18

@MESSIah16 Nasi bracia Ukraińcy xDDD

5

A pamiętacie jak przepychaliśmy mecze jedną bramką? XD człowiek wtedy narzekał.

4

@Patrykl145 i bramę Realowi załadował

3

@dmcteam możesz śmiało wysłać, na stronie urzędu zresztą jest wersja elektroniczna tego PITu. :D

3

@dmcteam pity zostały już dawno wysłane do urzędu i jak się zalogujesz to już masz policzoną nadpłatę/niedopłatę do zaakceptowania.

1

@mikooowariacie_ dlatego cieszę się mimo wszystko, że są tacy piłkarze jak Vini czy Gavi którzy wzbudzają jakiekolwiek emocje, nawet negatywne. Kiedyś znało się piłkarzy, którzy niekoniecznie byli jakimiś crackami ale dla nich oglądało się ten sport. :D

2

@mikooowariacie_ piłka nożna w ogóle stała się nijaka. I to wcale nie ma nic wspólnego z obecną formą Barcy ale większość piłkarzy nie wzbudza po prostu żadnych emocji. XD

0

Ciekawe czy Vini uzna ściągnięcie Mbappe za rasistowskie. :D

23

@xvcWinterSoldier jak ten gościu nie byłby żadnym politykiem gdyby nie przeszedł przez łóżko Biedronia. Za dużo się spodziewasz.

0

@Uukasz_93 właśnie się zalogowałam i się udało. 2 razy odświeżyłam stronę i działa :D

0

Skusiłam się na premierę Helldivers 2 mimo, że w poprzednią część gry nie grałam a o tej premierze dowiedziałam się dość późno. Przystępna cena 169 zł, możliwość grania w ekipie, ex Sony (dostępny też na PC). Jestem tak pozytywnie zaskoczona, że to jest hit. :D jakie tam są widoczki klimatyczne, samo strzelanie też jest przyjemne, friendly fire, możliwość rozbudowania statku kosmicznego. Takie połączenie The Division z Mass Effect. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, nie wyobrażam sobie jednak grać w to solo. Polecanko mocne nie tylko dla fanów kosmosu ale też dla tych co lubią wyzwania typu souls, bo wysokie poziomy trudności potrafią dać w kość. :D no i najważniejsze, jest multiplatform, więc można zagrać z kolegami z PC. :)

2

@Lionel_Messi10 zwykły madryciok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

https://zapodaj.net/plik-8YpdJEWuE9

Chociaż tyle na otarcie łez. :')

1

Oby go tylko nie połamali jak Fatiego. Cudownie się patrzy na Yamala.

5

Kiedyś takie mecze cios za cios graliśmy z Realem a teraz z Granadą xD

1

Jak to niektórzy mówili? Niech Xavi zostanie do końca sezonu? XD tak jak Nas w pierwszym sezonie z dupy wyciągnął, tak teraz Nas w dupie zostawi.

0

Hahahhaha xD brawo

0

@Esteban_ serio, lepiej by było zrobić remake Black Flaga. Mają gotowe mechaniki z gry, którą sami stworzyli. Ludzie nie chcieli więcej. XD to i tak zrobili kupsztala

3

Jeśli zastanawiacie się, czy kupić Skull&Bones od Ubisoftu, to powiem Wam, że lepiej odpalcie sobie Black Flaga albo Odysseye i porobcie abordaże. Ta gra to jakiś nieśmieszny żart, dobrze, że wyszła beta. Cena? 319 zł na PS5. Ubisoft się kompromituje coraz bardziej.

1

@TR3YWAY kup śmietanę 18%, podsmaż te polędwicę w kostce z cebulą, dodaj śmietanę, pomidorki koktajlowe i zioła prowansalskie. :D pasuje taki sos śmietanowy z mięsem to ziemniaków, makaronu czy ryżu.

0

@barteq przecież to zupełnie inny typ gry. XD jak po Eldenie spodziewasz się rozgrywki jak GOW i przede wszystkim poziomu trudności, to lepiej ją sprzedaj póki jest w folii.

2

@barteq gierka 10/10.

1

@Nazio_87 tak cieszy każdy ranek jak z kobietą w ramionach, zasypiam się i budzę, przy muzyce się nie nudzę :D

0

@partymaker jechałam z pamięci z Rychem ten numer na koncercie :D dzięki :)

0

@Nazio_87 no przecież jak Peja był u Wojewódzkiego, to usiedzieć nie mógł. Alko, narkotyki i sterydy w pewnym momencie zrobiły mu z mózgu papkę. Dobrze, że się chłop ogarnął. Ale beef z Tede jest już legendarny i pamiętam jak czekało się na odpowiedź jednego i drugiego. :)
@agaFCB ciężko powiedzieć xD

8

@budel17 chłopak, który mnie wiózł uberem mówił mi, że dowoził mu jedzenie jak były MŚ i Peja do Niego czy wie jaki jest wynik, a on, że nie. To zaprosił go do siebie do domu, dał taboret i chłop z Peją mecz Polski oglądał. Jeszcze mu zapłacił dniówkę. XD
@cules100pro pewnie nie ta waga, bo Peja jest dość niski :D

0

@Nazio_87 no Peja swoje za uszami ma, ale tego nie ukrywa. Ja słucham go od dzieciaka, miałam mała przerwę po tym jak rozeszli się z Darkiem. Myślę, że współczesny Peja nie powiedziałby nigdy ,,wiecie co z nim zrobić" w stosunku do dzieciaka.

0

@cules100pro nie, ale niektórzy go o to pytali i nie reagował zupełnie na zaczepki w temacie Tedego. Pewnie nie chciał poddymiać, bo zaraz by poszło w internet coś :P

24

Miałam okazję poznać Rycha Peję osobiście parę dni temu. Pogadaliśmy jakoś z 15 minut, zbiliśmy piątkę, podpisał mi płyty, zrobiliśmy sobie fotę, którą robił Rychu. Zrobił na mnie ogromne wrażenie, że pogadałam z Nim jak z kolegą, zero jakiegoś dystansu bo on jest pan gwiazda. Zwykły chłopak z bloków, bardzo kulturalny w stosunku do mnie, sympatyczny. Do teraz jestem w szoku. XD szczerze mówiąc, trochę bałam się tej konfrontacji, bo o Peji wiadomo jakie chodzą opinie. Myślę, że duże znaczenie ma to, że jest czysty od kilkunastu lat. Teraz oprócz tego, że jest moim ulubionym raperem to mogę śmiało powiedzieć, że jest jednym z fajniejszych osób jakie poznałam :D

1

@Mow_mi_Douglas co Nam ostatnio wyczarowali z kapelusza? Gość niezła odklejka. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?