0

Hmm ... Ronaldo przed meczem mówił ze zobaczymy czy strzela tyle bramek co almeri ? Krystynka prawie miała racje bo 8 było bardzo blisko :P

PS Szacunek dla kibiców realu którzy potrafią powiedzieć "byliście lepsi,gratulacje" no ale niestety jest i bardzo mało.

Pozdrawiam prawdziwych cule!

0

a ja sie pytam gdzie jest pan "jamjestem" ? jesli jest na forum to prosze o skomentowanie meczu:d Jedynie co mnie wkurza to ostatnia sytuacja z Ramosem beznadzieja bo tylko psuje kontakty miedzy zawodnikami z reprezentacji

0

jamjestjam

odejdź ...

0

jamjestjam

Kiedyś napisałem ci ze milczenie jest zlotem wiec zaś zaczynasz zapełniać stronkę durnymi komentarzami :P odejdź

0

Przepiękny mecz! to co robi Iniesta Xavi Messi i reszta to się w głowie nie mieści! są wspaniali mogą grac z zamkniętymi oczami:) Dzisiaj pokazali świetną piłkę. Co do sędziów to rzeczywiście nie dal nam karnego ale dal nam za to żółta dla Maxiego no i nie wiem czy ten gol Messiego był z spalonego czy nie ale nieważne - ważne 3pkt :)

0

Za takie coś krają śmieszne po prostu! tylko chciałbym wiedzieć ze jak sędziowie popełniają błędy przykładem są MŚ to jaka oni maja kare? Tyle błędów w półfinale i w finale (faul na xavim alonso) ?

0

Pyrzo_Barca i Armandi

Dajcie sobie po szczale i tyle w temacie:P

0

lukasoon15

No to Ci powiem ze nie jesteś sam bo ze mną tez miał zaczepkę (pewnie nie jesteśmy sami). Wiec pytanie do Ciebie drogi Lukason gdzie jest problem? w tym użytkowniku? a może w ludziach normalnych takich jak My czy gdzie?! bo mi się wydaje ze ten koleś przeszedł wszystkie granice (nie chodzi mi tylko o ten news) i po prostu powinien dostać ostrzeżenie a nawet wylecieć... ale i tak te słowa idą w wiatr ...

0

jamjestjam

Człowieku odejdź to nie jest pierwszy raz! twoje komentarze są do bani! wymyśl coś innego i przede wszystkim olśnij w końcu czymś mądrym a nie banalnymi zaczepkami! jedzie od ciebie dziecinada i tyle powiem bo inaczej nie wiem jak to skomentować.

Nie obwiniaj kibiców Barcy bo oni są na swoim forum i mogą pisać co chcą na madryt! Ty możesz pisać na stronie realu o Barcy i koniec.

PS Redakcjo fajnie by było jakby ktoś to śledził bo naprawdę kabaret jak się to czyta (wiadomo ze nikt nie każe mi tego czytać) ale po prostu dziecinada opanowuje ta stronę no i schodzi na psy

0

jamjestjam

Powracasz ? pisałem ci coś już kiedyś?!.Co do komentarza to zostaw to redakcji! oni maja oczy tak jak ty a po drugie nie baw się w jakiegoś kapusia.

0

oby real przegrana albo remis

0

ja pier**** jaki błąd dobrze ze sa ciency

0

alum

jak wbija to napisz bo mi coś ścina net.

0

remis w czerwonych:D:D 10 vs 10 to mi sie podoba

0

ja ogladam i komentuje bo dziele sie informaciami ... wiesz nie kazdy ma tak szybkiego neta jak ty i ja ze widzimy 4min wczesniej wynik :) pozdr

0

alum

ty piszesz glupotki wiec dlatego to tak skomentowalem:d

0

3:1 A OBSTAWIAŁEM 4:1 mam nadzieje ze siądzie

0

piqe dostał czerwień:da chcieliście tylko żółć.KARNY

0

alum

nie wiedziałem ze sopcast jest o 4 min w przód

0

norek3011

nie PEDRO czasem?:D czy na pewno ogladasz ten mecz?

0

GOL PEDRO.KTO PISAL ZE TAKI WYBIK ZOSTANIE?:D JA MOWIE 4:0

0

Messiemu nic ale przydała by mu się teraz jakaś blondyneczka xD

0

Dzwońcie do Guardioli ze trzeba zmiany zrobić :D

0

lechu55 Moderacja

Nie opowiadaj bo jak teraz zjechali Messjasza jak nie narzekac:d

0

kur** messi tylko nie kontuzja

0

heh czytam te komety i śmiech na sali.Piszecie to niech wchodzi Bojan - to ja odpowiadam to zadzwońcie to Guardioli i mu powiedzcie.

0

ale Barca klepie od poczatku! swietna gra Iniesty i Messiego! mysle ze wynik bedzie 5:1

0

vilkla gol

0

jaka akcja kurde szkoda ze villa spalil

0

villa juz 2 setki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?