0

@arkasath

no to poznaj Christiana Viriego , jak nie trafił z metra i piłka nad bramka przeleciala , wiele takich akcji było ale on mi się kojarzy

0

potrzebne to było Bojanowi , teraz mam nadzieje , że będzie grał lepiej niż dotychczas

0

5:0 :D dokladnie wytypowany wynik w lidze typerow

0

to jest dowód na to ,aby podpisać z nim kontrakt DANI!!

0

Czytałem przez ostatnie 30 minut komentarze na stronie rm.pl i ciesze się , że jako dzieciak bardziej podobała mi się gra Barcy i piłkarzy grający w niej niż Realu , przyjmując teraz gdybym był kibicem realu to wstydził bym się kibiców swojego klubu , oczywiscie tez sie tacy zdarzaja barcelony , ale w mniejszej ilosci , szkoda nawet opisywać co tam się dzieje trzeba po prostu przeczytać : D

0

powinien z pare szans dostać np . z kopenhaga na pol godziny albo w następnym meczu w lidze , bo bojan jest dobry , ale teraz ma kryzys , po to jest Barca B aby brać z niej młodych bojan , busquets , pedro , jeffren dostali szanse to czemu on nie.

0

wlaczylem teraz transmisje po przerwie , z główki strzelił puyol ?:D

0

Rubin w tym roku to nie ten sam co w tam tym , ale to najtrudniejszy przeciwnik w tej grupie i tak

0

@kamcio95

ach te teorie.... szkoda , że nie da się jakoś weryfikować wieku rejestrujących się...

2-0 dla nas , będzie można po tym meczu obejrzeć Valencie vs Man Utd , chociaz jeden mecz o innej porze niż reszta

0

ostatnio Litmanen zagrał przeciwko Polsce w towarzyskim to po 60 minutach zszedł ale co sie dziwić

0

a niech wypad robią sezonowcy tak samo jak po interze ubyło kibiców jak przeszli w pólfinale , prawdziwi kibice zostaną

0

Pique i Valdes na plus reszta poniżej oczekiwań i nie ma wytłumaczenia , że po meczach miedzynarodowych po prostu żenada i tyle i dalej przeciwnicy Ibry będą mówić , że jest niepotrzebny? szkoda ze siedział tyle na ławce bo Bojan i Pedro nie są na razie tak dojrzali ;]

0

ale i tak dużo sezonowców po odpadnieciu z LM nie pisze tu ( chodzi o tą strone) , a co do tej ankiety to widać , kto gra najpiekniejszą piłke , a np. realowi to z kupnem nowych graczy co sezon przychodzą nowi sezonowcy ci to mają , są prawdziwi kibice no ale real chyba najwięcej ma taki którzy bardziej chyba pilkarzowi kibicuja niz samemu klubowi :D

0

dobry piłkarz ale nie ma szczescia do karnych raz w finale LM nie pamietam z kim grało juve przegralo przez niego i na MŚ 06 ;) w finale co trafił chyba w poprzeczke i piłka przed linia sie odbila

0

Duży błąd sprzedając Ibre nawet jak by sie sprzedało go za wiekszą cene niż kupiło , nie pokazał wszystkiego co potrafi Bye.

0

i jaki piłkarz potrafi tak zrobić? jak Ibra zrobił przed chwilą , błąd jak przejdzie do Milanu ;]

0

to bedzie najgorsze posuniecie ostatnich czasów z Ibrą..

0

to było epickie jak iniesta strzelił pamiętam to jak dziś , ale jaki los jest okrutny , w 08/09 nam sie nie nalezalo i przeszlismy a w 09/10 należało i nie przeszlsimy

0

seba ogar... Abidal gra na środku jak w reprezentacji a Maxwell na lewej obronie

0

niektorzy na tej stronie to są ograniczneni chodzi mi o Ibrę , chcą żeby od razu w 1 sezonie miał pichichi i złotą piłke miał , nie bierzecie pod uwage , że mógł mieć jakieś problemy ze sobą? co ostatnio się działo z Enke...różnie bywa a Ibra pokazał juz w pre-season ze jest dobry , a jak rozwinie skrzydła to będzie lepiej błyszczał niz Messi

0

i teraz ci co chcieli go sprzedać co teraz powiedzą?

0

to ze mial pierwszy sezon zły to nie znaczy ze powinno sie go sprzedać , albo sam odejdzie dla kasy...

0

z 10 newsów na luzie już było o takiej treści , ale też jeden oficjalny ze Ibra zostaje !!! to jeden z naj napastnikow swiata , powinniescie sie cieszyc

0

arkady chodzi o to ze Real bez Mourinho by gral tak samo jak w tam tym sezonie , a Mourinho to nowa jakość i dzięki niemu mogą dużo więcej ugrać

0

znawcy schowajcie się , ibra to jeden z lepszych na świecie to jak gral w 1 sezonie, dajcie spokoj poczekajcie do konca roku i zobaczycie ile wnosi on do gry , drewniak? haha i 35-40 mln tak sprzedadza go po roku takiego formatu pilkarza za duzo fma gracie

0

trzeba byc glupim zeby wierzyc w te ploty prasy...Już dawno mowilem , że tu zostanie , teraz bedzaie karał Zlatan w tym sezonie w tam tym tak tragicznie nie gral

0

kasa z marqueza na Cesca tyle co tam brakowało i 4 dla Cesca i to jest potwierdzenie na dniach Cesc zawita

0

haha villa_7 xD rozwalił system , ile jesteś kibicem miesiąc?

0

wiedziałem że tak będzie musiało się tak skończyć z niewolnika nie ma pracownika , no i też pewnie prezes Arsenalu nakazał zgodzić się na ofertę Barcy pewnie z 50 mln , za pare dni będzie , że Cesc w Barsie i nowy sezon można z takim składem zacząć

0

jeden z lepszych DP który potrafi jeszcze grać ofensywnie te kiwki w meczu pod koniec sezonu ahh ; ) albo gra na obronie w finale LM pomocnika! będe obserwował jego mecze w Mancity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?