Gdyby Bojan został wypożyczony do jakiegoś klubu w Hiszpanii to by więcej strzelił niż w Romie,we Włoszech gra się całkowicie inaczej niż w Hiszpanii,myśle ,że gdyby pograł teraz w takiej Mallorce w następnym sezonie to by było lepiej dla niego i też mozna bylo go obserwowac na bieżąco
I to prawda ,pamiętam jak dziś jak oglądałem jakiś mecz z 7,8 lat temu i komentator mowił o Inieście,że rozczarowuje,najsłabsze ogniwo Barcy i wtedy naprawdę tak było,Andres słabiutko poczynał wtedy,a patrzcie teraz Thiago w jego wieku jest jak Iniesta wtedy był słaby a Thiago jaką furore robi.Rijkaard trzymał Inieste ,bo kibice mu by nie wybaczyli sprzedaż wychowanka,a wychowanków w tam tych latach to kilku było w pierwszej drużynie.
to co Marcelo zrobił :O mogl Cescowi noge zlamac , piekna akcja Cesca na 3:2 dzięki niemu i nie potrzebny był ? warty większej kasy nawet ! , rzeźnicy..
Keita się gubi , a co mozna powiedziec o Abidalu? Fontas albo Adriano za niego , chyba ze to byl chwilowe rozkojarzenie , przypomnialem sobie po meczu ze przeciez jest Radaman i moze dlatego Abidal tak slabo gra , niby nie ma az tak zaostrzonych przepisow jak dla normalnych ludzi ktorzy obchodza Radaman no ale to męczy
no ja myśle , że wiedzą co robią , na razie jest Pinto , chociaz mogli już wykupić go teraz a dołączył by za rok , ale znajdzie się jakiegoś wmiare utalentowanego zmiennika pewnie , może po Euro 2012? Szczęsny :P
Zbieranie powoli kasy na Cesca ; sprzedaż Jeffrena , Bojana i wychodzą pieniadze na Cesca , warto było czekac , wiekszosc z was sie wkurza , że tak długo z tym Fabregasem czekali , po prostu zbijali cene , na pewno przejdzie w tym okienku transferowym , nie ma innej opcji
Titi wie co mówi , był w podobnej sytuacji , też go Wenger nie chciał puścić do Barcelony ,ale po sezonie mu pozwolił , tylko że Henry nie był wychowankiem Barcy i nie trwało to z 3 sezony jak w przypadku Cesca.
Tylko wiesz Barca nie chce popełnić błędu takiego jak przy sprowadzaniu Ibrahimovica i dlatego na Cesca o każdy milion się biją , bo mogli by dać 40 mln na pewno , ale wolą jak najmniej , tak jak to było z Sanchezem , w PSG szejkowie ; ) , a fajnie bo zawsze lubiłem PSG , a fajną pake mają coś jak Malaga i Roma.
i masz Ibre drewno gola strzeliło właśnie , gdyby dostał szanse jak Villa , jak Villa grał słabo i Pep go nie zdejmował i grał dalej , to za Ibre w złej formie grał Bojan ,a Zlatan wiele ważnych goli strzelił , gdyby nie te gole Barca nie miała by mistrza w 09/10 , a każdy piłkarz ma załamanie formy , to jak gra Zlatan w Milanie dobitnie pokazuje.
-na plus ; Afellay, Soriano , Thiago , Dos Santos , Iniesta
- na minus PINTO ! Pedro , Villa , Jeffren
Dobrze , że Sanchez przyszedł , bo bedzie bardzo potrzebny jeśli popatrzeć na forme w tym roku Pedro i Ville , która się przeplata dobrą ze złą.Gdy Iniesta był w wieku Thiago , miał sytuacje nawet gorszą niż Bojan , Iniesta wtedy był spisywany na straty miał odejść z Barcelony , ale wtedy tam grało tylko kilku wychowanków i bodajże wtedy Rijkaard bał się odzewu kibiców , którzy chcieli aby jak najwięcej wychowanków grało w Barsie . Thiago wielka przyszłość Barcy , gdyby tylko Cesc wrócił było by idealnie, myśle , że jutro będzie lepiej i też mam nadzieje , że Milan wygra i Ibra pokaże jak gra teraz i na co go stać , bo niektórzy go spisywali na straty ,a grał skuteczniej od Villi i nie był drewnem jak to wiele osób mówiło.
