50

@Comentateiro za czasów popierania Korwina zabił 0 ludzi, za czasów Trzaskowskiego: 1 + siebie samego. Factos

0

@ShawnC zarząd xD

30

@Comentateiro pracował też w urzędzie wojewódzkim w Poznaniu, wspierał Ukrainę i zakładał zbiórki na jakiś wyjazd. I co z tego?

2

@Herato mało się też mówi o tym, że dużo ludzi ma problem z posiadaniem dzieci. Mężczyźni mają mało plemników przez tryb życia, a kobiety problemy z zajściem/donoszeniem ciąży także przez tryb życia, wszystko co jemy.

1

@Emhyr tak, 3 albo 4 lata temu były 2 dni, że w Poznaniu była taka temperatura. Dramat, powietrze było tak suche i gorące, że wysychało mi gardło jak jechałam :D

2

@Cholek18 ja też. XD
@escarabajo i wylewanie pomyj na typa, że nie chce odejść :D

4

@Janas11224 poruszyło mnie to bo miało miejsce 5 minut ode mnie. Straszna tragedia. :( Oczywiście, że z dziewczyny zrobili szmatę, widziałam te komentarze.

49

A za rok wywiad z Oriolem Romeu:
- Barcelona to przepiękne miasto, bardzo dobrze się tu Nam mieszka z rodziną. Nie zamierzam opuszczać FC Barcelony, chcę wypełnić kontrakt do końca.

Wszyscy którzy chcieli go ściągnąć a teraz chcą się go pozbyć: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

8

Stysiak to topka

2

@Emhyr mój rekord to 40 stopni w cieniu, wracałam rowerem z pracy 15 km. Nigdy więcej, wylałam na siebie łącznie 2 litry zimnej wody

0

@DaPidejpi pewnie wszyscy zostaną przy Fifie 23 i gra będzie żyła dłużej niż poprzedniczki. Oby

0

@masq no to tańsze masz z mniejszą baterią albo będą mieć tak mało pamięci RAM, że będą się wieszać. Moja mama skusiła się na jakiegoś Xiaomika za 500 zł i mówi, że nigdy więcej, a jak jestem zmuszona używać jej telefonu by coś sprawdzić to mnie szlag trafia, bo ma 2GB RAMU.

1

@masq Xiaomi Poco X3 ma baterie 5160 mAh. Polecam

1

@MesQueUnClub_87 dużo gorszy flop. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować, a duża część naszych ostatnich transferów była mało satysfakcjonująca.

0

@Janas11224 czekam na Lies of P i Asasyna najbardziej.

0

@HighestInTheRoom branie udziału w wojnie = zainteresowanie się pomocą komuś kto walczy o życie? No ok. XD jak obrażane są tu kobiety to wszystko jest ok, wyraź swoją opinię o grupce facetów to wszyscy się zesrali. A na wojnie może bym była bardziej przydatna od Ciebie, bo przynajmniej trzymałam broń w rękach, strzelałam z niej wielokrotnie i uczyłam się o tym na studiach. Post o tym, że kobiecie nie udzielono pomocy a ludzie piszą o wojnie. Napisz jeszcze o locie w kosmos albo wnoszeniu lodówki na 1 piętro. XD

0

@RanDiFCB znajomy, który znał znajomego znajomej powiedział, że była pijana, mimo że nikt o tym nie wspomniał nigdzie. Masz rację, skończmy te dyskusje.

0

@Blantozaur już napisałam co na ten temat sądzę, nie będę się powtarzać. XD jak była pijana to niech tonie i elo, skończmy na tym te dyskusje.

1

@RafiVeB tu chodzi o głębszy problem znieczulicy w dzisiejszych czasach. ,Myn". ;)

2

@Zoker ale tu nie chodzi o ryzykowanie życia ale zrobienie cokolwiek. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś przybiega i mówi, że inna osoba się topi a ja sobie siedzę. Biegnę, próbuje zrobić cokolwiek, rzucić coś, nie wiem, pewnie w panice wiele bym nie pomogła ale na pewno bym nie olala sprawy. Tu nawet nie chodzi o narażanie życia, ale ile było takich sytuacji, że ktoś umarł na przystanku bo nikt mu nie pomógł. Znieczulica jest wszędzie, a tutaj dolałam trochę oliwy do ognia atakując facetów w kontrze do niektórych postów tutaj jakie to kobiety są beznadziejne.

1

@Bobo25 serio wierzysz w to, że na kilku-kilkunastu mężczyzn w restauracji żaden nie umiał pływać? Dla mnie to raczej wymówka. Oczywiście nawet jak ktoś umie pływać w pojedynkę nic by nie zadziałał zapewne. Wydaje mi się, że to była wygodna wymówka.

4

@Bykunn ale tam nawet nikt dupy nie ruszył, by postarać się podać jakąś gałąź, cokolwiek. Siedzieli i patrzyli jak kobieta umiera.

2

@Bobo25 akurat tutaj ratownicy powiedzieli, że kobieta była do uratowania, tylko zdecydowała znieczulica.

9

@VegetaPolska wiem, że nie wszyscy. Luzik. Po prostu znieczulica sprawiła, że ta kobieta umierała i nikt jej nie pomógł. Gdzie nawet nie trzeba było ryzykować życiem, bo rozumiem, że nie każdy ma na to ochotę.

56

W Kaliszu kobieta weszła do rzeki, bo jej syn się topił i sama wpadła w dziurę z mułem. Jakaś pani biegała i prosiła o pomoc by wyciągnięto tę kobietę, wystarczyło, żeby 3-4 mężczyzn chwyciło się za ręce i weszło po Nią, bo nie mogła się wydostać. Panowie w restauracji stwierdzili, że nie potrafią pływać (gdzie do pomocy nie była potrzebna umiejętność pływania) i pili dalej kawkę. Jak w końcu dwóch rowerzystów się zatrzymało, było już za późno. Kobieta osierociła 6 dzieci, a była samotną matką. To tak w kontrze do postów niektórych tutaj jakie to współczesne kobiety są beznadziejne, jak się okazuje - mężczyźni nie lepsi. Zwykle c*py.

3

@Ojciec5tkidzieci ja burgerów nie jadłam bo jestem team kebab ale wierzę na słowo ;D

1

@pioz123 najbardziej z burgerów to lubię kebaba i chyba na tym zostanę

2

@Rust_Cohle to nie to samo, kurczak burger RIP
@Jakchcesz i co bierzesz tam? Podobno McDouble jest dobry ale nie wiem xd

1

@pioz123 nie strasz. :') właśnie byłabym skłonna w drugą stronę, że teraz zjem mniej niż kiedyś. Widzę po kebabie:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?