4

@DonCarletto ze wzoru Hajty.

9

@ProMILs czego się spodziewać po kibicach Realu. XD 99% płakało o tym, że Barca kupowała sędziów bo przeczytali nagłówek.

0

@halfnolife nie wchodzę, tylko widzę co niektórzy userzy tu piszą o nich. :D

9

Nawet jak człowiekowi pierwszy raz od jakiegoś czasu przyjemnie się ogląda meczyk, to sędzia odwala takie coś...

7

A na stronie RM i tak będzie artykuł, że Barca kupuje sędziów. XD kiedy oni ostatnio pod Nas gwizdali to nie pamiętam

7

Sędzia śmietnik. Dramat

1

@PatrychoO planuje ale kupię jak pojawi się kto będzie grał, w ciemno nie kupuję bo znów będzie jakaś Wieniawa w Poznaniu xD

0

@Trojanek23 zdecydowanie Iniesta.

2

@TR3YWAY właśnie sprawdziłam, że chłop ma 17 lat. XD myślałam, że chociaż z 20. Ehhh

0

@LM10GOAT a jest w ogóle taka? XD już się pogubiłam w tych ambasadach. A niech dojeżdżają. :D

0

@TR3YWAY ale ciacho :O

13

@TR3YWAY mam nadzieję, że wkrótce wszystkich stąd wygonią :)

1

@FcPortoFan1999 jak stawiałam kupon nie wiedziałam, że Barca przegra :(

0

Ostatni mecz na kuponie na 180 zł - wygrana Athleticu. Ernesto ufam Tobie. :')

1

@HighestInTheRoom i teraz nie wiem co zrobić :| nawet jak chciałam zamówić planszówkę dla syna przyjaciółki to nie mogę. Co się porobiło z tą firmą to nieśmieszny żart.

5

Powiem Wam, nie kupujcie na prezent nikomu karty podarunkowej empik, bo to jedno wielkie oszustwo. Mam do wykorzystania 400 zł które dostałam na urodziny od przyjaciół, mega się ucieszyłam a teraz wynikają z tego same problemy bo w sumie nie ma co za nią kupić. Doładowanie PlayStation? Kartą nie można płacić za produkty cyfrowe, dołożenie do fizycznej gry/słuchawek? Sprzedawcą jest zewnętrzna firma a nie empik, a można płacić w ten sposób tylko za produkty empiku, których jest śmiesznie mało. Jak dla mnie to wprowadzanie klienta w błąd i nieuczciwa praktyka. :/ jest coś na stronie empiku online, to zamawiam to a nie interesuje mnie to czy oni są tylko pośrednikiem. Dramat...

2

Albo odchodzi teraz albo po sezonie ale siedzi cicho do końca. Taka deklaracja teraz to najgorsze co mógł zrobić. Piłkarze i tak na boisku nie walczyli dla Niego, teraz to już w ogóle będzie kaplica. Wybitny piłkarz, słaby trener. Good Luck, Xavi.

1

Walczyli do końca, dajcie im spokój xDDDD

2

Czapi teraz powie, że u siebie dawno nie grali i jakoś tak wyszło. XD

2

Cieszę się, że nie oglądam. :D trzymajcie się tam

1

@szkudi7 z kolegami w piątkę graliśmy w Fifę więc było śmiechu :D do tego woda gazowana, jeśli dodajemy co było pite.

0

@MESSIah16 no nie wiem. Iniestazo, bramka na wagę Mistrzostwa Świata dla Hiszpanii, doskonały turniej ME po których powinien zdobyć Złotą Piłkę.

0

@Jarema2000 na piłce ręcznej w ME już tak się przejechałam kuponowo w ciągu dwóch tygodni, że podziękuję :D

0

@MESSIah16 jak on nawet nie był najlepszym pomocnikiem w Barcy. Iniesta > Xavi. I nie, nie dlatego, że jest kijowym trenerem. Piłkarzem był wybitnym ale nie najlepszym.

0

@marcin62 dlatego w Poznaniu chwale sobie odbijanie karty PEKA gdzie płaci się za przystanki, analogicznie im więcej tym cena za przystanek spada. Wtedy nic mnie nie interesuje :D

3

Miałam nadzieję, że rano wejdę a ten parodysta już nie będzie trenerem. No cóż. Brak honoru

1

@HighestInTheRoom ja nie obejrzałam meczu z Betisem, a czytałam, że pograli całkiem spoko więc dziś się dałam nabrać. XD

10

Dumny to może być trener Girony, że jego klub tak dzielnie walczy i nawet jak nie zdobędzie żadnego trofeum w tym mistrzostwa, to każdy będzie ich szanował. A nie Xavi z Barceloną, bo ,,walczyła" (w głowie Xaviego) do końca z Baskami. Chryste...

14

Czy Xavi jest najgorszym trenerem La Liga patrząc na wyniki i potencjał zespołu? Na pewno w TOP3 najgorszych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?