0

każde o Ibrze było plotą do Milanu , ManCity i to też , Zlatan w tym w sezonie będzie najwazniejszym graczem Barcy

0

napisze to jeszcze raz , ostatni! Zlatan to jeden z lepszych piłkarzy Świata , nawet lepszy od Villi nie wierzycie? przekonacie się w tym sezonie.Śledze kariere Zlatana od początku i w każdym klubie grał w 1 sezonie poniżej oczekiwań , licze tylko ze co do Cesca się dogadają działacze i luzik i zostanie Hleb , Caceres i Marquez moze odejsc

0

jutro bedzie news , że Cesc w Barcelonie mówie to wam , barca nikogo na oku już nie ma oprocz cesca

reszte pismaki wymysllily

0

w tym sezonie pokaże Ibra na co go stać i inni będą w jego cieniu zobaczycie ; ) od poczatku spekulacji o jego niby transferze do innego klubu wiedzialem ze to nie jest prawda

0

caceres zostaje to po zmiennik dla cesca? on może grać na lewej , prawej i środku obrony może nie jest taki dobry , ale nie jest zły pokazał na mś

0

pomyslcie chwile ; ) sam wprost nie powie mediom , że chce w Barcelonie grać w tym sezonie już , bo nie wiadomo czy Rossel wyłoży tyle ile chcą włodarze Arsenalu ,a już przecież duzo graczy z reprezentacji się wypowiadało , że chce dojść do Barcy , a jak by tak otwarcie mówił w wywiadach , że chce do Barcelony i transfer jednak nie wypali bo sie nie dogadają? , to kibice Kanonierów sobie wyrobią o nim zdanie

0

a prawda jest taka , że Toure by nie sprzedawali , jak by wiedzieli że Fabregasa nie zakontraktują i nie długo będzie news , że Cesc w Barcelonie

0

cesc za pare dni będzie u nas , jak Wenger przyjechał do Johannesburga to nie tak sobie chyba ze przy okazji finału

0

to jest takie głupie z tą ośmiornicą...To jest tylko fart , tam gdzie wejdzie to wybiera jest 50 % szans ; ] w finale w EURO 2008 fail więc?

0

smieszni co po niektorzy jestescie , gorzej jest ? Rossel ledwo prezydentem został ,a co do długów bo wam chyba o to chodzi , to Laporta już wcześniej się starał o kredyt, każdy klub ma kredyt w banku , więc prosze co po niektorzy ogarnijcie sie

0

silva pojdzie do city , a yaya zostanie pewnie tak będzie ;d , bo na pozycji yayi manC ma w duzo graczy De jong , Viera , Barry

0

i zajeb.iscie ;D

0

@erko13

co z tego że przyjaciel messiego? ale innego nie widze zastępcy za toure niż Mascherano i wtedy Busi ława , ale szkoda bo Toure oprócz tego że dobry w defensywie to w ofensywie ładnie też gra , ale już wiadomo było podczas ceremoni Mistrza Hiszpani , to było tylko kwestia czasu , powodzenia Toure , dawno juz takiego piłkarza nie było którego będzie brakować ( może troche Eto'o)

0

czemu nie mogą zrobić sędziów za bramkami jak w lidze europejskiej i od nowego sezonu w LM podobno , ale FIFA to nie UEFA ; )

0

wg mnie powinien na wypozyczenie , w koncu bedzie grał w 1 skladzie nonstop ; ) , a niewierze żeby tam pozniej chcial zostac w getafe

0

Większość z was patrzy na Zlatana przez pryzmat jednego sezonu w Barcelonie , a to jeden z lepszych piłkarzy świata na swojej pozycji.Widzieliście chociaz by jego mecze w interze? nie wspominajac o ajaxie i juve.W tym sezonie to bedzie mial wiecej bramek niz messi , moze nawet wiecej niz villa.

