0

@Reen

pewnie dlatego , że ostatnio po meczu reprezentacji zabalował i Pep go ukarał jak to zazwyczaj robi

0

a jako DP moze grac z obroncow Marquez i pique , a jak by wynikła taka sytuacja to Abidal wtedy moze zagrac na srodku obrony , sezon jest dłuuugi

0

lietrówka na poczatku drugiego akapitu

*Były

0

ja mówie ze on przez 5 sezonow gdzies mogl by grac na swoim optymalnym poziomie ale cos mi sie wydaje ze odejdzie po sezonie..

0

ma dzis urodziny Zlatan i może pobić rekord przypominam który przez 60 lat temu został ustanowiony

0

cos poza tematem ale wazne Zlatan może pobić dziś rekord

http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,2054081,,nowy_gwiazdor_barcelony_blisko_rekordu,wiadomosc.html

redakcja fcbarca powinna o tym napisac

0

dla tych ktorzy nie zrozumieli poziomka_

chodziło o to że poziomek_ jak sugeruje kibicuje Barcelonie przed tym jak tam zaczął grać Iniesta , dla nie których to może jest oczywiste ale widze ze nie którzy są zby tępi zeby to zrozumieć , a co do meczu to wydaje mi się że nie będzie problemów z Dynamem jeszcze jak Sheva nie zagra

0

zobaczycie rewanz na Camp Nou jak dostaną baty na normalnej murawie

0

wy jestescie slepi? nie widzicie w jakim stanie jest murawa? i piszą n/c pozdro dla was

0

i co gdzie krytycy Ibry? zaczyna dopiero gre w Barsie a wbija gole jak sie da , poczekajcie jak się rozkręci

0

a co miał powiedzieć trener Racingu? no myślimy , że nie dostaniemy bardzo batów? to już by wgl racing nie grał w tym meczu ; o

a co do Xaviego torresa to wchodzi z ławki głównie ostatnio obserwowalem mecze malagi i dobrze zagrali z atletico 2 kolejki temu i gola nawet strzelil

0

i kto jeszcze nazwie Ibre drewnem? i że Eto jest lepszy? to co teraz zrobił to watpie zeby ktos tak zrobil oprocz paru pilkarzy na swiecie tak pomysl i tak zagral , bo chcieliscie zeby od razu od pierwszych meczy hattricki walił a teraz chamsko nie gra tylko teamwork jest 4/0 jest ładnie szkoda tylko ze malaga przegrała bo mi kupon zawaliła...

0

@ miras

ja to pamiętam jakoś tak że nawet komenatorzy mówili jakieś 5 lat temu ze rikaard trzyma inieste tylko po to żeby kibice go nie nieznawidzili za to że zadnego wychowanka nie ma bo rikard podobno chciał go sprzedać nawet , a teraz ? iniesta jedna z kluczowych postaci w barcelonie

0

@nelson25 ]

jak już tak wspominamy to ja właśnie te okresy wspominam mecze w LM z Leeds United i 30 podań , długa piłka i gol

0

mowicie o tym jaki tam pilkarz biega , a tu mam jedną ciekawostke o cicinho , który miał do barsy dolaczyc mówiło się tak , że ma to być zmiennik alvesa

Według wyliczeń ekspertów jednej z brazylijskich telewizji, Cicinho przebiega w jednym meczu ok. 13 km, tracąc przy tym 4 kg wagi.

huh to byl by zmiennik :D

0

kto widział to co Puyol zrobil to jest poświęcenie !!! brawo Barca na rew jestem spokojny , nastepny przystanek mcity?

0

@horang

ja pamiętam to jak dizś 30 podań między sobą i długa piłka i gol (tzw. usypanie przeciwnika ) ma ktoś może właśnie ten mecz Leeds-Barcelona? pamiętam też własnie ten mecz i Alana Smitha wybuch chłopak to był czerwień chyba wtedy ujrzał :D

0

nie moge sie doczekac debiutu zlatana z man city będzie ciekawy mecz jestem ciekawy jakim napadem man city zagra xD , a co do hleba on teraz sie obudzi tak samo jak henry w drugim sezonie mówie wam.

0

jak na pna pojedzie keita i toure to mamy pique ktory moze grac na DP , marquez , busquetsa wiec nie jest zle ,ale nie daj boże może być jakaś kontuzja i? Poulsen by sie przydał , btw co jest z hlebem jest już w interze?

0

dla wszystkich niewiedzących , zlatan od dziecka był fanem Barcelony i dlatego pocałował herb tak samo jak maxwell , czytajcie wywiady... druga rzecz ktoś pisał o klauzuli , żeby była wysoka i jest bo gdzieś czytałem że klauzula odejścia zlatana jest gdzieś ok 150 mln euro

0

@efce21

chodziło o to , że nie był tak długo w interze jak np. sam zanetti i mógł pocałować herb barcy , np. taki gerrard gra w liverpoolu przechodzi do barcy i całuje herb to nie było by coś normalnego a zlatan w interze tylko był 3 lata

0

@kaszanka4400

dlatego , bo gdy miała się odbyć prezentacja maxwella na stadionie Camp Nou była murawa wymieniana po koncercie U2 bodajże.

0

żal mi tych co uwazaja że hleb jest słabym piłkarzem... co było z henrym w pierszym sezonie w barsie? zobaczycie teraz hleb się pokaże i będzie jako joker wchodził

0

zlatan hmm gwarancja większej ilości bramek niż eto'o?

qbarca cod4 playaa ;D

0

zobaczycie IBRA w tym sezonie w lidze wbije z 30 goli ponad , a ci co mówią że jest drewnem to widze że chyba tylko TVP ogladaja i nic wiecej gdyby ibra w interze miał taki partnerów jak ma eto w w barsie to co by było , zobaczycie sami

0

grzesiekt1989

chodziło mi o to że nie było transferów trafnych , bo powiedzmy szczerze żaden z tych transferów nie był spektakularny , a jesteśmy blisko pozyskania villi który by był bardzo dużym wzmocnieniem i gwarancją wielu bramek , jeśli tyle bramek nastrzelał w Valencii to co będzie gdy będzie mieć przy sobie swoich rodaków inieste , xaviego z którymi rozumie się i gra w reprezentacji , szkoda im dołożyć więcej kasy , a jeszcze też nie zanosi się żeby Barcelona kogoś dobrego jeszcze kupiła na ten sezon więc mogli by kupić chociaż jednego gracza dobrego.

0

nie rozumiem Txkiego mamy Yaye toure , keite , pique marqueza (którzy mogą grać na DP ) szlak trafia tylko same plotki się pojawiają , żadnych konkretów powinni się postarać o ville , bo bez wzmocnień żadnych będzie tak jak po 06 roku gdy nie było żadnych transferów nic nie wygraliśmy , aż Guardiola nie objął zespołu , gdyby nie Pep to pewnie żadnego z tych trofeów nie zdobyła by Barcelona...

0

a ja słyszałem , że Hamilton mówi ze jest kibicem Barcy ,bo wcześniej Alonso mówił że jest Realu

0

zdaje mi sie wlasnie ze jako pierwsi obronimy puchar

ładny mecz sylvinho najlepszy wybór z możliwych było na niego postawić

@joker123

jest w sierpniu o superpuchar hiszpani , tez jest super puchar europy ale to nie wiem gdzie graja

0

i 3 korony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! finezja !!!!!!!!!!!! szczesliwy jestem feta!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?