messi + henry + ibra dla mnie lepsze rozwiązanie niż eto , zlatan potrafi takie rzeczy jakich zaden napastnik na świecie nie potrafi w interze nie ma z kim grac piłką
najlepszy prawy obrońca na ten czas tak jak kiedyś roberto carlos na lewej królował , maicon dla mnie slabszy od daniego a tak wgl to po co im prawy obronca gdy chelsea ma swoich szeregach bosingwe i belletiego , tego ostatniego nawet od nas kupili ;]
jeśli marquez dostał czerwoną to caceres będzie musiał grać od początku w następnym , bo puyol kontuzja , ale chociaż się pokaże caceres i pokaże na co go stać
0
wierze że wygramy z bayernem i później z liverpoolem i finał z manutd jestem i win ! ps . gdyby ta potrójna korona była : P
0
ja bym chciał żeby na chelsea trafić będzie z nimi łatwiej niż z porto czy z villareal zobaczycie sami że nawet jak nas nie trafią to odpadną w 1/8
0
znam go tak z meczów evertonu ale tak bardzo dobrze to aż nie , ale już nam i tak obrońca nie potrzebny jest ;)
0
messi + henry + ibra dla mnie lepsze rozwiązanie niż eto , zlatan potrafi takie rzeczy jakich zaden napastnik na świecie nie potrafi w interze nie ma z kim grac piłką
0
najlepszy prawy obrońca na ten czas tak jak kiedyś roberto carlos na lewej królował , maicon dla mnie slabszy od daniego a tak wgl to po co im prawy obronca gdy chelsea ma swoich szeregach bosingwe i belletiego , tego ostatniego nawet od nas kupili ;]
0
jeśli marquez dostał czerwoną to caceres będzie musiał grać od początku w następnym , bo puyol kontuzja , ale chociaż się pokaże caceres i pokaże na co go stać
0
właśnie widziałem jak nad ławką rezerwowych eto'o podał koszulke swoją jakiemuś kibicowi heh :D
0
i jest 5000 messssssssssssssssssssssssssssiiiiii należało mu się!!