1

@pioz123 najbardziej z burgerów to lubię kebaba i chyba na tym zostanę

2

@Rust_Cohle to nie to samo, kurczak burger RIP
@Jakchcesz i co bierzesz tam? Podobno McDouble jest dobry ale nie wiem xd

1

@pioz123 nie strasz. :') właśnie byłabym skłonna w drugą stronę, że teraz zjem mniej niż kiedyś. Widzę po kebabie:D

1

@Tabaluga37 wiem, wiem. Ja w ogóle nie jestem team burgery a dziś wyszło tak przypadkiem. No i rozczarowanko

2

@Rastafarnianin niee, po prostu ta bułka to jakiś żart. Tak samo zobaczyłam, że nie ma w ofercie kurczak burgera. Moja noga prędko tam nie postanie (chyba, że po McFlurry :D )

1

@don'T.R.I.P.e lody to deser ^^

1

@Danny Gaucho :DDDD
@Rust_Cohle nie mam kuponów ani aplikacji, bo tam nie chodzę. Nawet o tym nie pomyślałam.

3

Byłam dziś w McDonald's pierwszy raz od 5 lat na jedzeniu, a nie na lodzie (McFlurry). Zamówiłam sobie Big Maca, bo w sumie to kiedyś jadłam i było spoko. Jakie było moje zdziwienie jak otworzyłam kartonik i zobaczyłam tę małą bułkę. XD kiedyś tą kanapką się najadłam, do tego frytki i cola, a teraz to jakiś żart. Pomijam fakt, że kosztuje chyba 20 zł, no ale wszystko drożeje. No cóż, następna wizyta w Maku pewnie znów za 5 lat o ile w ogóle :D

1

@Rastafarnianin raczej jest różnica wpuścić kolorowych którzy pracują a takich którzy nie pracują a tylko będą chcieli brać... Ale co ja tam wiem

5

@Objectivo nie obraża moich uczuć religijnych bo ich nie posiadam ale sama w sobie okładka bardziej żałosna niż śmieszna. XD

0

@nwchades nie, nie jest. Może tylko kosztował więcej.

4

@Kgorecki2500 Doberman, Rottweiler i Border Collie

7

@Robb Część paryskich komentatorów przypomina, że tuż przed dramatycznym wydarzeniem 17-latek kilka razy odmówił zatrzymania mercedesa, którym jechał - mimo poleceń policjantów ścigających go na motocyklach. Uciekając, prawie rozjechał przechodnia na pasach i jadącego przed nim rowerzystę.

XD tyle w temacie. Dobrze, że go odstrzelił.

4

Grażyna Wolszczak jako Yen odegrała swoją rolę lepiej niż cała ekipa netflixowego gówna. Faktosy.

1

@pauletaa 181 cm więc nie ma problemu z ramą :D
@masq jak na dojazdy do roboty to trochę dużo. XD kupisz za 3-3,5 k spoko rower

2

@pauletaa używaną kupię dobrą. Używana szosa za 4-5 k, nowa kosztowała pewnie z 7. Więc to jest dobry rower dla amatora

5

@marcin62 też żałuję. Coś czuję, że HBO stworzyło by spoko serial, może nie arcydzieło ale oddali by klimat Wiedźmina i bardziej trzymali się tekstu źródłowego... Nie mogę tego przeżyć :|

1

@marcin62 mam nadzieję, że ten serial okaże się jakimś eksperymentem społecznym, który ma wybadać cierpliwość fanów. XD

1

@masq no i napisz ile chcesz zapłacić za ten rower :D będzie łatwiej

1

@marcin62 to jakiś żart? Powiedz, że to żart...

0

@masq na pewno nie żadna damka ani holenderka która ma 3 przerzutki, ale ładnie wygląda bo ma koszyczek. Do miasta jak masz dużo krawężników, różnych przejazdów tramwajowych czy czegoś takiego to najlepiej MTB 27,5 koła jak dla kobiety. MTB lub turystyczny, ze względu na cieńsze jednak koła.

0

@don'T.R.I.P.e tak jak napisałam, ma być to rower na asfalt ale waham się bo jednak lepiej wpaść w nierówność gravelem niż rowerem szosowym, nawet na asfalcie.

1

@BorzyKrzys mam MTB bo najczęściej jeżdżę po dość trudnej nawierzchni, nie jest to rower komfortowy do jazdy po asfalcie. Teraz w Poznaniu pobudowało się różnych wartostrad itd więc chciałabym pośmigać czymś szybszym.

1

@Survier tylko, że za 4 tys kupisz średniej jakości gravela bo ceny poszybowały przez to, że te rowery są modne. Za 4 k kupisz już dobrą szosówkę. Stąd się zastanawiam

2

@Zoker skoro mam MTB to nowy rower raczej nie do jeżdżenia po lesie ^^ drogi miastowe + podmiejskie

2

@BorzyKrzys no jak wydatek rzędu 4-5 tys złotych to bogactwo, to niechaj tak będzie

1

Jako drugi rower po MTB kupić gravela czy od razu iść w szosę? Boję się trochę, że na szosowym się zabije xD

6

@Kgorecki2500 całe szczęście, że anulował Netflixa, to przynajmniej nie będzie kusić by zobaczyć to gówno i nabić im wyświetleń. :D

0

@BorzyKrzys nie, na rowerze. ;) W wolnej chwili tylko konsola.

@Mario96w jest jakaś edycja kolekcja dziedzictwo złodziei i to jest poprawione :D
@Jakchcesz najbardziej bloodborne'owe ze wszystkich soulslike'ów a Ty odpuszczasz?

0

@Jakchcesz a Lies of P? ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?