clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
@Comentateiro za czasów popierania Korwina zabił 0 ludzi, za czasów Trzaskowskiego: 1 + siebie samego. Factos
0
@ShawnC zarząd xD
30
@Comentateiro pracował też w urzędzie wojewódzkim w Poznaniu, wspierał Ukrainę i zakładał zbiórki na jakiś wyjazd. I co z tego?
2
@Herato mało się też mówi o tym, że dużo ludzi ma problem z posiadaniem dzieci. Mężczyźni mają mało plemników przez tryb życia, a kobiety problemy z zajściem/donoszeniem ciąży także przez tryb życia, wszystko co jemy.
1
@Emhyr tak, 3 albo 4 lata temu były 2 dni, że w Poznaniu była taka temperatura. Dramat, powietrze było tak suche i gorące, że wysychało mi gardło jak jechałam :D
2
@Cholek18 ja też. XD
@escarabajo i wylewanie pomyj na typa, że nie chce odejść :D
4
@Janas11224 poruszyło mnie to bo miało miejsce 5 minut ode mnie. Straszna tragedia. :( Oczywiście, że z dziewczyny zrobili szmatę, widziałam te komentarze.
49
A za rok wywiad z Oriolem Romeu:
- Barcelona to przepiękne miasto, bardzo dobrze się tu Nam mieszka z rodziną. Nie zamierzam opuszczać FC Barcelony, chcę wypełnić kontrakt do końca.
Wszyscy którzy chcieli go ściągnąć a teraz chcą się go pozbyć: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
8
Stysiak to topka
2
@Emhyr mój rekord to 40 stopni w cieniu, wracałam rowerem z pracy 15 km. Nigdy więcej, wylałam na siebie łącznie 2 litry zimnej wody
0
@DaPidejpi pewnie wszyscy zostaną przy Fifie 23 i gra będzie żyła dłużej niż poprzedniczki. Oby
0
@masq no to tańsze masz z mniejszą baterią albo będą mieć tak mało pamięci RAM, że będą się wieszać. Moja mama skusiła się na jakiegoś Xiaomika za 500 zł i mówi, że nigdy więcej, a jak jestem zmuszona używać jej telefonu by coś sprawdzić to mnie szlag trafia, bo ma 2GB RAMU.
1
@masq Xiaomi Poco X3 ma baterie 5160 mAh. Polecam
1
@MesQueUnClub_87 dużo gorszy flop. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować, a duża część naszych ostatnich transferów była mało satysfakcjonująca.
0
@Janas11224 czekam na Lies of P i Asasyna najbardziej.
0
@HighestInTheRoom branie udziału w wojnie = zainteresowanie się pomocą komuś kto walczy o życie? No ok. XD jak obrażane są tu kobiety to wszystko jest ok, wyraź swoją opinię o grupce facetów to wszyscy się zesrali. A na wojnie może bym była bardziej przydatna od Ciebie, bo przynajmniej trzymałam broń w rękach, strzelałam z niej wielokrotnie i uczyłam się o tym na studiach. Post o tym, że kobiecie nie udzielono pomocy a ludzie piszą o wojnie. Napisz jeszcze o locie w kosmos albo wnoszeniu lodówki na 1 piętro. XD
0
@RanDiFCB znajomy, który znał znajomego znajomej powiedział, że była pijana, mimo że nikt o tym nie wspomniał nigdzie. Masz rację, skończmy te dyskusje.
0
@Blantozaur już napisałam co na ten temat sądzę, nie będę się powtarzać. XD jak była pijana to niech tonie i elo, skończmy na tym te dyskusje.
1
@RafiVeB tu chodzi o głębszy problem znieczulicy w dzisiejszych czasach. ,Myn". ;)
2
@Zoker ale tu nie chodzi o ryzykowanie życia ale zrobienie cokolwiek. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś przybiega i mówi, że inna osoba się topi a ja sobie siedzę. Biegnę, próbuje zrobić cokolwiek, rzucić coś, nie wiem, pewnie w panice wiele bym nie pomogła ale na pewno bym nie olala sprawy. Tu nawet nie chodzi o narażanie życia, ale ile było takich sytuacji, że ktoś umarł na przystanku bo nikt mu nie pomógł. Znieczulica jest wszędzie, a tutaj dolałam trochę oliwy do ognia atakując facetów w kontrze do niektórych postów tutaj jakie to kobiety są beznadziejne.
1
@Bobo25 serio wierzysz w to, że na kilku-kilkunastu mężczyzn w restauracji żaden nie umiał pływać? Dla mnie to raczej wymówka. Oczywiście nawet jak ktoś umie pływać w pojedynkę nic by nie zadziałał zapewne. Wydaje mi się, że to była wygodna wymówka.
4
@Bykunn ale tam nawet nikt dupy nie ruszył, by postarać się podać jakąś gałąź, cokolwiek. Siedzieli i patrzyli jak kobieta umiera.
2
@Bobo25 akurat tutaj ratownicy powiedzieli, że kobieta była do uratowania, tylko zdecydowała znieczulica.
2
@hayek https://epoznan.pl/news-news-140891-matka_ktora_utonela_ratujac_syna_samotnie_wychowywala_6_dzieci_swiadkowie_mezczyzni_nie_reagowali_na_prosby_o_pomoc_dla_tonacej
Tu są relacje świadków jak to wyglądało.
9
@VegetaPolska wiem, że nie wszyscy. Luzik. Po prostu znieczulica sprawiła, że ta kobieta umierała i nikt jej nie pomógł. Gdzie nawet nie trzeba było ryzykować życiem, bo rozumiem, że nie każdy ma na to ochotę.
56
W Kaliszu kobieta weszła do rzeki, bo jej syn się topił i sama wpadła w dziurę z mułem. Jakaś pani biegała i prosiła o pomoc by wyciągnięto tę kobietę, wystarczyło, żeby 3-4 mężczyzn chwyciło się za ręce i weszło po Nią, bo nie mogła się wydostać. Panowie w restauracji stwierdzili, że nie potrafią pływać (gdzie do pomocy nie była potrzebna umiejętność pływania) i pili dalej kawkę. Jak w końcu dwóch rowerzystów się zatrzymało, było już za późno. Kobieta osierociła 6 dzieci, a była samotną matką. To tak w kontrze do postów niektórych tutaj jakie to współczesne kobiety są beznadziejne, jak się okazuje - mężczyźni nie lepsi. Zwykle c*py.
3
@Ojciec5tkidzieci ja burgerów nie jadłam bo jestem team kebab ale wierzę na słowo ;D
1
@pioz123 najbardziej z burgerów to lubię kebaba i chyba na tym zostanę
2
@Rust_Cohle to nie to samo, kurczak burger RIP
@Jakchcesz i co bierzesz tam? Podobno McDouble jest dobry ale nie wiem xd
1
@pioz123 nie strasz. :') właśnie byłabym skłonna w drugą stronę, że teraz zjem mniej niż kiedyś. Widzę po kebabie:D