clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Varkond mega wrażenie zrobiła na mnie we Wrocku uliczka artystyczna, gdzie były galerie sztuki. Nie pamiętam teraz nazwy, niedaleko rynku, stoją tam rzeźby zwierząt hodowlanych. Sopot moim zdaniem to topka.
1
@MesQueUnClub96 byłam, byłam i to w samym centrum. Miasto bardzo podobne do Poznania moim zdaniem. Są ładne miejsca ale całościowo jakoś mnie nie porwało. :D
4
Wybrałam się z Poznania do Katowic i powiem Wam (nie wiem jak obrzeża), że centrum Katowic jest naprawdę ładne i robi wrażenie. O wiele ładniejsze miasto od Wrocławia w którym byłam niedawno. Pozytywne zaskoczenie, nie wiem czemu miałam niezbyt dobre zdanie o Katowicach. :)
2
@esem91 ,,tak, idę oddać głos na PO/PiS" zamiast ,,oddam głos na kogoś spoza układu PO/PiS" :D
0
Czy na La Rambli obowiązuje cisza wyborcza?
2
@John_Doe ten mur nawet jak nie pomaga tak jak powinien, go jego rozbiórka znów byłaby robiona po znajomości i kosztowała kilka milionów złotych. Szkoda na to kasy.
3
Właśnie skończyłam dodatek do Cyberpunka. Nie mogę się pozbierać... co Ci Redzi zrobili. Coś wspaniałego.
2
@maroon myślę, że o aborcji powinny dyskutować przede wszystkim kobiety w wieku 18-50 i mężczyźni, którzy są partnerami tych kobiet. Nie chcę by pan w sukience mówił mi co mam robić, czego nie albo dziad na drugim końcu Polski, który nawet mnie nie zna. Niech wszyscy zaciekle tak bronią dzieci które są już na świecie, a ich żywot to droga przez mękę. Najwięcej wszyscy mają do powiedzenia o nienarodzonych dzieciach...
1
@Barcasub xD nawet nie przeczytałeś mojego krótkiego postu do końca, a bierzesz się za analizę psychiki kobiet
6
@Ostatnikrwawygang też mi się tak wydaje. Najłatwiej mówić z perspektywy mężczyzny, bo to nie jego ciało może być zniszczone po ciąży, nie on mówi dziecko 9 miesięcy i przeżywa poród. Bardzo dużo przeciwników aborcji wśród mężczyzn, mniej wśród kobiet mam wrażenie. :D
1
@koksik2700 tabletki 72 po bez recepty to myślę, że bardzo dobry pomysł. A braku odpowiedzialności raczej nie rozwiążesz, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.
5
@KamQiX nie powinni być zwolnieni z żadnych podatków :D
@maroon serio? Aborcja na wczesnym etapie = pedofilia?
xD
2
@koksik2700 no właśnie - matek. Często jednak ta kobieta zostaje sama, bo tatuś magicznie się ulatnia w trakcie ciąży albo po urodzeniu dziecka. Jeśli ktoś nie jest gotowy na zostanie rodzicem, lepiej żeby nim nie zostawał. Samotne matki stanowią 18% wszystkich rodzin w Polsce. To też jest ogromny problem według mnie. Nie jestem żadną feministką, jak najdalej od takich :D ale niech kobieta ma większą możliwość decydowania, bo ,,wpadkę" zaliczają razem, a koniec końców zostaje sama.
6
@galix22 jak ktoś chce to i tak to zrobi, albo będzie próbować samemu przerwać ciążę. Chodzi o to, że jak ktoś chce to zrobić niech to zrobi pod opieką lekarzy a nie środkami z internetu czy szukaniem kogoś na czarnym rynku kto to zrobi.
5
@koksik2700 jak ktoś chce przeprowadzić aborcję to i tak to zrobi w prywatnym gabinecie albo za granicami kraju. Prawo aborcyjne nie zmieni podejścia kobiet do tego, jedynie komplikuje.
10
@koksik2700 bezproblemowe usunięcie chorego płodu albo aborcja na wczesnym etapie rozwoju.
Edit: kościoły zabytkowe to zupełnie coś innego, chodzi o opodatkowanie księży i ich równe traktowanie z innymi obywatelami...
38
Partia która:
- zabierze socjale (w zamian obniżenie VATu)
- opodatkuje kościół
- zmniejszy podatki
- zliberalizuje prawo aborcyjne
- nie wpuści imigrantów do Polski
- nie będzie chciała zburzyć muru na granicy
Czy naprawdę tak dużo wymagam? :( mam wrażenie, że jak w Polsce nie masz radykalnych poglądów lewicowych albo prawicowych to nie masz na kogo głosować.
0
@ZielonySzparag 10 lat miała psy i nagle dostała alergii. XDDDDDDD serio? :D zresztą, nawet jeśli jakimś cudem dostała tej alergii to są leki, odczulanie itd.
8
Przypominam, że pani Wielgus oddała psy do schroniska, bo się jej znudziły. Jeszcze napisała, że mogła je uśpić albo przywiązać do drzewa ale znalazła im super dom - SCHRONISKO. HA TFU na te babsko, takie małe sprawy pokazują empatię i kto jakim jest człowiekiem.
3
Hołownia niepotrzebnie się brata z Kosiniakiem - Kamyszem. Niemniej, wypadł merytorycznie i przyjemnie się go słuchało, dużo konkretów. Morawiecki i Tusk żenujący, nie mogę patrzeć na te ich ryje...
1
@_barti ta pani oddała psy do schroniska bo jej się znudziły. XD dziękuję bardzo za taką kandydatkę.
8
Hołownia, Maj i Bosak. Reszta tragedia. Zagłosuje na którąś z tych partii.
1
Myślałam, że jak Lahoz odejdzie to sędziowanie w La Lidze się poprawi. Jest jeszcze gorzej xD
2
Mecz był dramatyczny a jeszcze bardziej obrzydził to Xavi zmianami a potem Gavi. Myślałam, że bardziej się nie da. Dopisać 3 punkty i zapomnieć.
4
@BulaKG bo nawet Marc wie, że Roberto nie zasługuje xD
1
Jak mu chcemy coś znaczyć w Europie jak mamy w drużynie takiego Roberto czy Alonso. Dramat.
5
Ewidentny karny niestety...
3
Ten Roberto to chyba po to by stracić te 3 punkty...
0
@LaLigaPD udało się płytę kupić za 209 zł po jakimś rabacie, szybko przejdę i jak lipa to sprzedam za 150. Ale wątpię
4
@Kidd na pewno nie użytkownik na J, którego własny syn nie nominował