1

Ja już nawet się nie denerwuje. XD to przekroczyło wszystkie granice.

2

Raphinha to powinien 10h dziennie ćwiczyć przyjęcie piłki. Jaki to jest drewniak w tym aspekcie to jest niepojęte.

1

Raphinha pewnie tak uszy zatyka na treningach i w szatni, dlatego gra jak gra. :D

0

Laporta cygaro zapali, wywali jajca i ma wszystko gdzieś. Poklepią się po plecach z Xavim i jakoś to będzie

5

Ale my jesteśmy gównem

6

I jeszcze uszy zatyka, a w większości meczów piłki nie umie przyjąć. XD

0

Ponad 2.2 kurs na -2,5 gola w tym meczu. XD chciałam postawic -1,5 ale już nie będę ryzykować bo Almeria coś strzeli pewnie :)

1

@Faro od dawna tak mam niestety. Nie ma piłkarza w Barcy którego bym śledziła w mediach społecznościowych chociażby, bo tak go lubię. Lubię Marca, Fermina czy Pedriego ale tylko lubię. Kiedyś nawet średniaki typu Adriano wzbudzały sympatię, nie wiem z czego to wynika. Ostatnim piłkarzem którego lubiłam był Messi.

0

Bardziej będę zdziwiona jak wygramy wysoko niż jak zremisujemy xD

0

@Kitek1640 Lucky

6

Aż mi się przypomniało jak były wybory i Kaczyński ledwo szedł żeby zagłosować, bo taki schorowany starszy pan. XD jedna pani wygoniła go na koniec kolejki, a teraz jak młodzian pacyfikuje siedzibę TVP.

4

Wchodzę na La Ramble dla polityki na tyle, że zapomniałam, że dziś jest mecz. XD

0

@malicinho oczywiście, że nie ale to jest sprawa w której dość mocno ,, siedzę" i chciałabym po prostu dowiedzieć się kto za tym wszystkim stał.

1

@macio_944 jak oni nie wygrali wyborów mając TVP ( XD), to jak ją stracili to już w ogóle wszystko siądzie. No chyba, że koalicja zacznie ludzi doprowadzać do szału i będą głosować po prostu przeciwko nim.

2

@arasz1819 xD człowieka, który zadłużył się by leczyć syna a jak syn wyzdrowiał to się powiesił. Polecam zagłębić się w ten temat. :) zanim zaczniesz powielać informacje w mediach.

0

Jestem ciekawa czy kiedykolwiek ktoś weźmie się za sprawę Leppera. Chyba zarówno PiSowi i koalicji nie jest na rękę rozwiązanie tej śmierdzącej sprawy.

0

@Piernik mężczyźni pracują ciężej, dłużej i krócej żyją. Czego nie rozumiesz? :D

3

@Pawel13sz wiadomo, że w Lidlu stoi czasem na środku paleta ale jedna albo dwie na cały sklep i aktualnie pracownik ją przekłada, a Biedronka? xD labirynt. Dramat.

11

@Pawel13sz Biedronka to największy syf. Wolę iść do Lidla 20 min w jedną stronę niż do Biedronki którą mam pod nosem. XD

0

@mekston akurat ten mecz nic nie zmieni. Lepszym piłkarzem i bardziej utytułowanym jest Lewandowski.

1

@NeroTFP1 dziękuję! :)

4

Ktoś tu pisał, że Memczester na pewno sprawi, że Liverpool straci punkty, bo ten ma szansę mocno zwiększyć przewagę nad City. Postawiłam na ManU remis/wygrana + Real Madryt, poniżej 1,5 kartki w 1 połowie i powyżej 7,5 rzutów rożnych i ładnie weszło. Za 20 zł -> 150 zł. Dziękuję Ci dobry człowieku kimkolwiek jesteś, bo nie miałam pomysłu na kuponik prócz RM. :D

0

@tbas bramek też nie strzela :)

2

@DamianBarcaCule XDDD bardzo go brakuje. Lekarze w szpitalu za nim tęsknią najbardziej

0

@Roobo no nie wiem, dać pograć innym? Czy tego Xavi też nie może zrobić?

1

Zamiast strzelać to podał to boku ahahahahahah

1

Serio? Nikt nie ruszył na tę piłkę? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Szkoda, że nie ma przerwy na reprezentację, bo byśmy odpoczęli od tego dramatu

13

Kolejny mecz, że człowiek myślał, że to będzie ten PRZEŁOM, a wyszło kolejne gówno. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?