0

@Pedri16Future a widziałeś ile bramek mógł Nam załadować Athletic przy odrobinie szczęścia?

0

@rocky5 z moim ciśnieniem po tym meczu? Człowieku, kawa mnie zabije xD

1

@michal199500hehe usiedliśmy na nich? Nie włączyłeś aby przypadkiem meczu jak jeszcze grało MSN?

0

@Culer9002 to się nie wyklucza bo te dwie ambasady ze sobą współpracują

0

@Pedri16Future nie no, ogólnie zajebiście. Super mecz

6

Otwieram Ambasadę hejterow Roberto. Zapraszam do zapisów

1

Serio, chyba poświęciłabym tego gola z PSG byleby pan Roberto był poza klubem.

1

Neymara nie ma od wielu lat, Messiego też nie ma, Suareza, Pique a ta parówa ciągle w zespole, jeszcze go zrobili kapitanem. Nie wytrzymam

5

Dziś zamiast 2h człowiek zmarnował 2,5h. Jakoś od razu lepiej na sercu ^^

1

@MichalZZZ jak już będzie pozamiatane na wszystkich frontach

0

@Technik jakby miał odrobinę honoru to już dawno by odszedł z tego klubu który podobno tak kocha. XD

6

Roberto zrobi minę zbitego psa, pogada o walczeniu dalej i wyciągnięciu wniosków, Ciabi go poklepie po plecach, Laporta odpali cygaro i tak to się kręci w tej Barcelonie

6

To jest niesamowite, że tego drewniaka nie powinno być w tym klubie od 5 lat minimum, a on ciągle gra i jeszcze jest kapitanem. To jest po prostu niemożliwe. XD

6

Roberto z Xavim to będą mogli sobie razem przybić piątkę po meczu. Starzy koledzy z drużyny, którzy rozpieprzają obecną :D

0

Xavi przegrał ten mecz swoimi decyzjami. Factos

5

Kapitaaaaaaaaaaaan XD

3

Po co my tego Vitora żeśmy brali?

0

@macio_944 ja tam cisnę w Baldur's Gate III drugi raz. Ale to już jutro, dziś po meczu spanko.

0

Jak przegramy ten mecz to młody szybko dziś nie zaśnie xD

1

Nie no Yamal... Serio kurwa

1

@macio_944 Macio daj spokój, spanko czeka

1

@Comfortable_ no a jaaaaak

5

Co jak co, ale za Valverde jak graliśmy srake w pierwszej połowie to wychodziliśmy w drugiej i graliśmy lepiej. Tutaj ewidentnie to widać. Ernesto odrobił pracę w przerwie, Xavi nałożył więcej żelu na głowę.

0

@Aragorn33 nie mają siły przez przygotowanie fizyczne, brak motywacji i ogólnie wyjebongo na wszystko

1

Zaraz Araujo sie rozkraczy i stracimy bramkę po jego błędzie a Xavi powie, że byliśmy lepsi ale jednak przegraliśmy.

2

Messiego nie ma więc nie będzie miał kto trębacza wyjaśnić. Ehhh

6

Jak Araujo wyleci na dłużej po tym wspaniałym posunięciu naszego treneiro to naprawdę XDD

8

Jak my chcemy zacząć wygrywać to najpierw trzeba przeprowadzić transfery wśród lekarzy klubowych

0

O, Araujo też się połamał?

9

Jest przykuc, więc pozamiatane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?