8

Nie dość, że piłkarze grają tak, że oczy krwawią to jeszcze sędziowie zniechęcają do oglądania.

0

@partymaker no Alba, no party

0

@michal26 no u mnie za 2 lata będzie 20 lat. Także podobny staż. XD

2

Najlepiej jakby Xavi odszedł sam. Pozostałby trochę niesmak ale to jest ostatni moment by wyjść z twarzą z tej trenerki. Potem już może wylać się szambo.

2

My jako zespół nie instniejemy po prostu. Zero taktyki, każdy gra swoje, fartem bramka wpadnie albo jakiś przebłysk kogoś i tak to się kręci...

0

@michal26 czasami wolałabym porobić coś innego ale i tak włączam, męcząc tym samym domowników bo muszą oglądać taką kupę xD

22

Ja już odpalam mecz na takim luzie, że w ogóle się nie przejmuje. Oglądam tylko z przyzwyczajenia chyba. Dramat co się dzieje z tym klubem.

0

@MarioVeB! Taki fan braci ze wschodu a nic nie wie xD

1

@MarioVeB! A co z tymi którzy na granicy nawoływali do mordowania Polaków bo tiry wszystko blokują?

5

Wiecie że mamuty żyły jeszcze w czasach Starożytnego Egiptu? To na pewno ciekawsze niż mecze polskiej reprezentacji. Dobrej nocy.

8

Jak na Allegro zamawiacie do zielonego paczkomatu, to za ileś zamówień Allegro sadzi drzewo. :D właśnie dostałam informację z dokładnymi współrzędnymi gdzie jest posadzony mój dąb i mogłam wpisać dedykacje. Super sprawa :) niby takie nic, a cieszy

2

@LM10GOAT pewnie skręcenie stawu skokowego, lepiej się upewnij na SORze

0

@lntrowertyk na premierę było brane. Dodatek top, na poziomie dodatków do W3.

1

@negreanu większość zapytasz co to PKB i nie będą wiedzieli. XD jak ponad 20% Polaków uważa, że nie płaci żadnych podatków :)

1

@negreanu mam wrażenie, że niektórzy tutaj zaczęli interesować się polityką bo w necie było 5 i 3 gwiazdki i śmianie się z PiSu. XD oni sobie krzywdy nie zrobią, wiadomo

29

@betonito zrozumcie, że KO nikogo nie wsadzi, tak jak PiS nie wsadził nikogo z KO. XD to mrzonki.

0

@FcPortoFan1999 no minęło sporo od tego czasu. Obecnie z tego co wiem nie mają kosy. Przecież kiedyś to wiadomo co się działo :P może się nie lubią, ale nie na tyle by pisać dissy

0

@FcPortoFan1999 ale oni nie mają ze sobą kosy z tego co wiem. :D Wojewódzki próbował podpytywać Tede o Peję a ten odpowiedział coś w stylu, że życzy mu wszystkiego najlepszego. Ale to były piękne czasy jak się czekało na te dissy. XD ale i tak moje top to diss na PARIAS i 10 minut ponad nawijki xD

1

@bartas97 nie wiadomo ale Deks u Winiego powiedział, że poszło o jakąś kompletną bzdurę i poszło lawinowo.

0

Mam nadzieję, że pojednanie po 7 latach Peji i DJ Deksa zaowocuje kolejnymi albumami. :D numer XXXL, który wydali na 30 lecie Slums Attack daje nadzieję, że wróci dawna legendarna współpraca. Zresztą, na koncercie było mówione, że to nie jednorazowe na potrzeby koncertów. :D Coś czuję, że Rychu jeszcze pozamiata tych małolatów na rap scenie. :)

0

@Gaucho czy Yamal irytował w tym meczu? Tak. Czy Lewy ma tendencję do machania łapami i pretensji? Nie od dziś. Robienie z tego afery jest słabe. 16 latek daje radę psychicznie wytrzymać presję LM, a tutaj niektórzy twierdzą, że chłop się załamie bo Lewy mu ręki nie podał.

2

@FCB_dimiC dzięki. Mam lepszy lewy profil więc dobrze, że z tej strony mnie uchwycili ;)

13

Młody pewnie już zapomniał o tym bo przybili piątkę po meczu, no ale media rozdmuchują sprawę. Na pewno to pomoże Barcy, która i tak jest w dupie. XD jeszcze szukajmy konfliktów wewnątrz zespołu. Mniejsza afera była jak Benzema mówił by nie podawali do Viniego bo gra przeciwko RM. Po co się tak nakręcać...

23

Całe szczęście, bo ten łysy łeb by Nas załatwił.

3

Poszło dobre dośrodkowanie i od razu zagrożenie. XD ale nie, walmy na pałę z całej siły

1

Boli Was wielki Lewandowski?


X'D

2

Czemu oni nawet nie próbują strzelać? Obrońca próbuje zatrzymać piłkę ale strzelam, może się otrze o nogę, przeleci pomiędzy nogami, on nie zablokuje... Jak można nawet nie próbować

17

Kiedyś taki mecz to był wypadek przy pracy, a teraz jak jakimś cudem zagrają dobrze to człowiek w szoku xD

1

Ale najważniejsze, że w szatni jest rodzinna atmosfera :D

1

Alves by wyszedł z więzienia to bez rozgrzewki by lepiej dośrodkował niż te nasze gwiazdeczki. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?