0

kazdy mysli o pilkarzu w kontekscie gry i finansów ,a dzieci , żona? a przeciez w tam tym sezonie Ibra grał już w Mediolanie i znowu dzieci miałyby szkole zmieniać i czy on by na to pozwolil ? i czy Pep by sprowadzal takiego zawodnika jak Zlatan na sezon , nawet gdy slabo gra? Ibra to jeden z lepszych zawodników świata to , że w pierwszym sezonie slabo gral (czasami błyszczał z Realem 1;0 , Arsenalem) zobaczycie w nastepnym sezonie

0

obserwuje jego kariere od początku i jak Barcelona sprzeda Zlatana to zrobi duży błąd, Zlatan może teraz miał slaby sezon ale to jeden z lepszych piłkarzy świata

0

najlepsze jest to , że ostatni mecz Hiszpania towarzyski gra z Polską :D

0

Cesc jest potrzebny :) np. teraz i wgl przez ostatnie miesiace , Xavi nie miał z kim grać za bardzo w środku pola , żeby rozgrywać.A nawet jeśli Xavi i Iniesta byli by zdrowi to zawsze Cesc mógłby wejść w 60 minucie albo coś za jakiegos napastnika gdy jest przewaga Barcy, albo jak nie daj Boże jakaś kontuzja

0

Ronaldo mój idol, powinien na MŚ 2010 pojechać nie ze względu na grę (bo teraz za dobrze nie gra) ,ale jego błyski i Dunga o tym wie bo w 98' mś był kapitanem i grał z Ronaldo.Kluivert drugi tak uliubiony napastnik Barcy i od drużyny z Kluivertem z tam tych lat zaczęła się moja przygoda z kibicowaniem Barcelonie.

PS. Dziękii tym którzy mi smsy z relacją wysyłali podczas meczu z Sevillą , nie miałem jak wyniku zobaczyć.Jeszcze raz dzięki.

0

siemano , dzis nie bede w stanie obejrzeć meczu ,jesli mógłby ktoś mi wysłać smsem wynik meczu i kto strzelił ( 510 509 695 Orange)

0

@ilovebarca wyjdz ; d pokemon , pedał co to ma znaczyc :D

0

sezonowcy odeszli ? smutne :) , takich kibiców nie potrzeba

0

wiedzialem ze snejider zagra , ale myslalem ze to zagrywka mourinho , ktory pol godz przed meczem w skladzie poda wesleya , ale dobrze ze snejider zagra bo pozniej by bylo gadanie bo barca wygrała bo Holendra nie było.Ten mecz będzie najlepszy w sezonie ;D i nie zdziwie sie jak bedzie wygladal jak mecz z arsenalem 4;0 , IBRA coś ustrzeli ! : D

0

ja chcialbym , zeby były mecze z lat 99/00 i mecze z Leeds co gralismy i grał w Leeds Alan smith jeszcze mlody i tam pamietam te wymiany podan z 30 i dlugie podanie do Kluiverta i gol

0

@wacha19

haaha za nim cos napiszesz zastanow sie pare razy.Ty chyba ogladasz mecze tylko jak na Polsacie lecą , Rooney nic nie robi? : O on gra nawet w obronie , wraca sie za akcja.Polecam obejrzeć mecze MANU od 5 lat wstecz;D

0

przepraszam : D , chyba przestane czytac onet.pl , bo ladnie polecieli , a nie pamietalem kartek kto dostal , ale nigdy onet sie nie mylil , ale tez dziwne było ze na stronie jest w przewidywanym a onet takie cos pisze

0

na onecie pisze ze Dani i Messi na Xerez za kartki są zawieszeni :] wiec redakcjo zmiencie przewidywany sklad bo oni nie wystąpią i wy też tak nie prorokujcie z tymi składami :D a i tak dobrze powinni odpoczac

0

wlasnie przeciez Vermalen to gra tam najlepiej w lini obrony w Arsenalu , a co do Caceresa to on jest lepszy od Dmitro i do tego moze grać na prawej obronie i w koncu zlapal rytm gry , ale on wie ze podstawowym grac nie bedzie a w Juve gra w podstawie , a jak byl gral w Barcelonie to by jego rola wygladala tak jak Pinto na Copa Del Rey by pewnie tylko grał i czasem z ławki ; ]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?