Ja w to wierzę ; ) tak samo jak Ronaldinho ochroniarz zatrudniony przez Barcelonę musiał sprowadzać do domu jak ten się zabawiał z dziwkami i jakiś dziennikarz zdjecia robil to musial aparat roztrzaskać ten dziennikarz, zeby nie wyszla afera z Ronaldinho ; ) Przyjeżdza do Polski jakiś muzyk i życzy sobie pomarancze na stole, różową szafe i różowy dywan to go będzie miał, bo to są jego wymagania, ojciec Neymara mogl podobnie sobie zażyczyć ; )
Komentarz dla wszystkich zwolenników Marqu. Chyba nie oglądacie meczy z jego udziałem, w większości meczy w których grał Marqu to były przegrane i zremisowane przez PSG , sprawdźcie sobie na livesports mecze przegarne i zremisowane PSG w tym sezonie i zobaczycie, że grał w nich, zastępując wtedy kontuzjowanego Thiago Silve, macie próbkę jego umiejętności, mecz PSG-St Etienne w Ligue 1 skonczyl sie wynikiem 2:2 i zobaczcie gole dla St Etienne
Puyol za niska ocena, widzieliście ile wygrał piłek? on każdą główkę w zasięgu swojego pola wygrał, katastrofą było wystawienie go na boku, bo to nie Puyol z 2003, gdzie grał na boku przez 9 lat, nie ta szybkość i odzwyczajenie się od pozycji bocznego obrońcy.
Mam pytanie,ten miki to troll ? bo obserwuje go od dłuższego czasu i albo to troll albo ma coś pod kopułą, z tego co czytałem u niego na fejsie,albo w komentarzu to kiedyś napisał coś w stylu , Thiago nie odchodzi z Barcelony,przed chwilą z nim gadałem przez telefon,albo,że samolot jednak wystartuje troche później,bo Messi poszedł po czasopismo Myszka Miki do kiosku
Mam pytanie,ten miki to troll ? bo obserwuje go od dłuższego czasu i albo to troll albo ma coś pod kopułą, z tego co czytałem u niego na fejsie,albo w komentarzu to kiedyś napisał coś w stylu , Thiago nie odchodzi z Barcelony,przed chwilą z nim gadałem przez telefon,albo,że samolot jednak wystartuje troche później,bo Messi poszedł po czasopismu Myszka Miki do kiosku
To jest większy błąd niż sprzedaż Fabregasa,bo Cesc był wtedy młody i nie miał wtedy takich umiejętności,a Thiago? Thiago osiągnął prawie poziom Xaviego,a jest o ponad 10 lat młodszy,Xavi i Iniesta w wieku Thiago byli o klase gorsi,a Ci go puszczają,dobrze dla Thiago,że w kontrakcie miał taką klauzule,bo tak to pewnie nastepny sezon by na ławce przesiedział,za kilka lat będą chcieli go kupić , Xavi skończy karierę a Iniesta będzie też grubo po trzydziestce
Już wole aby Xavi skończył teraz karierę i ustąpił mu miejsca , gdy Xavi i Iniesta byli w jego wieku , nawet za bardzo się nie zapowiadali , a on...Inieste przecież nawet chcieli sprzedać przed Rijkardem albo na początku jego kariery trenerskiej z Barceloną
Takie info dla was ziomeczki , zwykle losują pary półfinałowe też razem , a teraz zrobią tak , że wylosują ćwierćfinały , a dopiero po ćwierćfinałach znowu losowanie będzie i wtedy półfinały
1
Brać i sprzedawać.
3
Jego numer już dali Felixowi, po co ma trenować z nimi, co im po nim, jak już i tak wiadomo, że odejdzie.
0
I kto będzie grał obok Pique: Umtiti czy Lenglet :)
0
pozdro qbarca ;D pamietam Cie z cod2 jak grales z shakurem itd w LG
1
Ja w to wierzę ; ) tak samo jak Ronaldinho ochroniarz zatrudniony przez Barcelonę musiał sprowadzać do domu jak ten się zabawiał z dziwkami i jakiś dziennikarz zdjecia robil to musial aparat roztrzaskać ten dziennikarz, zeby nie wyszla afera z Ronaldinho ; ) Przyjeżdza do Polski jakiś muzyk i życzy sobie pomarancze na stole, różową szafe i różowy dywan to go będzie miał, bo to są jego wymagania, ojciec Neymara mogl podobnie sobie zażyczyć ; )
0
już Luis Alberto z Liverpoolu tam przeszedł na wypożyczenie
0
ale wbite miałem hahaha, byłem pewny, ze przedluzyl Benatia, a to Castan :D
1
Komentarz dla wszystkich zwolenników Marqu. Chyba nie oglądacie meczy z jego udziałem, w większości meczy w których grał Marqu to były przegrane i zremisowane przez PSG , sprawdźcie sobie na livesports mecze przegarne i zremisowane PSG w tym sezonie i zobaczycie, że grał w nich, zastępując wtedy kontuzjowanego Thiago Silve, macie próbkę jego umiejętności, mecz PSG-St Etienne w Ligue 1 skonczyl sie wynikiem 2:2 i zobaczcie gole dla St Etienne
0
ASRoma.pl udostępnił(a) link.
