenuję z zespołem na Vinniego i Benzemę to nie jest dobry pomysł.

0

@Kamiloza91 Ja wiem czy dobry? Wybijanie wszystkich piłek to dobre granie? Tylko fart i Garcia/Ter Stegen go uratowali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?