clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonCarletto dla mnie właśnie nr 1 i jednym z pierwszych anime oglądanych na bieżąco był AoT. Teraz mam niesamowitą pustkę :(
2
@DonCarletto 5 lat? Zazdroszczę z jednej strony. Ja byłam od 1 sezonu więc w sumie prawie 10. XD
3
@DonCarletto zgadzam się, często widziałam opinie, że zakończenie psuje odbiór całej historii a dla mnie to nieprawda. Nie było tak mocne, jak niektóre momenty serii ale też nie tragiczne.
2
@clyde Levi kox, bardzo się cieszę że przeżył. Scena z Zeke'm była wspaniała, szkoda, że taka krótka ale bardzo na nią zaslugiwal. Śmierć Erena... Spodziewałam się, że tak to się skończy jednak i tak mi z tym źle, najbardziej mi żal Mikasy i tego, że świat ludzi nadal popełnia te same błędy mimo tego co się wydarzyło. Łezka poleciała, nie powiem. Szczególnie na końcu jak pojawił się napis ,,Koniec" a nie ,,Ciąg dalszy nastąpi". Smutno.
5
I jak, zakończenie Ataku Tytanów obejrzane? Ja właśnie skończyłam oglądać. 10 lat czekania na zakończenie :D więcej w komentarzu, by nie spoilerować.
1
@darr0o Thiocodin na mokry? Jak on hamuje kaszel, a chyba chodzi o to by usunąć wydzielinę...
1
@Gwyn ACC Optima na mokry, Thiocodin na suchy.
0
@Rl9k1nG może nie samobójstw, ale młodzi ludzie chorujacy na nowotwory...
0
Ale Araujo to jest dzik. Taki duży facet a fruwał pod koniec niesamowicie. XD
0
@Gaz no ale nawet słabsze zespoły mają swój styl gry. Zobacz taki Real Sociedad czy Girone. Tu nie chodzi o umiejętności ale styl grania. Albo gramy z kontry, albo klepką, albo dośrodkowania... A tu nie ma nic, a jak coś jest to nawet jak się uda to w następnych meczach tego schematu nie zobaczymy
10
My w ogóle nie mamy stylu. Za Valverde chociaż wiadomo było czego się spodziewać, tak samo za Enrique. A za Xaviego? Będzie co ma być, zero schematów, stylu i niczego. Meeh
1
@Firestone no to prawda niestety.
24
Kupiliśmy/wypożyczyliśmy klasowych piłkarzy a i tak gramy gówno. Zero przyjemności z oglądania. Zwykłe przyzwyczajenie :/
1
@JimMorrisonFCB polecam Świstaka na ul. Wielkiej przy Starym Rynku. Szczególnie bułkę i sos koperkowy :D
1
@KrychaFCB doliczyc do tego te które nie były zgłoszone i naprawdę strach mieszkać w takiej Francji. :| tutaj sobie wychodzę na spacer z psem o 23 i czuję się bezpiecznie.
3
@koksik2700 jeden prosty test - złamać nóżkę. Kania ma pustą rurkę a środku a muchomor nie, tak samo pierścień - Kania ma ruchomy, muchomor mocno wrośnięty w nogę. Pomijając już inne aspekty jak wygląd kapelusza, to chyba tak najłatwiej poznać. Podobno najwięcej ludzi myli młode sromotniki z pieczarkami, a nie z kanią.
7
@macio_944 straciłam do Niego resztki szacunku jak nazwał zwierzęta maszynami z mięsa, bez uczuć.
0
@draxidox dać im jeść, pić i odesłać do domu.
0
@LeoMessi1994 polecam Klangor, polski serial od Canal+
2
@MesQueUnClub96 e tam, jesień top
5
Jesień, 10 stopni, słońce i spacer po suchych liściach >>>> wiosna
0
@Joki_ Redzi dali dupy, ale przeprosili, oddali kasę ludziom którzy kupili grę na premierę, do tego dodatek który jest na kilkanaście godzin kosztował 100 zł, a równie dobrze mógłby być dodatkową grą jak Miles Morales i skokiem na kasę jednocześnie. Redzi popełnili błąd, też byłam zła bo kupiłam grę na premierę i nie dało się grać. Żeby każdy producent gier tak zachowywał się w stosunku do gracza, byłabym przeszczęśliwa :)
1
@macio_944 zgadzam się. Cyberpunk to mój top gier, a dodatek dorównuje tym z Wiedźmina 3. W asasynie masz kogoś zabić i to powinno być emocjonujące a jest takie meeeh, a tu tak jak mówisz - siedzisz, pijesz drinka, a osoba obok Ciebie z papierosem opowiada Ci historię życia a Ty chloniesz każde jej słowo. Jak już się człowiek przekona do CP to immersja jest niesamowita.
2
A czy na gali ZP zostanie przyznana specjalna złota piłka dla najbardziej uciskanego piłkarza wszechczasów? Pana Vinicjusza z Realu Madryt. Męczennik wśród najlepszych. Jest taka kategoria? :D
1
@tbas no to pokaż dowody na tę tonę ludzi. Nickami ich wymień i niech się odniosą albo ss jak mówi @Zoker
1
@tbas La Bamba go nie doceniała? Każdy pisał, że gdyby nie Messi to byśmy wiedzieli mistrzostwa np. z Valverde, jak świnia niebo. XD
1
@gumaz w domu, chora :((
1
Jak Vinisrus irytuje aż kibiców Realu to wiedz, że coś się dzieje xD
9
Ale ten Vinicius to jest błazen. XD
1
Ale będą jaja jak tymi młodzikami wygramy z Realem. XD