0

@kuz taktyka Czawiego na szybką bramkę. Szkoda, że tym razem dla przeciwnika. XD

0

@MarianoItalianoVero nie, z Liroyem nie śpiewał. Liroy za to wyleciał z ,, Scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają" to był taki krzyk :D mimo, że przecież Peji z Liroyem nie po drodze przecież było

0

@MarianoItalianoVero ja też :D powiem Ci, że jak śpiewał stare numery typu 997 czy późniejsze z płyty ,,Na legalu" to był wzrusz :)

27

Właśnie wróciłam z koncertu Peji. 30 lecie Slums Attack. Chłop ma prawie 50 na karku a przez 3,5 h non stop koncert. :D dorastałam na ,,Na legalu", które w tajemnicy puszczał mi 6 lat starszy brat. Cudowne wspomnienia, cudowny Peja i zaproszeni goście. Ogólnie koncert trwał od 18 do 1. XD jeszcze był Lukasyno, Liroy czy Sokół. Jak ktos wybiera się na ten koncert w innym mieście to życzę Wam dużo zdrowia i wytrwałych nóg. :D zdecydowanie mój ulubiony raper do teraz, a na żywo jego nawijka robi mega wrażenie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz toż to żart xD odnośnie tych wszystkich postów

10

Nie ufam ludziom, którzy wolą burgery od dobrego kebsa.

2

@macio_944 byłam niedawno w Kato, szkoda, że nie widziałam tego posta wtedy :')

1

@macio_944 oby w 2025 już wyszła. Ile można czekać. XD

0

Tak bez ironii... To kiedy jest karny za rękę? To jest tak losowe mam wrażenie, że sama już nie wiem xD

4

17 minut do końca, a mam wrażenie, że ta druga połowa dopiero się zaczęła bo przez leżakowanie Ukrów, nie ma w ogóle grania

9

Taki Pedro ale by robił robotę teraz. :( uśmieszek pod wąsem i jazda

1

Czy my będziemy mieć chociaż jedno dobre dośrodkowanie?

0

Dawaj Papszuna do Barcy, gorzej nie będzie

1

Ciekawe co oni robią na tych treningach, bo na pewno nie trenują schematów, bo gramy chaotycznie. Stałych fragmentów gry też raczej nie, bo gówno z tego wynika. Czyli co, pogramy w dziadka i do domu?

21

Dobrze, że Messi jednak nie wrócił bo by stopował rozwój naszych gwiazd. XDD

0

@Aqualitek to nie jest zadyszka. My po prostu tak gramy.

14

Napiszę to 1 raz. Xavi do wywalenia.

0

Co ten Alonso jeszcze robi w tym klubie...

0

@tristan87 nie pracuje już u buka. :)
@sonek też byłam w szoku

4

1,43 w STS na to, że wskaże Morawieckiego siadło jak złoto. XDD

0

@Ricardinio14 no faktycznie Ronaldo jak pajacował to dostawał lepy od Ramowa. XD

3

@DonCarletto najlepsze, że Zeke w końcu mógł się zrehabilitować i pomóc bohaterom, to Levi ściął mu łeb. XD nikogo to nie obeszło mam wrażenie, nikt nawet o tym potem nie wspomniał, a Armin taki sojusz z Nim zrobił. :P

2

@sintesox mnie najbardziej wzruszył i tak salut Leviego jak zobaczył zmarłych kompanów i pociekła mu łza. :( dużo było takich momentów, to jak Eren przyznał, że kocha Mikase także.

2

@sintesox jak Mikasa przyszła z głową Erena to się rozpłakałam. Poczułam, że coś faktycznie się skończyło...

2

@DonCarletto dla mnie właśnie nr 1 i jednym z pierwszych anime oglądanych na bieżąco był AoT. Teraz mam niesamowitą pustkę :(

2

@DonCarletto 5 lat? Zazdroszczę z jednej strony. Ja byłam od 1 sezonu więc w sumie prawie 10. XD

3

@DonCarletto zgadzam się, często widziałam opinie, że zakończenie psuje odbiór całej historii a dla mnie to nieprawda. Nie było tak mocne, jak niektóre momenty serii ale też nie tragiczne.

2

@clyde Levi kox, bardzo się cieszę że przeżył. Scena z Zeke'm była wspaniała, szkoda, że taka krótka ale bardzo na nią zaslugiwal. Śmierć Erena... Spodziewałam się, że tak to się skończy jednak i tak mi z tym źle, najbardziej mi żal Mikasy i tego, że świat ludzi nadal popełnia te same błędy mimo tego co się wydarzyło. Łezka poleciała, nie powiem. Szczególnie na końcu jak pojawił się napis ,,Koniec" a nie ,,Ciąg dalszy nastąpi". Smutno.

5

I jak, zakończenie Ataku Tytanów obejrzane? Ja właśnie skończyłam oglądać. 10 lat czekania na zakończenie :D więcej w komentarzu, by nie spoilerować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?