Jeden z ulubionych moich piłkarzy. Wg mnie świetny napastnik tylko nie dostawał wystarczającej ilości minut , ale jak już wczuł się w rytm meczowy grał bardzo dobrze , zobaczycie on już nie wróci tu...Na C+ każdy mecz Romy w tym sezonie oglądam, Luis Enrique jego forme na maksa podkręci
dobra Paragwaj jeszcze zrozumiem , bo Brazylia powinna odpaść za to co grali...ale Chille ? nie mieli szczęścia z 4 setki i z 2 poprzeczki , a Wenezuela dwie akcje i gol , nie sprawiedliwe.Tak w ogóle Paragwaj 3 mecze zremisował , teraz z Brazylią można powiedziec tez remis ( po karnych ) , ani razu nie przegrali i też nie wygrali , ciekawe czy Larisa Riquelme będzie biegać nago :D
Czy na jakimś kanale cyfry+ z tych zagranicznych będzie można obejrzeć mecz Brazylia - Paragwaj ? , bo w Polsce to prawo ma tylko TVP SPORT puścić , bo wiem , żę Chille-Wenezuela na TVP2 będzie tylko dziś.
Przepraszam , że nie związane z tematem , ale nie wiedziałem gdzie mogę oto spytać , a może ktoś będzie wiedział.
Rossel to nie Laporta , on chce zbić cene do jak najmniejszej , może transfer nie będzie od razu , ale będzie za godziwą cene , chyba lepiej poczekac nie?
dawno nikt takiej bzdury nie palnął jak Barcel83 hahaha , przeczytales jedno zdanie i napisales komentarz? lepiej już było zamilczeć.Według twojego uznania to Barca będzie chciała odkupić za 5 lat tak jak z Fabregasem było?? HAHA no w wieku 41 lat odkupią :DD
ciekawe , że jego zapytali jak ocenia tych piłkarzy , a nie kogoś innego przeciez i tak na jego pozycji grać nie będą , pewnie i tak taki Bojan by odpowiedział , że się cieszy że tacy piłkarze przychodą , ale było by ciekawsze to co powie Bojan niż Adriano
5;0 jest , ale szkoda mi , że nie więcej bo mogło być , ktoś napisał że miało być 5 karnych dla realu? haahahha , ronaldo upokorzony i mourinho w koncu też , dawno takiej dominacji nie widziałem w GD . no może to 6;2 i 3;0 z 5 lat temu
0
Gdyby był dalej dyrektorem w Realu powiedziałby,że Ronaldo , on chce tylko dogryźć swoim ex-pracodawcom
0
Gdyby Bojan został wypożyczony do jakiegoś klubu w Hiszpanii to by więcej strzelił niż w Romie,we Włoszech gra się całkowicie inaczej niż w Hiszpanii,myśle ,że gdyby pograł teraz w takiej Mallorce w następnym sezonie to by było lepiej dla niego i też mozna bylo go obserwowac na bieżąco
0
I to prawda ,pamiętam jak dziś jak oglądałem jakiś mecz z 7,8 lat temu i komentator mowił o Inieście,że rozczarowuje,najsłabsze ogniwo Barcy i wtedy naprawdę tak było,Andres słabiutko poczynał wtedy,a patrzcie teraz Thiago w jego wieku jest jak Iniesta wtedy był słaby a Thiago jaką furore robi.Rijkaard trzymał Inieste ,bo kibice mu by nie wybaczyli sprzedaż wychowanka,a wychowanków w tam tych latach to kilku było w pierwszej drużynie.
