0

wierze że wygramy z bayernem i później z liverpoolem i finał z manutd jestem i win ! ps . gdyby ta potrójna korona była : P

0

ja bym chciał żeby na chelsea trafić będzie z nimi łatwiej niż z porto czy z villareal zobaczycie sami że nawet jak nas nie trafią to odpadną w 1/8

0

znam go tak z meczów evertonu ale tak bardzo dobrze to aż nie , ale już nam i tak obrońca nie potrzebny jest ;)

0

messi + henry + ibra dla mnie lepsze rozwiązanie niż eto , zlatan potrafi takie rzeczy jakich zaden napastnik na świecie nie potrafi w interze nie ma z kim grac piłką

0

najlepszy prawy obrońca na ten czas tak jak kiedyś roberto carlos na lewej królował , maicon dla mnie slabszy od daniego a tak wgl to po co im prawy obronca gdy chelsea ma swoich szeregach bosingwe i belletiego , tego ostatniego nawet od nas kupili ;]

0

jeśli marquez dostał czerwoną to caceres będzie musiał grać od początku w następnym , bo puyol kontuzja , ale chociaż się pokaże caceres i pokaże na co go stać

0

właśnie widziałem jak nad ławką rezerwowych eto'o podał koszulke swoją jakiemuś kibicowi heh :D

0

i jest 5000 messssssssssssssssssssssssssssiiiiii należało mu się!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?