coco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
G-ka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
defensywa dzisiaj do bani,Iniescie nic nie wychodzi, Messi malo widoczny Alves nie wiadomo czy zagra dalej.Mam nadzieje ze Pep cos zobi bo nie wyglada to dobrze.Ale z Valencia bylo podobnie
0
defensywa dzisiaj do bani,Iniescie nic nie wychodzi, Messi malo widoczny Alves nie wiadomo czy zagra dalej.Mam nadzieje ze Pep cos zobi bo nie wyglada to dobrze.Ale z Valencia bylo podobnie
0
Messi klasa ... Ibra pokaze wszytkim niedowiarkom i sezonowcom ze jest bardzo waznym zawodnikiem... albo w LM albo na gran derby :))
0
http://sportlivetv.xaa.pl/
lipna jakosc ale smiga
0
nietety nie bedzie finalu barca real.
0
0
Madryt na kolana ...mam nadzieje ze gran derby beda rowniez dla nas szczeliwe jak to rok temu :) Ogolnie grali lepiej 90min no ale coz fuksa mieli w meczu z sevilla (93min gol) i to bylo tyle na ten sezon. FCB
0
http://www.youtube.com/v/hhNJI3xbdpI
fajny filmik
0
Ci ktorzy nie moga ogladac to polecam zainstalowanie progr. TVUPlayer-a pozniej wesjc na rojadirecta.com i odpalic. Mi smiga bardzo dobrze przy predkosci 1mb. A jezeli chodzi o mecz to graja dobrze..ponad 75%pilki! jezeli statystyka posiadania pilki miala by wplyw na wynik to bylo by ok 5:0
0
exeqtor chodzili [p boisku??chyba meczu nie ogladales:d:P pedro schodzac w 66min mila 8km to jest malo?a moze pepe bije liczniki?:d lol exeqtor
0
powiem tyle nie stawialem tego meczu bo za niksu kurs na barce ale powiem jeszcze jedno ... ten kto trafil na kazan czyli 21zl kurs to naprawde dla mnie jest mistrzem :d nie ma co sie zalamywac lepsze teraz podkniecia niz pozniej :)
0
ja proponuje dla tych ktorzy NIE moga OGLADAC JESZCZE meczyku TO:
-zainstalowac sobie TVUplayer-a lub sopcaste
-nastepnie http://www.rojadirecta.com/
-wybrac pierwszy lepszy z TVU playerem
-i patrzec jak Barca cisnie:P
Milego ogladania
FCB
0
http://hqtv.com.pl/kanal_hqtv/index.php fajnie idzie!!
0
http://www.justin.tv/gotera10/popout tu idzie tylko ze lipa z jakoscia
0
Panowie wiecie może gdzie mam to podanie wysłać? e-mail? poczta?odp!
0
http://tnij.org/ballackandthief cała prawda:P
0
Gdzie mozna ogladnac final LM w okolicach Bielska-Białej? mam na mysli jakis club gdzie beda kibice FCB?Anders jestes BOGIEM!!
0
http://www.rojadirecta.com/ tam sa kanaly Justina polecam