0
@PoGGi
ale błysnąłeś chłopaku,Keita na PNA wyjechał i nie ma go na liście powołanych wystarczyło spojrzeć
0
Cristiano Ronaldo hm bierze ślub na Maderze , przecież ślub zawsze odbywa się w mieście panny młodej , wiec juz wiemy kto w tym związku ma spodnie :D
0
W Muniesie widze następce Puyola
0
@sic
zniszczyles mnie tym sarkazmem haha , a 4 tepakow dało się nabrać
Dla tych co nie wiedzą Sicowi chodziło oto , ze ciagle pytacie na jakim kanale , a wiadomo od dawna o tym , że C+ ma tylko w Polsce lige hiszpańską...
0
to co Marcelo zrobił :O mogl Cescowi noge zlamac , piekna akcja Cesca na 3:2 dzięki niemu i nie potrzebny był ? warty większej kasy nawet ! , rzeźnicy..
0
C.Ronaldo na kolanach haha przy golu Messiego
0
@Armandi
Keita się gubi , a co mozna powiedziec o Abidalu? Fontas albo Adriano za niego , chyba ze to byl chwilowe rozkojarzenie , przypomnialem sobie po meczu ze przeciez jest Radaman i moze dlatego Abidal tak slabo gra , niby nie ma az tak zaostrzonych przepisow jak dla normalnych ludzi ktorzy obchodza Radaman no ale to męczy
0
I po co Cesc? po to ;) , na takie wypadki jak teraz Busi i Xavi nie grają
SZPAKU ! :D '' No to bramkarz rezerwowy Barcelony się rozgrzewa '' - reakcja na kontuzje Abidala :D
0
haha sorry oczywiście Armandi masz nick , mozesz chyba edytować to zedytuj pomyłke
0
@Armani
no ja myśle , że wiedzą co robią , na razie jest Pinto , chociaz mogli już wykupić go teraz a dołączył by za rok , ale znajdzie się jakiegoś wmiare utalentowanego zmiennika pewnie , może po Euro 2012? Szczęsny :P
0
Tak jak mówiłem , zbijali cene , warto było czekać :)
0
Zbieranie powoli kasy na Cesca ; sprzedaż Jeffrena , Bojana i wychodzą pieniadze na Cesca , warto było czekac , wiekszosc z was sie wkurza , że tak długo z tym Fabregasem czekali , po prostu zbijali cene , na pewno przejdzie w tym okienku transferowym , nie ma innej opcji
0
MU - CITY 2:2
2 bramka MU magia poprostu , dawno nie pamiętam takiej akcji jakiegoś zespołu ( oprócz Barcy oczywiście )
0
witam :DD jest nas wielu ! miłego oglądania
0
Titi wie co mówi , był w podobnej sytuacji , też go Wenger nie chciał puścić do Barcelony ,ale po sezonie mu pozwolił , tylko że Henry nie był wychowankiem Barcy i nie trwało to z 3 sezony jak w przypadku Cesca.
0
@PyrzoBarca
Tylko wiesz Barca nie chce popełnić błędu takiego jak przy sprowadzaniu Ibrahimovica i dlatego na Cesca o każdy milion się biją , bo mogli by dać 40 mln na pewno , ale wolą jak najmniej , tak jak to było z Sanchezem , w PSG szejkowie ; ) , a fajnie bo zawsze lubiłem PSG , a fajną pake mają coś jak Malaga i Roma.
0
@Ras White Nigga
i masz Ibre drewno gola strzeliło właśnie , gdyby dostał szanse jak Villa , jak Villa grał słabo i Pep go nie zdejmował i grał dalej , to za Ibre w złej formie grał Bojan ,a Zlatan wiele ważnych goli strzelił , gdyby nie te gole Barca nie miała by mistrza w 09/10 , a każdy piłkarz ma załamanie formy , to jak gra Zlatan w Milanie dobitnie pokazuje.
