Czytałem przez ostatnie 30 minut komentarze na stronie rm.pl i ciesze się , że jako dzieciak bardziej podobała mi się gra Barcy i piłkarzy grający w niej niż Realu , przyjmując teraz gdybym był kibicem realu to wstydził bym się kibiców swojego klubu , oczywiscie tez sie tacy zdarzaja barcelony , ale w mniejszej ilosci , szkoda nawet opisywać co tam się dzieje trzeba po prostu przeczytać : D
powinien z pare szans dostać np . z kopenhaga na pol godziny albo w następnym meczu w lidze , bo bojan jest dobry , ale teraz ma kryzys , po to jest Barca B aby brać z niej młodych bojan , busquets , pedro , jeffren dostali szanse to czemu on nie.
Pique i Valdes na plus reszta poniżej oczekiwań i nie ma wytłumaczenia , że po meczach miedzynarodowych po prostu żenada i tyle i dalej przeciwnicy Ibry będą mówić , że jest niepotrzebny? szkoda ze siedział tyle na ławce bo Bojan i Pedro nie są na razie tak dojrzali ;]
ale i tak dużo sezonowców po odpadnieciu z LM nie pisze tu ( chodzi o tą strone) , a co do tej ankiety to widać , kto gra najpiekniejszą piłke , a np. realowi to z kupnem nowych graczy co sezon przychodzą nowi sezonowcy ci to mają , są prawdziwi kibice no ale real chyba najwięcej ma taki którzy bardziej chyba pilkarzowi kibicuja niz samemu klubowi :D
dobry piłkarz ale nie ma szczescia do karnych raz w finale LM nie pamietam z kim grało juve przegralo przez niego i na MŚ 06 ;) w finale co trafił chyba w poprzeczke i piłka przed linia sie odbila
to było epickie jak iniesta strzelił pamiętam to jak dziś , ale jaki los jest okrutny , w 08/09 nam sie nie nalezalo i przeszlismy a w 09/10 należało i nie przeszlsimy
niektorzy na tej stronie to są ograniczneni chodzi mi o Ibrę , chcą żeby od razu w 1 sezonie miał pichichi i złotą piłke miał , nie bierzecie pod uwage , że mógł mieć jakieś problemy ze sobą? co ostatnio się działo z Enke...różnie bywa a Ibra pokazał juz w pre-season ze jest dobry , a jak rozwinie skrzydła to będzie lepiej błyszczał niz Messi
z 10 newsów na luzie już było o takiej treści , ale też jeden oficjalny ze Ibra zostaje !!! to jeden z naj napastnikow swiata , powinniescie sie cieszyc
znawcy schowajcie się , ibra to jeden z lepszych na świecie to jak gral w 1 sezonie, dajcie spokoj poczekajcie do konca roku i zobaczycie ile wnosi on do gry , drewniak? haha i 35-40 mln tak sprzedadza go po roku takiego formatu pilkarza za duzo fma gracie
trzeba byc glupim zeby wierzyc w te ploty prasy...Już dawno mowilem , że tu zostanie , teraz bedzaie karał Zlatan w tym sezonie w tam tym tak tragicznie nie gral
wiedziałem że tak będzie musiało się tak skończyć z niewolnika nie ma pracownika , no i też pewnie prezes Arsenalu nakazał zgodzić się na ofertę Barcy pewnie z 50 mln , za pare dni będzie , że Cesc w Barsie i nowy sezon można z takim składem zacząć
jeden z lepszych DP który potrafi jeszcze grać ofensywnie te kiwki w meczu pod koniec sezonu ahh ; ) albo gra na obronie w finale LM pomocnika! będe obserwował jego mecze w Mancity
0
@arkasath
no to poznaj Christiana Viriego , jak nie trafił z metra i piłka nad bramka przeleciala , wiele takich akcji było ale on mi się kojarzy
0
potrzebne to było Bojanowi , teraz mam nadzieje , że będzie grał lepiej niż dotychczas
0
5:0 :D dokladnie wytypowany wynik w lidze typerow
0
to jest dowód na to ,aby podpisać z nim kontrakt DANI!!
0
Czytałem przez ostatnie 30 minut komentarze na stronie rm.pl i ciesze się , że jako dzieciak bardziej podobała mi się gra Barcy i piłkarzy grający w niej niż Realu , przyjmując teraz gdybym był kibicem realu to wstydził bym się kibiców swojego klubu , oczywiscie tez sie tacy zdarzaja barcelony , ale w mniejszej ilosci , szkoda nawet opisywać co tam się dzieje trzeba po prostu przeczytać : D
0
powinien z pare szans dostać np . z kopenhaga na pol godziny albo w następnym meczu w lidze , bo bojan jest dobry , ale teraz ma kryzys , po to jest Barca B aby brać z niej młodych bojan , busquets , pedro , jeffren dostali szanse to czemu on nie.
