3

@Hubert102 ale o czym mamy dyskutować jak nie ma meczu? O wspaniałej taktyce Xaviego która nie istnieje? Czy o transferach na które Nas nie stać? Ile można wspominać z sentymentem to co było. :)

1

@szymonekk możliwe. Nie kryje ładnie niestety :(

1

@szymonekk Beckersa polecam wszystkie kolory prócz białego. Biały Beckers to dramat :D

13

Myślałam ostatnio, że football mnie już tak nie ekscytuje i po prostu jest nudny, a to po prostu mecze Barcy takie są. Ten ogląda się całkiem inaczej. XD

2

@Faro o panie, w Rainbow Six Siege to poszedł lekko tysiak. XD jak nie dwa. No ale można powiedzieć, że doładowania PS miałam przez pewien czas za darmo więc się nie liczy. Nie liczy, prawda? :')

15

@NeroTFP1 akurat jak to było na studiach to był na hot dogu w żabce

5

@Rust_Cohle nie skorzystam z prawa łaski

9

@Sysia11 mają czarnych w drużynie bo mieli kolonie w Afryce, a nie dlatego, że płacą teraz socjale na jakichś nierobów. XD

1

@Lionel_Messi10 mój nr 1 to i tak Na Legalu. Od zawsze na zawsze :D

1

@Lionel_Messi10 ja teraz tłukę najbardziej Black Album i Styl życia gnoja. :D ale na nowy czekam bardzo. Mam nadzieję, że Decksem :D

1

@ranger3120 no właśnie ostatnio daje dużo mu zarobić, bo kupiłam bilet VIP na koncert ze spotkaniem i podpisaniem płyty. XD
@TheNekro94 można i tak, każdy ma prawo do swojego zdania :)

5

Może komuś umknęło, ale Peja, pan poseł Liroy i Abradab tworzą nowy projekt który nazywa się The Legend. Nie powiem, Liroy i Peja w jednym numerze to jest coś. :D najpierw Rychu zaprasza go na swoje XXX-lecie twórczości a teraz taki kawałek.



Czekam na nowy album z wypiekami na twarzy :)

1

@misterio po zakończeniu AoT świat anime nie jest już dla mnie tym samym :(

0

@Rust_Cohle dostanę

0

@Katalonbar dzięki za cynk. Ja wylosowałam, że jak postawie za min 2 zł kupon po kursie 5.0 co najmniej to dostanę 5 dych xD

1

@Zoker tuńczyk albo łosoś

13

Roque pogra fajnie i dynamicznie jakoś 2 tygodnie, potem Xavi go przemieli na siłowni i swoimi treningami i będzie grał jakby w getrach miał obciążniki

1

Czemu nie gra Fermin? A no tak, nasz kapitan... XD

2

@mekston pencil. :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem czy to przez krój koszulki ale mam wrażenie, że Lewy posturą coraz bardziej przypomina Lewego z Lecha a nie z Bayernu. Jakiś taki chudy, chyba wychodzi siłownia w Barcy.

5

I najlepsza jest ta mina zbitego psa Xaviego po kolejnej kompromitacji. XD

0

Tak mnie męczy oglądanie tego meczu. Dłuży się jak spotkanie rodzinne na którym nie chce się być. I tak od kilku miesięcy, dramat co się stało z tym klubem.

2

@A4ron też sobie nie wyobrażam. :D u mnie jeszcze dochodzi pieczenie ciast i tortów. Teraz są te termomixy, więc nawet jak ktoś ma dwie lewe to powinien sobie poradzić. Ja tam wolę standardowe gotowanie

3

@DLFCB pewnie się bał, że mu bomba na głowę spadnie dlatego niszczył te auta. Chwała Ukrainie. XD

1

@MarioVeB! Tak samo szkoda ładnej dziewczyny do tańczyła na festiwalach i staruszków którzy giną z rąk Izraela w Palestynie.

1

@PaPo ja nie wiedziałam w ogóle o co chodzi w tej grze przed kupieniem, nie czytałam nawet nic o poprzednich częściach a wszystko wiem i bawię się super. Pewnie jakieś smaczki są ale minimalne

3

Baldur's Gate III w pojedynkę to fenomenalna gra, ale jak gra się ekipą. XD to są takie jaja, że ciężko nie śmiać się przez większość czasu. Cudna gra

0

@gumaz haha, spoko :)

0

@gumaz dzięki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?