chodziło o to że poziomek_ jak sugeruje kibicuje Barcelonie przed tym jak tam zaczął grać Iniesta , dla nie których to może jest oczywiste ale widze ze nie którzy są zby tępi zeby to zrozumieć , a co do meczu to wydaje mi się że nie będzie problemów z Dynamem jeszcze jak Sheva nie zagra
i kto jeszcze nazwie Ibre drewnem? i że Eto jest lepszy? to co teraz zrobił to watpie zeby ktos tak zrobil oprocz paru pilkarzy na swiecie tak pomysl i tak zagral , bo chcieliscie zeby od razu od pierwszych meczy hattricki walił a teraz chamsko nie gra tylko teamwork jest 4/0 jest ładnie szkoda tylko ze malaga przegrała bo mi kupon zawaliła...
ja to pamiętam jakoś tak że nawet komenatorzy mówili jakieś 5 lat temu ze rikaard trzyma inieste tylko po to żeby kibice go nie nieznawidzili za to że zadnego wychowanka nie ma bo rikard podobno chciał go sprzedać nawet , a teraz ? iniesta jedna z kluczowych postaci w barcelonie
mowicie o tym jaki tam pilkarz biega , a tu mam jedną ciekawostke o cicinho , który miał do barsy dolaczyc mówiło się tak , że ma to być zmiennik alvesa
Według wyliczeń ekspertów jednej z brazylijskich telewizji, Cicinho przebiega w jednym meczu ok. 13 km, tracąc przy tym 4 kg wagi.
ja pamiętam to jak dizś 30 podań między sobą i długa piłka i gol (tzw. usypanie przeciwnika ) ma ktoś może właśnie ten mecz Leeds-Barcelona? pamiętam też własnie ten mecz i Alana Smitha wybuch chłopak to był czerwień chyba wtedy ujrzał :D
nie moge sie doczekac debiutu zlatana z man city będzie ciekawy mecz jestem ciekawy jakim napadem man city zagra xD , a co do hleba on teraz sie obudzi tak samo jak henry w drugim sezonie mówie wam.
jak na pna pojedzie keita i toure to mamy pique ktory moze grac na DP , marquez , busquetsa wiec nie jest zle ,ale nie daj boże może być jakaś kontuzja i? Poulsen by sie przydał , btw co jest z hlebem jest już w interze?
dla wszystkich niewiedzących , zlatan od dziecka był fanem Barcelony i dlatego pocałował herb tak samo jak maxwell , czytajcie wywiady... druga rzecz ktoś pisał o klauzuli , żeby była wysoka i jest bo gdzieś czytałem że klauzula odejścia zlatana jest gdzieś ok 150 mln euro
chodziło o to , że nie był tak długo w interze jak np. sam zanetti i mógł pocałować herb barcy , np. taki gerrard gra w liverpoolu przechodzi do barcy i całuje herb to nie było by coś normalnego a zlatan w interze tylko był 3 lata
żal mi tych co uwazaja że hleb jest słabym piłkarzem... co było z henrym w pierszym sezonie w barsie? zobaczycie teraz hleb się pokaże i będzie jako joker wchodził
zobaczycie IBRA w tym sezonie w lidze wbije z 30 goli ponad , a ci co mówią że jest drewnem to widze że chyba tylko TVP ogladaja i nic wiecej gdyby ibra w interze miał taki partnerów jak ma eto w w barsie to co by było , zobaczycie sami
chodziło mi o to że nie było transferów trafnych , bo powiedzmy szczerze żaden z tych transferów nie był spektakularny , a jesteśmy blisko pozyskania villi który by był bardzo dużym wzmocnieniem i gwarancją wielu bramek , jeśli tyle bramek nastrzelał w Valencii to co będzie gdy będzie mieć przy sobie swoich rodaków inieste , xaviego z którymi rozumie się i gra w reprezentacji , szkoda im dołożyć więcej kasy , a jeszcze też nie zanosi się żeby Barcelona kogoś dobrego jeszcze kupiła na ten sezon więc mogli by kupić chociaż jednego gracza dobrego.
nie rozumiem Txkiego mamy Yaye toure , keite , pique marqueza (którzy mogą grać na DP ) szlak trafia tylko same plotki się pojawiają , żadnych konkretów powinni się postarać o ville , bo bez wzmocnień żadnych będzie tak jak po 06 roku gdy nie było żadnych transferów nic nie wygraliśmy , aż Guardiola nie objął zespołu , gdyby nie Pep to pewnie żadnego z tych trofeów nie zdobyła by Barcelona...