4 godz. temu
OFICJALNIE: Castan przedłużył kontrakt z Romą do 2018 roku !
0
przedluzyl kontrakt z Romą do 2018
0
kiedyś jako defensywny pomocnik i obrońca, a teraz moglby zastąpić Xaviego ;)
0
eksperyment nie wyszedł ;) byłby trochę lepszym trenerem to byłaby szansa moze chociaz na jeden tytuł
0
Puyol za niska ocena, widzieliście ile wygrał piłek? on każdą główkę w zasięgu swojego pola wygrał, katastrofą było wystawienie go na boku, bo to nie Puyol z 2003, gdzie grał na boku przez 9 lat, nie ta szybkość i odzwyczajenie się od pozycji bocznego obrońcy.
0
przecież tak napisałem..
0
Trenera Polaka, wiecie jak to brzmi? jak by tam grał polski piłkarz, nie lepiej było napisać, że Zambrotta zastąpił na stanowisku polskiego trenera?
0
obaj, oboje to chłopak i dziewczyna albo dziewczyna i dziewczyna
0
0
Bisevac, PSG go nie chciało i wylądował w OL,a mamy go wziąć?
0
Poleci do niego samolotem,spotka się,pogada z nim w cztery oczy,nakaże mu skończyć karierę albo odejść z Barcelony
0
Nie jesteś,co ma dyslekcja do tych błędów?
0
A Ty nie miałeś nigdy nic wspólnego ze słownikiem... spuzniony,zwichnol....mogles napisac skręcił,to by był tylko jeden błąd; DDD
0
nie popłacz się
0
Mam pytanie,ten miki to troll ? bo obserwuje go od dłuższego czasu i albo to troll albo ma coś pod kopułą, z tego co czytałem u niego na fejsie,albo w komentarzu to kiedyś napisał coś w stylu , Thiago nie odchodzi z Barcelony,przed chwilą z nim gadałem przez telefon,albo,że samolot jednak wystartuje troche później,bo Messi poszedł po czasopismo Myszka Miki do kiosku
0
https://www.facebook.com/pages/Miki_Messi2001/391632117612599?fref=ts
0
Mam pytanie,ten miki to troll ? bo obserwuje go od dłuższego czasu i albo to troll albo ma coś pod kopułą, z tego co czytałem u niego na fejsie,albo w komentarzu to kiedyś napisał coś w stylu , Thiago nie odchodzi z Barcelony,przed chwilą z nim gadałem przez telefon,albo,że samolot jednak wystartuje troche później,bo Messi poszedł po czasopismu Myszka Miki do kiosku
0
Muniesa w Stoke
0
To jest większy błąd niż sprzedaż Fabregasa,bo Cesc był wtedy młody i nie miał wtedy takich umiejętności,a Thiago? Thiago osiągnął prawie poziom Xaviego,a jest o ponad 10 lat młodszy,Xavi i Iniesta w wieku Thiago byli o klase gorsi,a Ci go puszczają,dobrze dla Thiago,że w kontrakcie miał taką klauzule,bo tak to pewnie nastepny sezon by na ławce przesiedział,za kilka lat będą chcieli go kupić , Xavi skończy karierę a Iniesta będzie też grubo po trzydziestce
0
Już wole aby Xavi skończył teraz karierę i ustąpił mu miejsca , gdy Xavi i Iniesta byli w jego wieku , nawet za bardzo się nie zapowiadali , a on...Inieste przecież nawet chcieli sprzedać przed Rijkardem albo na początku jego kariery trenerskiej z Barceloną
0
Takie info dla was ziomeczki , zwykle losują pary półfinałowe też razem , a teraz zrobią tak , że wylosują ćwierćfinały , a dopiero po ćwierćfinałach znowu losowanie będzie i wtedy półfinały
0
Gdyby Tello byl na miejscu Alexisa w tych sytuacjach :) albo nawet Cesc