La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

1

@PatrychoO i inni

Dawid Podsiadło zapowiedział stworzenie w 2025 roku swojego letniego festiwalu muzycznego. :D czyli Dawid jednoznacznie odcina się już od MG. Jestem ciekawa jak to wszystko będzie wygląda. Festiwal ma być dwudniowy, w każdy dzień Podsiadło będzie koncertował. Patrząc na to z kim się przyjaźni, to można spodziewać się naprawdę ciekawych artystów.

0

@clyde oj tam chyba zgrzyt musiał być jakiś konkretny. Ale fajnie. Przyda się konkurencja dla MG, bo poczuli się tak pewnie, że w grudniu bilety będą sprzedawać

0

@clyde kupiłaś bilety?

1

@PatrychoO tak, kupiłam karnet dwudniowy na Poznań :D a Ty?

0

@clyde nie, bo ja nie miałem biuletynu i kodu. Dopiero potem koleżanka napisała, że mogła mi dać, ale już kto inny dostał xd Ale w styczniu będzie sprzedaż. Może już coś ujawnią do tego czasu.

0

@PatrychoO mam nadzieję na gruby skład :)

0

@clyde no i ciekawe jaka będzie forma. Bo jeszcze jeden festiwal, gdzie przez 2 dni po prostu śpiewają, to chyba nie przejdzie. Ciekawe, czy MG dostanie po dupie.

1

@PatrychoO dostanie, dostanie. No jestem mega ciekawa jak to będzie zorganizowane, mam nadzieję, że spoko. :) chciałabym jakieś nowe projekty jak Nosowska/Król czy coś takiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?