0
@Reen
pewnie dlatego , że ostatnio po meczu reprezentacji zabalował i Pep go ukarał jak to zazwyczaj robi
0
a jako DP moze grac z obroncow Marquez i pique , a jak by wynikła taka sytuacja to Abidal wtedy moze zagrac na srodku obrony , sezon jest dłuuugi
0
lietrówka na poczatku drugiego akapitu
*Były
0
ja mówie ze on przez 5 sezonow gdzies mogl by grac na swoim optymalnym poziomie ale cos mi sie wydaje ze odejdzie po sezonie..
0
ma dzis urodziny Zlatan i może pobić rekord przypominam który przez 60 lat temu został ustanowiony
0
cos poza tematem ale wazne Zlatan może pobić dziś rekord
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,2054081,,nowy_gwiazdor_barcelony_blisko_rekordu,wiadomosc.html
redakcja fcbarca powinna o tym napisac
0
dla tych ktorzy nie zrozumieli poziomka_
chodziło o to że poziomek_ jak sugeruje kibicuje Barcelonie przed tym jak tam zaczął grać Iniesta , dla nie których to może jest oczywiste ale widze ze nie którzy są zby tępi zeby to zrozumieć , a co do meczu to wydaje mi się że nie będzie problemów z Dynamem jeszcze jak Sheva nie zagra
0
zobaczycie rewanz na Camp Nou jak dostaną baty na normalnej murawie
0
wy jestescie slepi? nie widzicie w jakim stanie jest murawa? i piszą n/c pozdro dla was
0
i co gdzie krytycy Ibry? zaczyna dopiero gre w Barsie a wbija gole jak sie da , poczekajcie jak się rozkręci
0
a co miał powiedzieć trener Racingu? no myślimy , że nie dostaniemy bardzo batów? to już by wgl racing nie grał w tym meczu ; o
a co do Xaviego torresa to wchodzi z ławki głównie ostatnio obserwowalem mecze malagi i dobrze zagrali z atletico 2 kolejki temu i gola nawet strzelil
0
i kto jeszcze nazwie Ibre drewnem? i że Eto jest lepszy? to co teraz zrobił to watpie zeby ktos tak zrobil oprocz paru pilkarzy na swiecie tak pomysl i tak zagral , bo chcieliscie zeby od razu od pierwszych meczy hattricki walił a teraz chamsko nie gra tylko teamwork jest 4/0 jest ładnie szkoda tylko ze malaga przegrała bo mi kupon zawaliła...
0
@ miras
ja to pamiętam jakoś tak że nawet komenatorzy mówili jakieś 5 lat temu ze rikaard trzyma inieste tylko po to żeby kibice go nie nieznawidzili za to że zadnego wychowanka nie ma bo rikard podobno chciał go sprzedać nawet , a teraz ? iniesta jedna z kluczowych postaci w barcelonie
0
@nelson25 ]
jak już tak wspominamy to ja właśnie te okresy wspominam mecze w LM z Leeds United i 30 podań , długa piłka i gol
0
mowicie o tym jaki tam pilkarz biega , a tu mam jedną ciekawostke o cicinho , który miał do barsy dolaczyc mówiło się tak , że ma to być zmiennik alvesa
Według wyliczeń ekspertów jednej z brazylijskich telewizji, Cicinho przebiega w jednym meczu ok. 13 km, tracąc przy tym 4 kg wagi.
huh to byl by zmiennik :D
0
kto widział to co Puyol zrobil to jest poświęcenie !!! brawo Barca na rew jestem spokojny , nastepny przystanek mcity?
