0

goool messi

0

goool messi

0

eh villa setke mial

0

Świetny zawodnik widziałem go wczoraj w akcji co prawda przegrali ale widać było różnice na boisku... warunki fizyczne,drybling i szybkość, nic więcej nie trzeba.Jestem pewien ze to by był bardzo dobry transfer.

0

są tanie bilety jeżeli zamawiasz wcześniej. Samolotem od 60zl widzę no ale wiadomo ze jednak to nie ta sama ekipa co z kibicami FCB.

0

amazemecr7 i Harry Redknapp

Z Bojanem dałem tylko taki przykład! a z tymi kontuzjami to chodziło mi o to ze lepiej grac w swoim klubie niżej i mieć z tego jakiś pożytek niż grac w obcym klubie i na dodatek opłacać go i nic z tego nie mieć. Następnym razem czytajcie uważnie. Pozdrawiam kibiców

0

Harry Redknapp

Morał mojej wypowiedzi jest taki ze nie jestem za tym żeby wypożyczać naszych zawodników do innych klubów bo nic z tego nie mamy,lepiej zeby rozwijali swoje talenty w Barcelonie B.

Teraz czaisz Harry Redknapp ? Jak nie to zadzwoń 515 432657

0

tak ma racje ze piłkarz powinien się rozwijać i grac a nie siedzieć na lawie ale np. wypożyczymy Bojana do Deportivo i on tam będzie grac 2 lata my mu będziemy płacić 80% ale co np się stanie jak nagle kontuzja i rok dwa przerwy? CO MAMY Z TEGO? 2 LATA KASA SZŁA NA MARNE ?!.Jestem na tak z tym wypożyczaniem ale tylko do swojego klubu niżej czyli w naszym przypadku Barcelona B.A prawda jest taka ze ława zawsze musi być i zawsze musi być ten nieszczęśliwiec (PINTO).

PS DAŁEM TYLKO TAKI PRZYKŁAD Z TA KONTUZJĄ I BOJANEM

0

3:1 lech mistrzem:d

0

lech 2:1 wygrywa:d

0

40 baniek za zawodnika który i tak na ławie będzie siedział.Transfery nie są nasza dobra stroną tyle w temacie.

Nie znam tego Quan Zhanga ale jak wpisałem w YT to mi wyszedł jakiś karateka :D:D

0

jamjestjam

zwracam Ci po raz kolejny uwagę.MILCZENIE JEST ZŁOTEM-będę ci to powtarzał dopóki to będzie skutkować.Jesteś kibicem realu a co news to twoje bezsensowne komentarze.Sorki ze cie obraziłem ale naprawdę przemilcz.Czytaj newsy ale idź dalej a nie drażnij się z każdym.Wcześniej pisałeś ze ja się czepiam 1 zdania a ty co robisz z ~Messi10 ? pozdro prawdziwych kibiców:* :d

0

jamjestjam

Milczenie jest złotem - wiec pamiętaj i odejdź.

0

Jamjestjam

"Właście dodałem tego newsa do ulubionych. Zobaczymy czy jeśli Real wygra ligę i ci podam newsa to też będziesz taki ,,mądry" :D "

powiedz co kibic Barcy ma na to odpisać? czy nie brzmi to dziecinnie? jakim prawem chcesz pisać normalnie z ludźmi jak jesteś jeszcze dzieckiem? wiesz dlaczego fajnie pisało ci się z tymi 3 osobami? bo byli pewnie w twoim wieku i ten sam tok porozumiewania się.

Tylko nie czaje czegoś.Skoro jesteś "kibicem" realu to wchodzisz na ich stronę i tam sobie piszesz z kumplami na pewno maja większy szacunek.Po co wchodzisz tu? poczytać pewnie o Messim czy Xavim czy będą grali na GD bo pewnie już się niecierpliwisz.Tylko z tego wszystkiego wynika ze przychodzisz tu dlatego ze coś Cie ciągnie jesteś ciekawy co się dzieje w FCB ?!

Uwierz mi ze sa tutaj tacy ludzie którzy cie mogą wysłuchać i wyrazić swoje opinie bo od tego jest forum ale po prostu trzeba znać podstawowe rzeczy-jak zacząć ,ale niestety nie każdy zna je i tak właśnie wyglądają dalsze konwersacje.

0

Jamjestjam

"Właście dodałem tego newsa do ulubionych. Zobaczymy czy jeśli Real wygra ligę i ci podam newsa to też będziesz taki ,,mądry" :D "

powiedz co kibic Barcy ma na to odpisać? czy nie brzmi to dziecinnie? jakim prawem chcesz pisać normalnie z ludźmi jak jesteś jeszcze dzieckiem? wiesz dlaczego fajnie pisało ci się z tymi 3 osobami? bo byli pewnie w twoim wieku i ten sam tok porozumiewania się.

