clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future a widziałeś ile bramek mógł Nam załadować Athletic przy odrobinie szczęścia?
0
@rocky5 z moim ciśnieniem po tym meczu? Człowieku, kawa mnie zabije xD
1
@michal199500hehe usiedliśmy na nich? Nie włączyłeś aby przypadkiem meczu jak jeszcze grało MSN?
0
@Culer9002 to się nie wyklucza bo te dwie ambasady ze sobą współpracują
0
@Pedri16Future nie no, ogólnie zajebiście. Super mecz
6
Otwieram Ambasadę hejterow Roberto. Zapraszam do zapisów
1
Serio, chyba poświęciłabym tego gola z PSG byleby pan Roberto był poza klubem.
1
Neymara nie ma od wielu lat, Messiego też nie ma, Suareza, Pique a ta parówa ciągle w zespole, jeszcze go zrobili kapitanem. Nie wytrzymam
5
Dziś zamiast 2h człowiek zmarnował 2,5h. Jakoś od razu lepiej na sercu ^^
1
@MichalZZZ jak już będzie pozamiatane na wszystkich frontach
0
@Technik jakby miał odrobinę honoru to już dawno by odszedł z tego klubu który podobno tak kocha. XD
6
Roberto zrobi minę zbitego psa, pogada o walczeniu dalej i wyciągnięciu wniosków, Ciabi go poklepie po plecach, Laporta odpali cygaro i tak to się kręci w tej Barcelonie
6
To jest niesamowite, że tego drewniaka nie powinno być w tym klubie od 5 lat minimum, a on ciągle gra i jeszcze jest kapitanem. To jest po prostu niemożliwe. XD
6
Roberto z Xavim to będą mogli sobie razem przybić piątkę po meczu. Starzy koledzy z drużyny, którzy rozpieprzają obecną :D
0
Xavi przegrał ten mecz swoimi decyzjami. Factos
5
Kapitaaaaaaaaaaaan XD
3
Po co my tego Vitora żeśmy brali?
0
@macio_944 ja tam cisnę w Baldur's Gate III drugi raz. Ale to już jutro, dziś po meczu spanko.
0
Jak przegramy ten mecz to młody szybko dziś nie zaśnie xD
1
Nie no Yamal... Serio kurwa
1
@macio_944 Macio daj spokój, spanko czeka
1
@Comfortable_ no a jaaaaak
5
Co jak co, ale za Valverde jak graliśmy srake w pierwszej połowie to wychodziliśmy w drugiej i graliśmy lepiej. Tutaj ewidentnie to widać. Ernesto odrobił pracę w przerwie, Xavi nałożył więcej żelu na głowę.
0
@Aragorn33 nie mają siły przez przygotowanie fizyczne, brak motywacji i ogólnie wyjebongo na wszystko
1
Zaraz Araujo sie rozkraczy i stracimy bramkę po jego błędzie a Xavi powie, że byliśmy lepsi ale jednak przegraliśmy.
2
Messiego nie ma więc nie będzie miał kto trębacza wyjaśnić. Ehhh
6
Jak Araujo wyleci na dłużej po tym wspaniałym posunięciu naszego treneiro to naprawdę XDD
8
Jak my chcemy zacząć wygrywać to najpierw trzeba przeprowadzić transfery wśród lekarzy klubowych
0
O, Araujo też się połamał?
9
Jest przykuc, więc pozamiatane