0

a co ma mówić? jesteśmy pewni , że przegramy z Barceloną? to w ogóle nie mają po co na boisko wychodzić jeśli ich trener tak sie wypowie

0

jestem pewien , że wygramy ale coś mi się zdaje , że real polegnie w sobote z villareal i będzie mistrzostwo i tylko czekać na LM :) (a wystarczy remis realu z villareal) i wtedy z mallorca i resztą drużyn to formalność

0

coś z innej beczki

http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,1967844,,messi_nie_wyklucza_zmiany_klubu,wiadomosc.html

rozbawiło mnie to :D może nie każdy z was widzial tego newsa messi tylko powiedział że każdy chciałby grać w lidze angielskiej a ci go łączą już z jakimis klubami eh :D

0

A WGL stawialiscie w swoich kuponach na Barce ? :P ja szczerze balem sie czy stawiac i w koncu nie postawiłem , bo byli po lidze mistrzow no i myslalem ze slabszym skladem bedzie grac

0

dziwne ze nikt z was jeszcze nie wspomniał o tym , że jak by sędzia nie odgwizdał spalonego Xaviego (którego oczywiscie nie było) mogło byc 4:3 i spokoj z ligą

0

hahaha sprawiedliwości stało się zadość

+Valdes to co robił to mistrzostwo jeszcze nigdy nawet nie widziałem żeby tak bronił

W 1 meczu sędzia nam utrudniał ,a w drugim bardziej sprzyjał koniec tematu i myśle za Abidalowi anulują kartke Drogba symulant

0

@m4r1u5z_real

jak ty możesz coś obiektywnie stwierdzić jak jestes kibicem (s)realu po ostatniej przegranej to ja bym zamknął na twoim miejscu się bo real bye bye barca lepsza a to że wczoraj sędzia karnego nie podyktował to chyba nie wina piłkarzy Barcelony , 2 tyg do tyłu barca remisuje z chelesa która muruje sobie bramke (podobnie jak wczoraj) w 1 meczu na Camp nou Barca by wygrała gdyby nie ten sędzia który nie odgwizdał karnego , nie mówiąc o chamskich faulach graczy chelesa w drugim meczu barca miała więcej szcześcia i sprawiedliwości stalo się zadość i morda tam na realmadrid.pl wypad

0

"Ich strata będzie odczuwalna. Jeżeli Barcelonie uda się ich dobrze zastąpić to zagrają w Rzymie"

nie zagrają tylko zagra Puyol bo Rafa do końca sezonu pauzuje

0

wiem popełniłem błąd pomyliło mi się z meczem Real - arsenal

0

Lahm to piłkarz kompletny na swojej pozycji może grać na lewej , prawej obronie a przydał by się nam też taki piłkarz bo jak nie daj Boże będzie pare kontuzji np . Puyol i victor sanchez a alves za kartki pauzować bedzie to kto będzie grał na prawej?

0

chociaż zobaczcie ile w interze zlatan goli wbija on potrafi strzelić z 40 metrow bramke i przesądzić o wyniku taki zawodnik z ławki dużo by pomógł , ale też przy tym co barca wyprawia w tym sezonie ahh :D to może lepiej naprawde zastanowić się nad riberym chyba ze przejdzie do Manu ale zdaje mi sie ze on CHCE grac w barcelonie to nawet za wyższą pensje do manU nie pojdzie a ew. Silva

0

@Robertfrbdg

jakie 3:0 a nie przypadkiem 2:1?

Henry dla arsenalu

dla nas Eto , beletti

0

a ja uważam, że Ibra gdyby do nas doszedł ( ale bardziej wierze że dojdzie villa z napastników) Pep by się z nim nie cackał i by pokazał że jest zawodnikiem a nie gwiazdeczką , a metody Pepa się sprawdzają np . ( kary finansowe nawet za drobne spóźnienie na trening ! ) ale bardziej bym widzial w barcelonie ville ale też pewnie villa do chelsea albo do man city

0

w meczu z Chelsea, jeden z graczy tej drużyny dostanie czerwoną kartke mówie wam : ] jak będą grac jak na camp nou to na pewno bo gdyby ten sędzia sędziował na camp nou na luzie 2 czerwone dla chelsea powinny byc

0

casillas , raul , van der vaart jedyni gracze z realu do których mam szacunek, reszta Pepe, marcelo eh

0

@ kamilson1989

bosingwa zagra na prawej i będzie miał pod opieką messiego a ivanovic tez zagra bo on srodkowy obronca taK?

0

1 bramka błąd puyola po co wchodził w parade valdesowi

btw. REAL 1:0 dostaje z Sevillą !!!! haha co by mieli z valencią która tak wczoraj z nami grała

0

powiem tak gdyby Valencii wcześniej Valencii silva i villa wyzdrowieli to byśmy z Valencią o mistrzostwo walczyli a nie z realem ;]

0

HENRY !!! a chcieliśmy go sprzedać do Man City a ten Cesar to udał mi się zdaje bo pozniej jak niby dostał od Busquetsa popatrzał się czy piłka wpadnie i dopiero trzymał się za twarz

0

obrona......

0

i teraz nie piszcie że to był błąd VV , gdyż wwalił mu się w parade Puyol ale dobra jest remis nie jest źle w 2 połowie będzie lepiej!

0

* Xevez sry : *

0

@xerez

to było chyba do m_o_z_a xD nicki ci się pomyliły :D

0

1:0 pięknie poprostu!!

@ramon59

dlatego yaya nie gra bo odpoczywa przed chelsea zobaczysz jak będzie musiał się napracować

0

wierze że będzie potrójna korona nawet że mamy trudny terminarz zaczynamy dziś valencią a kończymy finałem w LM!

0

pepe zachował się jak dziecko teraz za to przypłaci realowi tylko liga została więc sobie nie pogra do końca sezonu

0

jeśli nie zagra to bardzo dobrze dla nas ale jak mówi szefo też mi się tak zdaje że to taka zagrywka, obojętnie kto będzie grał musimy być przygotowani bo bayern to nie tylko sam lucio

0

to też większość graczy barcy jest po meczach reprezentacji to nie znaczy że nie będzie pogromu ja uważam 5:0 będzie

0

o boze... kupon mi nie wszedł przez arg .... mam takie pytanie odbiegające od tematu jak myślicie barca da odpoczac z valladoidem tym co grali w rep. ?

0

chce zauważyć że nasz bramkarz jest jakims 5 bramkarzem którego by trener hiszpanii chciał powołać po Palopie za którego teraz jest Lopez :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?