0
Pare podsumowań :
-na plus ; Afellay, Soriano , Thiago , Dos Santos , Iniesta
- na minus PINTO ! Pedro , Villa , Jeffren
Dobrze , że Sanchez przyszedł , bo bedzie bardzo potrzebny jeśli popatrzeć na forme w tym roku Pedro i Ville , która się przeplata dobrą ze złą.Gdy Iniesta był w wieku Thiago , miał sytuacje nawet gorszą niż Bojan , Iniesta wtedy był spisywany na straty miał odejść z Barcelony , ale wtedy tam grało tylko kilku wychowanków i bodajże wtedy Rijkaard bał się odzewu kibiców , którzy chcieli aby jak najwięcej wychowanków grało w Barsie . Thiago wielka przyszłość Barcy , gdyby tylko Cesc wrócił było by idealnie, myśle , że jutro będzie lepiej i też mam nadzieje , że Milan wygra i Ibra pokaże jak gra teraz i na co go stać , bo niektórzy go spisywali na straty ,a grał skuteczniej od Villi i nie był drewnem jak to wiele osób mówiło.
0
Jeden z ulubionych moich piłkarzy. Wg mnie świetny napastnik tylko nie dostawał wystarczającej ilości minut , ale jak już wczuł się w rytm meczowy grał bardzo dobrze , zobaczycie on już nie wróci tu...Na C+ każdy mecz Romy w tym sezonie oglądam, Luis Enrique jego forme na maksa podkręci
0
@FCBFOREVER
ale jak już wiele osób pisało Kiko Femenia gra w Barcy B i Sanchez będzie pierwszym transferem Barcelony A , rozumiesz?
czy mam napisać po twoim języku jak to napisales w temacie o Copa America : Urugwaj pierwszym finalistom :
Dodano: 2011-07-20 11:25:03, autor: FCBFOREVER
'' Raczej Urugwaj wygra Copa America juz ''
sorry , ale nie umiem na twój język tego przetłumaczyć
0
dobra Paragwaj jeszcze zrozumiem , bo Brazylia powinna odpaść za to co grali...ale Chille ? nie mieli szczęścia z 4 setki i z 2 poprzeczki , a Wenezuela dwie akcje i gol , nie sprawiedliwe.Tak w ogóle Paragwaj 3 mecze zremisował , teraz z Brazylią można powiedziec tez remis ( po karnych ) , ani razu nie przegrali i też nie wygrali , ciekawe czy Larisa Riquelme będzie biegać nago :D
0
Czy na jakimś kanale cyfry+ z tych zagranicznych będzie można obejrzeć mecz Brazylia - Paragwaj ? , bo w Polsce to prawo ma tylko TVP SPORT puścić , bo wiem , żę Chille-Wenezuela na TVP2 będzie tylko dziś.
Przepraszam , że nie związane z tematem , ale nie wiedziałem gdzie mogę oto spytać , a może ktoś będzie wiedział.
0
Rossel to nie Laporta , on chce zbić cene do jak najmniejszej , może transfer nie będzie od razu , ale będzie za godziwą cene , chyba lepiej poczekac nie?
0
Może gra w kratke , ale go lubie i będę oglądał jego mecze w Romie z ciekawością
0
dawno nikt takiej bzdury nie palnął jak Barcel83 hahaha , przeczytales jedno zdanie i napisales komentarz? lepiej już było zamilczeć.Według twojego uznania to Barca będzie chciała odkupić za 5 lat tak jak z Fabregasem było?? HAHA no w wieku 41 lat odkupią :DD
0
ciekawe , że jego zapytali jak ocenia tych piłkarzy , a nie kogoś innego przeciez i tak na jego pozycji grać nie będą , pewnie i tak taki Bojan by odpowiedział , że się cieszy że tacy piłkarze przychodą , ale było by ciekawsze to co powie Bojan niż Adriano
0
5;0 jest , ale szkoda mi , że nie więcej bo mogło być , ktoś napisał że miało być 5 karnych dla realu? haahahha , ronaldo upokorzony i mourinho w koncu też , dawno takiej dominacji nie widziałem w GD . no może to 6;2 i 3;0 z 5 lat temu