clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 dużo wódki wypił z Kuleszą
2
https://www.prezydent.pl/aktualnosci/ordery-i-odznaczenia/prezydent-ukrainy-odznaczony-orderem-orla-bialego,66621
Tak tylko przypomnę :D
16
Lewandowski przestał bawić się w Iniestę i od razu lepiej gra
0
Zamiast wpuścić jakiegoś młodego to wpuszcza Roberto. XDDD chyba po to by kibiców zdenerwować
0
@4drian0 też chciałam deluxe ale tak się zdarzyło, że przez weekend nie miałam czasu na granie więc te 72h wcześniejszy dostęp i tak bez sensu:)
0
@Gibbon_FCB nie wiem czy naprawili czy to po prostu wybór stylu gry, ale jak weźmiesz na początku gry postać stawiająca na zręczność a nie siłę to gra się bardzo przyjemnie. Uniki też poprawili.
@Objectivo a ja właśnie czekałam na Lies of P, a Lords of the Fallen ogram kiedyś tam przy okazji ;D
2
Ależ to Lies of P ma klimat. Uwielbiam tę grę od momentu jak zagrałam w demo a teraz tylko utwierdzam się w tym, że kupno na premierę to dobra decyzja.
0
@Walker to chyba ja polecałam. :) cieszę się, że się podobał :D pokręcony ale bardzo przyjemny
0
@BoRoWieC nie kupuję. Ogram jak będzie w EA Play. :D
0
@Odcinkowy to importujmy im ich obywateli. Najlepiej tak z 90%
2
@AlexDark00 Lewy idzie
5
Zbyszek Bartman widząc MVP turnieju dla Leona:
https://zapodaj.net/plik-CnonJgj8Rh
1
@Pawlak1992 no mógł, ale jest kretynem i nawet o Leonie nie wspomniał. Nieźle mu gul pewnie skoczył przy tym asie Wilfredo
3
@Pawlak1992 uprzedzony jest do Leona i tyle
0
Co jak co ale siatkarzy mamy tak przystojnych, że nigdy takich nie mieliśmy :D
0
Mamy szczęście do nieoczywistych bohaterów. W Lidze Narodów Kaczmarek, teraz Huber. Brawo :D
1
@Gibbon_FCB ale De Jonga to Ty szanuj
1
@don'T.R.I.P.e no zawsze graliśmy padakę xD nie wiem co się wydarzyło
14
Barcelona gra świetnie po przerwie reprezentacyjnej? Nowe nie znałam
0
@MichuZ44 pierwszy spiderman mi się bardzo podobał, aż wbiłam platynę. Miles Morales już mnie tak znudził, że ledwo przeszłam, do tego nawet nie podchodzę. Bujanie się po mieście jest spoko ale chyba dla mnie za dużo:D
0
@Dalhi kolega gra w BG3 i na początku bardzo mu się podobała a teraz mówi, że już mniej. Za bardzo jest rozbudowana ta gra i dla niedzielnego gracza to po prostu za dużo. Niemniej, pewnie kiedyś na promocji sprawdzę. Nowy Assassin's wygląda jak poprzedniczki z tym, że będzie krótszy i bardziej przypominający II część, mi to odpowiada. :D
0
@macio_944 za dużo tych gier teraz wychodzi. Lies of P, dodatek do Cyberka i nowy Assassin's Creed... :( chyba na razie skupie się na Lies of P, potem AC a dodatek na końcu bo słyszałam, że najlepiej przechodzić grę od nowa do dodatku :P
1
@tristan87 w radiu mówili, że zostawił list pożegnalny. Prawdopodobnie próba samobójcza. W sumie, jemu coś udowodniono? Nie śledzę tej sprawy za bardzo.
2
@Rl9k1nG byłam ostatnio na Warszawie Zachodniej i to jest trochę wstyd dla stolicy, że tak wygląda ta stacja + dworzec autobusowy. Samo miasto wiadomo topka :D
0
@4drian0 od dema nie mogłam się oderwać, jak tylko przeszłam demo to zamówiłam grę :D cudny klimat
2
Jeśli ktoś lubi pokręcone seriale z nutką horroru/thrillera to polecam mocno serial The Devil's Hour na Amazon Prime. Trochę mało popularny, długo nie był dostępny w Polsce ale naprawdę warto. 6 odcinków, każdy po godzinie. Fanom Dark na pewno się spodoba :)
1
@Barca1992 ja czekam na nową część Obecności :D
0
To już chyba za Brzęczka grali lepiej xD
1
@kondzix2115 Sekiro, Bloodborne, Elden Ring, Returnal. A z tych bardziej przystępnych to Ratchet i Clank, Cyberpunk, Mass Effect
0
@Nazio_87 no na PSie nie pogram ale widziałam filmiki w necie i szału nie zrobiło. XD