O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo Nazario, Patrick Kluivert, Ronaldinho, Thierry Henry, Rivaldo, Zlatan Ibrahimović, Gerard Pique, Cesc Fabregas, Rafael van der Vaart, Edin Dzeko.
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 248
  • Polecenia 17

Komentarze

1

Brać i sprzedawać.

3

Jego numer już dali Felixowi, po co ma trenować z nimi, co im po nim, jak już i tak wiadomo, że odejdzie.

0

I kto będzie grał obok Pique: Umtiti czy Lenglet :)

0

pozdro qbarca ;D pamietam Cie z cod2 jak grales z shakurem itd w LG

1

Ja w to wierzę ; ) tak samo jak Ronaldinho ochroniarz zatrudniony przez Barcelonę musiał sprowadzać do domu jak ten się zabawiał z dziwkami i jakiś dziennikarz zdjecia robil to musial aparat roztrzaskać ten dziennikarz, zeby nie wyszla afera z Ronaldinho ; ) Przyjeżdza do Polski jakiś muzyk i życzy sobie pomarancze na stole, różową szafe i różowy dywan to go będzie miał, bo to są jego wymagania, ojciec Neymara mogl podobnie sobie zażyczyć ; )

Zobacz wszystkie

3

Jego numer już dali Felixowi, po co ma trenować z nimi, co im po nim, jak już i tak wiadomo, że odejdzie.

1

Komentarz dla wszystkich zwolenników Marqu. Chyba nie oglądacie meczy z jego udziałem, w większości meczy w których grał Marqu to były przegrane i zremisowane przez PSG , sprawdźcie sobie na livesports mecze przegarne i zremisowane PSG w tym sezonie i zobaczycie, że grał w nich, zastępując wtedy kontuzjowanego Thiago Silve, macie próbkę jego umiejętności, mecz PSG-St Etienne w Ligue 1 skonczyl sie wynikiem 2:2 i zobaczcie gole dla St Etienne

1

Ja w to wierzę ; ) tak samo jak Ronaldinho ochroniarz zatrudniony przez Barcelonę musiał sprowadzać do domu jak ten się zabawiał z dziwkami i jakiś dziennikarz zdjecia robil to musial aparat roztrzaskać ten dziennikarz, zeby nie wyszla afera z Ronaldinho ; ) Przyjeżdza do Polski jakiś muzyk i życzy sobie pomarancze na stole, różową szafe i różowy dywan to go będzie miał, bo to są jego wymagania, ojciec Neymara mogl podobnie sobie zażyczyć ; )

1

Brać i sprzedawać.

0

dla wszystkich niewiedzących , zlatan od dziecka był fanem Barcelony i dlatego pocałował herb tak samo jak maxwell , czytajcie wywiady... druga rzecz ktoś pisał o klauzuli , żeby była wysoka i jest bo gdzieś czytałem że klauzula odejścia zlatana jest gdzieś ok 150 mln euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?