2

@LM10GOAT Pique - Pike, Roque - Roke. Wiem, że to tak nie działa ale tak ułożyłam sobie to w głowie. XD

0

@Dankho94isback Demon's Souls zdecydowanie najłatwiejsze, zaraz po tym myślę, że Elden Ring. Jednak najbardziej wciągającym od początku jest moim zdaniem Bloodborne i moja przygoda zaczęła się właśnie od tej gry. Najbardziej mroczna, klimatyczna. Jak nigdy nie grałeś to przygotuj się na dużo śmierci, jak masz cierpliwość to dasz radę.

1

@katalonczyk987 jak kupisz grę to masz gre + online, a samo online jest dla osób które chcą pograć przez neta a mają gdzieś fabułę gry

0

Na Polsacie właśnie zaczyna się Król Lew. :')

2

@AlexDark00 jestem ciekawa czy przy dzieleniu się opłatkiem też wyskakujesz z Lewandowskim. XD

0

@tomek8756 Kielecki to gówno, team Winiary albo Pegaz

1

@MichuZ44 do mnie przychodzi gwiazdor i elo

0

Zapach świerku i mandarynek >>>>>>

0

@FcPortoFan1999 nigdy nie byłam i nie mam zamiaru

2

Z wszystkich lat w których nie było czuć świąt, w tym roku nie czuć ich najbardziej. XD

1

@Traba727 no ja na bieżąco jestem w rozmowach z kolegą który grał sam na premierę i on połowy tego co ja w ogóle nie miał :D jakbyśmy grali w inne gry
@macio_944 zgadzam się, mój też nie a bawię się wybornie.

1

Co sądzicie o Baldur's Gate III? Ja sobie kupiłam tę grę 4 dni temu i jestem ciekawa Waszych opinii. :D nie grałam wcześniej w żadną część, a bawię się wybornie. Do tego gram na dwa save, przechodzę sama historię a na drugim z kolegami. Granie samemu a w 4 to zupełnie inne doświadczenie. Niemniej, gra w pojedynkę jest chyba jeszcze bardziej ciekawa.

2

@zmiter912576 możesz nawet zbudować miliard tych domów, to nadal dobra wola pracodawcy:)

4

@zmiter912576 ale w dalszym ciągu to dobra wola pracodawcy a nie obowiązek. XD odklejka ładna

7

@Tollusiek no rozumiem. XD szef mu zepsuł dzień bo dał słuchawki za 1700 zł. XD

41

@zmiter912576 to sprzedaj słuchawki i będziesz miał kasę.

3

Tak to sobie człowiek tłumaczył, że w Polsce biedniej niż na zachodzie ale za to bezpiecznie. A teraz jak mają sprowadzić tych dzikusów to strach się bać...

1

@kulek22 płukanie naparem z szałwi

1

@AlwaysBlaugrana a kilka minut później piłka odbija mu się od nogi jak od drewna, chyba setny raz w tym sezonie

2

@Lionel_Messi10 nic, po prostu uważam, że jak ktoś lubi tyle klubów to nie wie co znaczy miłość do jednych barw klubowych. Tyle :)

4

@Lionel_Messi10 ktoś kto ma wypisane tyle klubów w ulubionych, raczej nie wie nic o przywiązaniu do barw klubowych. Pozdrawiam

0

@Coutinho007 nie pisz o Barcelonie w formie ,,nas". Wypisałeś się z kibicowania temu klubowi :)

1

@Adran360 nie, po prostu z klubem się jest na dobre i złe. Oczywiście, że fajnie się kibicowało jak był Ronaldinho czy MSN ale te czasy minęły. Trzeba czekać na następne, jak widzę takie pisanie to rzygać mi się chce, jeszcze pisze to człowiek co ma herb Barcy w avatarze

1

Miał strzelać Robert, strzela Roberto. Kto się połapie. :D

11

Jeśli Roberto mógł strzelić hattricka to wiedz, że coś się dzieje

0

@Coutinho007 no i elo, mam nadzieję, że już więcej komentarzy nie napiszesz bo będę Ci przypominać te wypowiedź do końca. Miłego kibicowania obywatelom :D

3

@Tomek54321 no ma, że w klubie jest sraczka. Myślisz, że tego nie wiemy? Ale czy to powód by zdradzać barwy klubowe? Dramat. Ale to dobrze, może takie problemy trochę przesortują tych sezonowców i kibiców sukcesu.

0

Roberto jak z PSG. Crack xD hahahahahahahaha

14

@Coutinho007 i co z tego. Jak masz tak kibicować to lepiej nie kibicuj. Sezonowców Barcelona nie potrzebuje. Trzeba się pogodzić z tym, że jest kryzys i wspierać klub a nie... Wstyd dla Ciebie i jeszcze ten herb w avatarze. Nie kompromituj się już i wyloguj z tej strony. Ciao

12

@Coutinho007 no i co z tego, są ludzie którzy są kibicami drużyn z 3 czy 4 ligi a te zespoły nigdy nic nie osiągną. Jak chcesz być kibicem sukcesu to wypad do innego klubu. Najlepiej co roku innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?