0
@horang
ja pamiętam to jak dizś 30 podań między sobą i długa piłka i gol (tzw. usypanie przeciwnika ) ma ktoś może właśnie ten mecz Leeds-Barcelona? pamiętam też własnie ten mecz i Alana Smitha wybuch chłopak to był czerwień chyba wtedy ujrzał :D
0
nie moge sie doczekac debiutu zlatana z man city będzie ciekawy mecz jestem ciekawy jakim napadem man city zagra xD , a co do hleba on teraz sie obudzi tak samo jak henry w drugim sezonie mówie wam.
0
jak na pna pojedzie keita i toure to mamy pique ktory moze grac na DP , marquez , busquetsa wiec nie jest zle ,ale nie daj boże może być jakaś kontuzja i? Poulsen by sie przydał , btw co jest z hlebem jest już w interze?
0
dla wszystkich niewiedzących , zlatan od dziecka był fanem Barcelony i dlatego pocałował herb tak samo jak maxwell , czytajcie wywiady... druga rzecz ktoś pisał o klauzuli , żeby była wysoka i jest bo gdzieś czytałem że klauzula odejścia zlatana jest gdzieś ok 150 mln euro
0
@efce21
chodziło o to , że nie był tak długo w interze jak np. sam zanetti i mógł pocałować herb barcy , np. taki gerrard gra w liverpoolu przechodzi do barcy i całuje herb to nie było by coś normalnego a zlatan w interze tylko był 3 lata
0
@kaszanka4400
dlatego , bo gdy miała się odbyć prezentacja maxwella na stadionie Camp Nou była murawa wymieniana po koncercie U2 bodajże.
0
żal mi tych co uwazaja że hleb jest słabym piłkarzem... co było z henrym w pierszym sezonie w barsie? zobaczycie teraz hleb się pokaże i będzie jako joker wchodził
0
zlatan hmm gwarancja większej ilości bramek niż eto'o?
qbarca cod4 playaa ;D
0
zobaczycie IBRA w tym sezonie w lidze wbije z 30 goli ponad , a ci co mówią że jest drewnem to widze że chyba tylko TVP ogladaja i nic wiecej gdyby ibra w interze miał taki partnerów jak ma eto w w barsie to co by było , zobaczycie sami
0
grzesiekt1989
chodziło mi o to że nie było transferów trafnych , bo powiedzmy szczerze żaden z tych transferów nie był spektakularny , a jesteśmy blisko pozyskania villi który by był bardzo dużym wzmocnieniem i gwarancją wielu bramek , jeśli tyle bramek nastrzelał w Valencii to co będzie gdy będzie mieć przy sobie swoich rodaków inieste , xaviego z którymi rozumie się i gra w reprezentacji , szkoda im dołożyć więcej kasy , a jeszcze też nie zanosi się żeby Barcelona kogoś dobrego jeszcze kupiła na ten sezon więc mogli by kupić chociaż jednego gracza dobrego.
0
nie rozumiem Txkiego mamy Yaye toure , keite , pique marqueza (którzy mogą grać na DP ) szlak trafia tylko same plotki się pojawiają , żadnych konkretów powinni się postarać o ville , bo bez wzmocnień żadnych będzie tak jak po 06 roku gdy nie było żadnych transferów nic nie wygraliśmy , aż Guardiola nie objął zespołu , gdyby nie Pep to pewnie żadnego z tych trofeów nie zdobyła by Barcelona...
0
a ja słyszałem , że Hamilton mówi ze jest kibicem Barcy ,bo wcześniej Alonso mówił że jest Realu
0
zdaje mi sie wlasnie ze jako pierwsi obronimy puchar
ładny mecz sylvinho najlepszy wybór z możliwych było na niego postawić
@joker123
jest w sierpniu o superpuchar hiszpani , tez jest super puchar europy ale to nie wiem gdzie graja
0
i 3 korony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! finezja !!!!!!!!!!!! szczesliwy jestem feta!!!!!!!!!!!!!!!