3

Ale kocurrrrr :D

1

@Rust_Cohle kiedyś to jeszcze ciśnienie skakało przed meczem LM, a teraz... Chill i herbatka.

7

Gramy tak niechlujnie, że rzygać się chce

6

Poprzedniego meczu nie oglądałam bo nie chciało mi się zmieniać planów, teraz stwierdziłam, że obejrzę. XD nie zdążyłam usiąść.

1

@Mattems +/- 20 zł dziennie. Raczej dość biednie.

18

@NeroTFP1 idźmy na wybory, wirus jest w odwrocie :DDDD

1

@fc20barca za dzieciaka znało się całe składy Barcy, Realu, ManU, Milanu, Interu... Transfery były od wielkiego dzwonu, a w każdej tej drużynie grały legendy. Teraz piłkarze skaczą z kwiatka na kwiatek, każdy zespół gra podobnie, a składy drużyn zmieniają się co roku.

7

Wasze ulubione chipsy? Tak wiem, niezdrowe, fuj, rakotwórcze, otyłość itd ale od czasu do czasu można sobie pochrupać dlatego pytam o Wasz ulubiony smak. U mnie nr 1 Lays Strong Chilli&Lime. :D

2

@cules100pro Casillas, Ramos to dodatki? Serio bez przesady już.

3

@Kidd jestem tam średnio co tydzień i nigdy nie miałam przykrej sytuacji. XD

39

Sędziowie pomagali Barcy przez wiele lat w lidze, dlatego przegraliśmy mistrza z ATM po błędzie sędziego. Czego nie rozumiecie? :D ha tfu na prześcieradła

37

@Messibestplayerintheworld wszystkich piłkarzy niech zawieszą, z wszystkich klubów i jutro niech dadzą Realowi mistrza. XD jaka to różnica.

0

@tomek8756 i moja ulubiona galeria handlowa xD

38

Chyba w fawelach jak uciekał przed policją. XD

0

3

0

@Vernon_Roche z czego Vini strzelił hattricka z najgorszą drużyną La Liga. ^^

6

@MarioVeB! Jakbyś miał wybrać swoje życie, a zjedzenie trupa to byś tylko myślał, że szkoda, że nie masz soli.

2

@gumaz niee, od rana nie. Raczej jak już to po południu. Ja gierki i jazda na rowerze trochę bardziej wyczynowa. :D nawet jak mam wolne to rano za dużo do roboty, zakupy, obiad itd. nie ma czasu na gierki :P

2

Jakby Messi z Suarezem teraz przyszli do Barcy to i tak by nie byli gorsi niż nasz wspaniały atak. XD

0

@Krzysztof1987 nie mówię o ojcach dzieci xD tylko bardziej o politykach, księżach, starych dziadach którzy mają najwięcej do powiedzenia w sprawie aborcji. Przecież te kobiety w komentarzach nie mówiły o swoich synach, partnerach bo nikt nie chce żeby ich bliski szedł do wojska, tylko decydowały o życiu nieznanych im ludzi.

1

@Pawlak1992 chłop jak gra dobrze jest irytujący ale jak mu nie idzie... Mam ochotę przełączyć xD

0

W maju premierę ma Hellblade II. Tytuł ekskluzywny na Xboxa i PC. Cóż... Pierwsza gra której zazdroszczę zielonym. Bardzo:((

0

@Trojanek23 kojarzę ją z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

4

@barcanawieki kobiety w sprawie wojska, mężczyźni w sprawie aborcji. Wyrównało się :D

8

Ale wyciągnęli wnioski po meczu z Realem. Aż przyjemnie się na to patrzy. Same biegające wnioski. ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

1

@AmigoBlancos u mnie póki co siedzi, że Barcelona przegra. Kurs 19. XD

1

Weź się człowieku spakuj w połowie meczu i wyjebuj z tego klubu.

0

@tristan87 wygrał więcej ale nie był lepszym bramkarzem. Tak jak mówisz, a tutaj chyba wybiera się najlepszych a nie najbardziej utytułowanych :D

18

@tristan87 sorry ale dla mnie Marc>Victor, do tego brak Alvesa... Dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?