clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale kocurrrrr :D
1
@Rust_Cohle kiedyś to jeszcze ciśnienie skakało przed meczem LM, a teraz... Chill i herbatka.
7
Gramy tak niechlujnie, że rzygać się chce
6
Poprzedniego meczu nie oglądałam bo nie chciało mi się zmieniać planów, teraz stwierdziłam, że obejrzę. XD nie zdążyłam usiąść.
1
@Mattems +/- 20 zł dziennie. Raczej dość biednie.
18
@NeroTFP1 idźmy na wybory, wirus jest w odwrocie :DDDD
1
@fc20barca za dzieciaka znało się całe składy Barcy, Realu, ManU, Milanu, Interu... Transfery były od wielkiego dzwonu, a w każdej tej drużynie grały legendy. Teraz piłkarze skaczą z kwiatka na kwiatek, każdy zespół gra podobnie, a składy drużyn zmieniają się co roku.
7
Wasze ulubione chipsy? Tak wiem, niezdrowe, fuj, rakotwórcze, otyłość itd ale od czasu do czasu można sobie pochrupać dlatego pytam o Wasz ulubiony smak. U mnie nr 1 Lays Strong Chilli&Lime. :D
2
@cules100pro Casillas, Ramos to dodatki? Serio bez przesady już.
3
@Kidd jestem tam średnio co tydzień i nigdy nie miałam przykrej sytuacji. XD
39
Sędziowie pomagali Barcy przez wiele lat w lidze, dlatego przegraliśmy mistrza z ATM po błędzie sędziego. Czego nie rozumiecie? :D ha tfu na prześcieradła
37
@Messibestplayerintheworld wszystkich piłkarzy niech zawieszą, z wszystkich klubów i jutro niech dadzą Realowi mistrza. XD jaka to różnica.
0
@tomek8756 i moja ulubiona galeria handlowa xD
38
Chyba w fawelach jak uciekał przed policją. XD
0
@Rust_Cohle @Rust_Cohle Oberyn
3
@Rewolucja123 Theon
0
@Vernon_Roche z czego Vini strzelił hattricka z najgorszą drużyną La Liga. ^^
6
@MarioVeB! Jakbyś miał wybrać swoje życie, a zjedzenie trupa to byś tylko myślał, że szkoda, że nie masz soli.
2
@gumaz niee, od rana nie. Raczej jak już to po południu. Ja gierki i jazda na rowerze trochę bardziej wyczynowa. :D nawet jak mam wolne to rano za dużo do roboty, zakupy, obiad itd. nie ma czasu na gierki :P
2
Jakby Messi z Suarezem teraz przyszli do Barcy to i tak by nie byli gorsi niż nasz wspaniały atak. XD
0
@Krzysztof1987 nie mówię o ojcach dzieci xD tylko bardziej o politykach, księżach, starych dziadach którzy mają najwięcej do powiedzenia w sprawie aborcji. Przecież te kobiety w komentarzach nie mówiły o swoich synach, partnerach bo nikt nie chce żeby ich bliski szedł do wojska, tylko decydowały o życiu nieznanych im ludzi.
1
@Pawlak1992 chłop jak gra dobrze jest irytujący ale jak mu nie idzie... Mam ochotę przełączyć xD
0
W maju premierę ma Hellblade II. Tytuł ekskluzywny na Xboxa i PC. Cóż... Pierwsza gra której zazdroszczę zielonym. Bardzo:((
0
@Trojanek23 kojarzę ją z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4
@barcanawieki kobiety w sprawie wojska, mężczyźni w sprawie aborcji. Wyrównało się :D
8
Ale wyciągnęli wnioski po meczu z Realem. Aż przyjemnie się na to patrzy. Same biegające wnioski. ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
1
@AmigoBlancos u mnie póki co siedzi, że Barcelona przegra. Kurs 19. XD
1
Weź się człowieku spakuj w połowie meczu i wyjebuj z tego klubu.
0
@tristan87 wygrał więcej ale nie był lepszym bramkarzem. Tak jak mówisz, a tutaj chyba wybiera się najlepszych a nie najbardziej utytułowanych :D
18
@tristan87 sorry ale dla mnie Marc>Victor, do tego brak Alvesa... Dramat.