0
wlaczylem teraz transmisje po przerwie , z główki strzelił puyol ?:D
0
Rubin w tym roku to nie ten sam co w tam tym , ale to najtrudniejszy przeciwnik w tej grupie i tak
0
@kamcio95
ach te teorie.... szkoda , że nie da się jakoś weryfikować wieku rejestrujących się...
2-0 dla nas , będzie można po tym meczu obejrzeć Valencie vs Man Utd , chociaz jeden mecz o innej porze niż reszta
0
ostatnio Litmanen zagrał przeciwko Polsce w towarzyskim to po 60 minutach zszedł ale co sie dziwić
0
a niech wypad robią sezonowcy tak samo jak po interze ubyło kibiców jak przeszli w pólfinale , prawdziwi kibice zostaną
0
Pique i Valdes na plus reszta poniżej oczekiwań i nie ma wytłumaczenia , że po meczach miedzynarodowych po prostu żenada i tyle i dalej przeciwnicy Ibry będą mówić , że jest niepotrzebny? szkoda ze siedział tyle na ławce bo Bojan i Pedro nie są na razie tak dojrzali ;]
0
ale i tak dużo sezonowców po odpadnieciu z LM nie pisze tu ( chodzi o tą strone) , a co do tej ankiety to widać , kto gra najpiekniejszą piłke , a np. realowi to z kupnem nowych graczy co sezon przychodzą nowi sezonowcy ci to mają , są prawdziwi kibice no ale real chyba najwięcej ma taki którzy bardziej chyba pilkarzowi kibicuja niz samemu klubowi :D
0
dobry piłkarz ale nie ma szczescia do karnych raz w finale LM nie pamietam z kim grało juve przegralo przez niego i na MŚ 06 ;) w finale co trafił chyba w poprzeczke i piłka przed linia sie odbila
0
Duży błąd sprzedając Ibre nawet jak by sie sprzedało go za wiekszą cene niż kupiło , nie pokazał wszystkiego co potrafi Bye.
0
i jaki piłkarz potrafi tak zrobić? jak Ibra zrobił przed chwilą , błąd jak przejdzie do Milanu ;]
0
to bedzie najgorsze posuniecie ostatnich czasów z Ibrą..
0
to było epickie jak iniesta strzelił pamiętam to jak dziś , ale jaki los jest okrutny , w 08/09 nam sie nie nalezalo i przeszlismy a w 09/10 należało i nie przeszlsimy
0
seba ogar... Abidal gra na środku jak w reprezentacji a Maxwell na lewej obronie
0
niektorzy na tej stronie to są ograniczneni chodzi mi o Ibrę , chcą żeby od razu w 1 sezonie miał pichichi i złotą piłke miał , nie bierzecie pod uwage , że mógł mieć jakieś problemy ze sobą? co ostatnio się działo z Enke...różnie bywa a Ibra pokazał juz w pre-season ze jest dobry , a jak rozwinie skrzydła to będzie lepiej błyszczał niz Messi
0
i teraz ci co chcieli go sprzedać co teraz powiedzą?
0
to ze mial pierwszy sezon zły to nie znaczy ze powinno sie go sprzedać , albo sam odejdzie dla kasy...
0
z 10 newsów na luzie już było o takiej treści , ale też jeden oficjalny ze Ibra zostaje !!! to jeden z naj napastnikow swiata , powinniescie sie cieszyc
0
arkady chodzi o to ze Real bez Mourinho by gral tak samo jak w tam tym sezonie , a Mourinho to nowa jakość i dzięki niemu mogą dużo więcej ugrać
0
znawcy schowajcie się , ibra to jeden z lepszych na świecie to jak gral w 1 sezonie, dajcie spokoj poczekajcie do konca roku i zobaczycie ile wnosi on do gry , drewniak? haha i 35-40 mln tak sprzedadza go po roku takiego formatu pilkarza za duzo fma gracie
0
trzeba byc glupim zeby wierzyc w te ploty prasy...Już dawno mowilem , że tu zostanie , teraz bedzaie karał Zlatan w tym sezonie w tam tym tak tragicznie nie gral
0
kasa z marqueza na Cesca tyle co tam brakowało i 4 dla Cesca i to jest potwierdzenie na dniach Cesc zawita
0
haha villa_7 xD rozwalił system , ile jesteś kibicem miesiąc?
0
wiedziałem że tak będzie musiało się tak skończyć z niewolnika nie ma pracownika , no i też pewnie prezes Arsenalu nakazał zgodzić się na ofertę Barcy pewnie z 50 mln , za pare dni będzie , że Cesc w Barsie i nowy sezon można z takim składem zacząć
0
jeden z lepszych DP który potrafi jeszcze grać ofensywnie te kiwki w meczu pod koniec sezonu ahh ; ) albo gra na obronie w finale LM pomocnika! będe obserwował jego mecze w Mancity