O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Hmm ... Ronaldo przed meczem mówił ze zobaczymy czy strzela tyle bramek co almeri ? Krystynka prawie miała racje bo 8 było bardzo blisko :P

PS Szacunek dla kibiców realu którzy potrafią powiedzieć "byliście lepsi,gratulacje" no ale niestety jest i bardzo mało.

Pozdrawiam prawdziwych cule!

0

a ja sie pytam gdzie jest pan "jamjestem" ? jesli jest na forum to prosze o skomentowanie meczu:d Jedynie co mnie wkurza to ostatnia sytuacja z Ramosem beznadzieja bo tylko psuje kontakty miedzy zawodnikami z reprezentacji

0

jamjestjam

odejdź ...

0

jamjestjam

Kiedyś napisałem ci ze milczenie jest zlotem wiec zaś zaczynasz zapełniać stronkę durnymi komentarzami :P odejdź

0

Przepiękny mecz! to co robi Iniesta Xavi Messi i reszta to się w głowie nie mieści! są wspaniali mogą grac z zamkniętymi oczami:) Dzisiaj pokazali świetną piłkę. Co do sędziów to rzeczywiście nie dal nam karnego ale dal nam za to żółta dla Maxiego no i nie wiem czy ten gol Messiego był z spalonego czy nie ale nieważne - ważne 3pkt :)

Zobacz wszystkie

0

alum

nie wiedziałem ze sopcast jest o 4 min w przód

0

jamjestjam

Milczenie jest złotem - wiec pamiętaj i odejdź.

0

eh villa setke mial

0

jest kurde jest!!! vaardzo trudny mecz... mielismy szczescie w 1 polowie 2 slupki

0

piqe dostał czerwień:da chcieliście tylko żółć.KARNY

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?