O sobie
- Zainteresowania Brak informacji
- Ulubiony zawodnik Ronaldo Nazario, Patrick Kluivert, Ronaldinho, Thierry Henry, Rivaldo, Zlatan Ibrahimović, Gerard Pique, Cesc Fabregas, Rafael van der Vaart, Edin Dzeko.
- Ulubione zespoły Barcelona
- Barcelonie kibicuję od 1998
Statystyki
- Dni w serwisie Ponad 5900
- Liczba komentarzy 248
- Polecenia 17
Komentarze
1
Brać i sprzedawać.
3
Jego numer już dali Felixowi, po co ma trenować z nimi, co im po nim, jak już i tak wiadomo, że odejdzie.
0
I kto będzie grał obok Pique: Umtiti czy Lenglet :)
0
pozdro qbarca ;D pamietam Cie z cod2 jak grales z shakurem itd w LG
1
Ja w to wierzę ; ) tak samo jak Ronaldinho ochroniarz zatrudniony przez Barcelonę musiał sprowadzać do domu jak ten się zabawiał z dziwkami i jakiś dziennikarz zdjecia robil to musial aparat roztrzaskać ten dziennikarz, zeby nie wyszla afera z Ronaldinho ; ) Przyjeżdza do Polski jakiś muzyk i życzy sobie pomarancze na stole, różową szafe i różowy dywan to go będzie miał, bo to są jego wymagania, ojciec Neymara mogl podobnie sobie zażyczyć ; )
3
Jego numer już dali Felixowi, po co ma trenować z nimi, co im po nim, jak już i tak wiadomo, że odejdzie.
1
Komentarz dla wszystkich zwolenników Marqu. Chyba nie oglądacie meczy z jego udziałem, w większości meczy w których grał Marqu to były przegrane i zremisowane przez PSG , sprawdźcie sobie na livesports mecze przegarne i zremisowane PSG w tym sezonie i zobaczycie, że grał w nich, zastępując wtedy kontuzjowanego Thiago Silve, macie próbkę jego umiejętności, mecz PSG-St Etienne w Ligue 1 skonczyl sie wynikiem 2:2 i zobaczcie gole dla St Etienne
1
Ja w to wierzę ; ) tak samo jak Ronaldinho ochroniarz zatrudniony przez Barcelonę musiał sprowadzać do domu jak ten się zabawiał z dziwkami i jakiś dziennikarz zdjecia robil to musial aparat roztrzaskać ten dziennikarz, zeby nie wyszla afera z Ronaldinho ; ) Przyjeżdza do Polski jakiś muzyk i życzy sobie pomarancze na stole, różową szafe i różowy dywan to go będzie miał, bo to są jego wymagania, ojciec Neymara mogl podobnie sobie zażyczyć ; )
1
Brać i sprzedawać.
0
dla wszystkich niewiedzących , zlatan od dziecka był fanem Barcelony i dlatego pocałował herb tak samo jak maxwell , czytajcie wywiady... druga rzecz ktoś pisał o klauzuli , żeby była wysoka i jest bo gdzieś czytałem że klauzula odejścia zlatana jest gdzieś ok 150 mln euro