clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 dla mnie to będzie zawsze Kudłaty :D
5
@koksik2700 mój głos idzie na Polską Partię Uczciwości
3
@MesQueUnClub96 Iniesta odchodzi z Barcelony.
6
Neymar przeżył piekło dlatego przedłużył umowę, bo mu przystawiali nóż do gardła. Czego nie rozumiecie?
1
@FCB_dimiC no i teraz wchodzę, oficjalnie Cancelo i Felix, parę transferów z naszego klubu i git :D chociaż nie jestem zwolenniczką Felixa, to przynajmniej się nie wkurzalam, że przyjdzie. Jest to jest i tyle
4
Powiem Wam, że od czasu potwierdzenia, że Messi nie przyjdzie do Barcy trochę się odcięłam od tych plotek transferowych. Potem śledziłam jeszcze Neymara, a jak okazało się, że Neymar też nie przyjdzie to odpuściłam i czytałam sobie tylko nagłówki i oficjalne potwierdzenia transferów. Przynajmniej miałam spokojniejszą głowę. XD w ostatnim czasie dość się człowiek denerwował na te newsy które okazywały się wyssane z palca. Detox transferowy dobrze mi zrobił, polecam
1
@Comfortable_ ciężko to sobie wyobrazić
1
Wróciłam właśnie z PGE Narodowego. ;D ale robi wrażenie jak się stoi na płycie, wyobrażałam sobie co czują tacy piłkarze, coś cudownego. Skoro narodowy daje takie odczucia to co dopiero takie Wembley albo Marakana.
0
Wchodzi kapitan. Izi
5
Przynajmniej Fajdek nie będzie robił akcji na gali Sportowca Roku :D
0
@mrboom nie z jakąś, tylko z Rafalalą. XD
1
@pioz123 o, właśnie. Jeszcze Iniestazo... Dużo trochę tych meczów było. Mimo, że ostatnie lata Nas nie rozpieszczają jako kibiców cieszę się, że chociaż wspomnienia mamy piękne
0
@LionelM95 na PS5 kupiłam za 70 zł nową i uważam, że to odpowiednia cena za jakość jaką dał Rockstar. Nie płać tyle, nie warto
8
@pioz123 chyba jednak Barca vs PSG. :D tam to były takie emocje na końcu, że jak mi puściło wszystko to się poplakalam
0
Polecacie jakieś przekąski przy wysiłku? W trakcie w zasadzie. Jak robię sobie rowerem 70 km to w zasadzie u mnie wjeżdża tylko klasyk - banan, czasami jakiś baton proteinowy ale rzadko bo jednak mają cukier. Najlepiej coś ogólnodostępnego w sklepie by kupować w trasie a nie wozić z domu w plecaku, bo potem pogniecione. :D
1
@bartas97 ładne ale współczuję czyszczenia. :D @TheNekro94 tak jak mówisz, ze skóry najlepiej.
1
@Kgorecki2500 mi optometrysta od optyka lepiej zbadał wzrok niż okulista na NFZ...
4
@koksik2700 najlepsza polska komedia. Kiler i kilerów dwóch:D
0
Sędzia sędzią... Ale tam na VARze ilu ich siedzi, boczni, wszędzie sędziowie. Niedługo każdy piłkarz w dupie będzie biegał z sędzią i kamerką a i tak będą takie błędy. Rzygać się chce. Człowiek się przyzwyczaił do VARu i zabicia części emocji na rzecz sprawiedliwości i dostaje mokrą ścierą w pysk.
12
Taki Gundogan to pomyśli, że to jakas alternatywna rzeczywistość. XD z PL do La Ligi
5
Komentarz usunięty
2
To już wolę sezon ogórkowy niż te gówniana ligę
5
1 kolejka a człowiek już ma dość. Myślałam, że poczekaja z obrzydzeniem footballu chociaż do 10tej.
1
Nie podyktuje... Nie wierze
3
Nie no czarny zasługuje na Oskara hahahaahhahahahahaah
9
Odejdzie Lahoz mówili, poziom sędziowania się poprawi :DDDD
0
TO SA KURWA JAJA
0
@esem91 sadistic między innymi :p
@Transu96 jest na sadolu, jak nie znajdziecie to wyślę priv
2
Widzieliście ten filmik gdzie dzieci wpuszczają do mieszkania kulawego gościa z siekierą a ten zaczyna je gonić i urządza sobie zabawę? Powiem, że dawno nic mnie tak nie zszokowało. :/ Scena jak z koszmaru, na chińskich stronach jest napisane, że to sąsiad z którym rodzice mieli zatarg, a dzieci udało się uratować. Świat jest ostro poje**ny
0
@bodzio10 xD jego i tak by nie było, bo połamany albo łapie formę po kontuzji 10 meczów, a jak jeden pogra ładnie to w drugim nie myśli. Nie będę tęsknić. :)