Tylko nie czaje czegoś.Skoro jesteś "kibicem" realu to wchodzisz na ich stronę i tam sobie piszesz z kumplami na pewno maja większy szacunek.Po co wchodzisz tu? poczytać pewnie o Messim czy Xavim czy będą grali na GD bo pewnie już się niecierpliwisz.Tylko z tego wszystkiego wynika ze przychodzisz tu dlatego ze coś Cie ciągnie jesteś ciekawy co się dzieje w FCB ?!

Uwierz mi ze sa tutaj tacy ludzie którzy cie mogą wysłuchać i wyrazić swoje opinie bo od tego jest forum ale po prostu trzeba znać podstawowe rzeczy-jak zacząć ,ale niestety nie każdy zna je i tak właśnie wyglądają dalsze konwersacje.

0

jamjestjam

Jesteś przykładem "małego,niedorozwiniętego dzieciucha" wiesz dlaczego? bo te twoje komentarze naprawdę nie są sensowne w stylu "zobaczymy jak real wygra","właśnie dodałem tego newsa do ulubionych ..." myślisz pewnie ze denerwujesz kibiców Barcy takimi komentarzami? prosta odpowiedz NIE bo tu wchodzą poważni ludzie a nie takie buce jak ty.Zwracam Ci tylko uwagę ale ty sam zrobisz tak jak będziesz chciał.Czasami lepiej nie komentować czegoś bezsensownie tylko zachować to dla siebie

PS jak już podniecasz się tak strasznie tymi GD to wróć do historii i pomyśl o 6:2:P POMOGE CI



A tak ogólnie to liczę że real w końcu coś pokaże no i oczywiście na czysty football.

0

hm ... Ibi rozegrał dobry mecz przeciwko Feyenoord ( 10:0) strzelił bramę i już wszystkie najlepsze kluby się interesują.śmiechu warte tyle powiem. Owszem gra dobrze ale ile już było takich newsów ?!

0

Fajnie ze real zremisowal i mamy przewage 2 pkt. ale ludzie czy tylko real sie liczy o mistrzostwo? ATLETICO pokazalo ostatnio ze z najlepszymi moze wygrywac w tym sezonie. SEVILLA mocny poczatek i zabujczy atak.VALENCIA polowe zespolu zmienione wiec mozna wszytkiego sie spodziewac ... wiec nie podniecajmy sie jakims realem bo taka prawda ze w tym sezonie inni tez sie beda liczyc (przynajmniej takie moje zdanie)

pozdrawiam

dobranoc

0

Jezeli Ibrie bedzie zalezec na transferze to doplaci ... teraz taka moda:D

0

SORKI 1/16

0

ale banalna mamy grype.milan ma najlepsza czyzby real kolejny sezon bez 1/8 LM?

0

mowi ze maja podobne charaktery wiec z moich doswidczen wlasnie ludzie ktorzy maja podobne charaktery NIE dogaduja sie ... no ale moze jestem zbyt upierdliwy :P:D

0

wujek albert

Zgadzam sie z Toba ! racja po co przeplacac 70 zl za sezon i moze bedzie sie na jednym meczu bo widaomo ze takie wyjazdy nie sa tanie bo ok 900zl.ja osobiscie jade w lipcu do hiszpani i zobacze jak to wyglada:)

0

angielscy dziennikarze chca zwrocic na siebie uwage wiec wykorzytuja taka wlasnie plote zeby byli poprostu znani.Mi sie wydaje ze Messi pozostanie do konca kariery (no chyba ze przyszly prezydent zrobi tak zeby opylic za niezla kase :D) ale wtedy socios nie daddza mu zyc.

0

ale meczyk ... dawno nie widzialem takiej Barcelony :) to jest dobra oprognoza przed gran derby europy:) Mam nadzieje ze w 2 polowie posypia sie brameczki bo tylko tego brakuje. Ibra odblokuj sie ...:)

0

1:1 obstawiam. Mysle ze to bedzie swietny wynik

0

jest kurde jest!!! vaardzo trudny mecz... mielismy szczescie w 1 polowie 2 slupki

0

i co mowilem?ibra daje 3 pkt... sezonowcy ... lol

0

Jezdzicie po Ibrie a jest przynajmniej 5 zawodnikow co gorzej graja .. dajcie sobie juz spokoj. Wszyscy wiedza ze nie ma formy jak i polowe zawodnikow ..,Dobrze ze messi jest w takiej formie bo gdyby nie on to tabela nie wygladala by tak jak wyglada

Vamos

0

Pocieszeniem jest to ze nie tylko Barca nie lubi chyba grac lige w tyg bo zerknijcie na hiszpanskie kluby tylko Villarreal strzeli w 1 polowie gola:D. Sedzie z madrytu tak nie powinno byc ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?