clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DonCarletto ze wzoru Hajty.
9
@ProMILs czego się spodziewać po kibicach Realu. XD 99% płakało o tym, że Barca kupowała sędziów bo przeczytali nagłówek.
0
@halfnolife nie wchodzę, tylko widzę co niektórzy userzy tu piszą o nich. :D
9
Nawet jak człowiekowi pierwszy raz od jakiegoś czasu przyjemnie się ogląda meczyk, to sędzia odwala takie coś...
7
A na stronie RM i tak będzie artykuł, że Barca kupuje sędziów. XD kiedy oni ostatnio pod Nas gwizdali to nie pamiętam
7
Sędzia śmietnik. Dramat
1
@PatrychoO planuje ale kupię jak pojawi się kto będzie grał, w ciemno nie kupuję bo znów będzie jakaś Wieniawa w Poznaniu xD
0
@Trojanek23 zdecydowanie Iniesta.
2
@TR3YWAY właśnie sprawdziłam, że chłop ma 17 lat. XD myślałam, że chociaż z 20. Ehhh
0
@LM10GOAT a jest w ogóle taka? XD już się pogubiłam w tych ambasadach. A niech dojeżdżają. :D
0
@TR3YWAY ale ciacho :O
13
@TR3YWAY mam nadzieję, że wkrótce wszystkich stąd wygonią :)
1
@FcPortoFan1999 jak stawiałam kupon nie wiedziałam, że Barca przegra :(
0
Ostatni mecz na kuponie na 180 zł - wygrana Athleticu. Ernesto ufam Tobie. :')
1
@HighestInTheRoom i teraz nie wiem co zrobić :| nawet jak chciałam zamówić planszówkę dla syna przyjaciółki to nie mogę. Co się porobiło z tą firmą to nieśmieszny żart.
5
Powiem Wam, nie kupujcie na prezent nikomu karty podarunkowej empik, bo to jedno wielkie oszustwo. Mam do wykorzystania 400 zł które dostałam na urodziny od przyjaciół, mega się ucieszyłam a teraz wynikają z tego same problemy bo w sumie nie ma co za nią kupić. Doładowanie PlayStation? Kartą nie można płacić za produkty cyfrowe, dołożenie do fizycznej gry/słuchawek? Sprzedawcą jest zewnętrzna firma a nie empik, a można płacić w ten sposób tylko za produkty empiku, których jest śmiesznie mało. Jak dla mnie to wprowadzanie klienta w błąd i nieuczciwa praktyka. :/ jest coś na stronie empiku online, to zamawiam to a nie interesuje mnie to czy oni są tylko pośrednikiem. Dramat...
2
Albo odchodzi teraz albo po sezonie ale siedzi cicho do końca. Taka deklaracja teraz to najgorsze co mógł zrobić. Piłkarze i tak na boisku nie walczyli dla Niego, teraz to już w ogóle będzie kaplica. Wybitny piłkarz, słaby trener. Good Luck, Xavi.
1
Walczyli do końca, dajcie im spokój xDDDD
2
Czapi teraz powie, że u siebie dawno nie grali i jakoś tak wyszło. XD
2
Cieszę się, że nie oglądam. :D trzymajcie się tam
1
@szkudi7 z kolegami w piątkę graliśmy w Fifę więc było śmiechu :D do tego woda gazowana, jeśli dodajemy co było pite.
0
@MESSIah16 no nie wiem. Iniestazo, bramka na wagę Mistrzostwa Świata dla Hiszpanii, doskonały turniej ME po których powinien zdobyć Złotą Piłkę.
0
@Jarema2000 na piłce ręcznej w ME już tak się przejechałam kuponowo w ciągu dwóch tygodni, że podziękuję :D
0
@MESSIah16 jak on nawet nie był najlepszym pomocnikiem w Barcy. Iniesta > Xavi. I nie, nie dlatego, że jest kijowym trenerem. Piłkarzem był wybitnym ale nie najlepszym.
0
@marcin62 dlatego w Poznaniu chwale sobie odbijanie karty PEKA gdzie płaci się za przystanki, analogicznie im więcej tym cena za przystanek spada. Wtedy nic mnie nie interesuje :D
3
Miałam nadzieję, że rano wejdę a ten parodysta już nie będzie trenerem. No cóż. Brak honoru
1
@HighestInTheRoom ja nie obejrzałam meczu z Betisem, a czytałam, że pograli całkiem spoko więc dziś się dałam nabrać. XD
10
Dumny to może być trener Girony, że jego klub tak dzielnie walczy i nawet jak nie zdobędzie żadnego trofeum w tym mistrzostwa, to każdy będzie ich szanował. A nie Xavi z Barceloną, bo ,,walczyła" (w głowie Xaviego) do końca z Baskami. Chryste...
14
Czy Xavi jest najgorszym trenerem La Liga patrząc na wyniki i potencjał zespołu? Na pewno w TOP3 najgorszych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika