cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, nie chciałbym żeby kiedyś styl gry Barcy się wypalił i żebyśmy mieli w zespole samych najemników za grube pieniądze, jak większość potężnych klubów w dzisiejszych czasach. Chciałbym żebyśmy zostali przy stylu i tradycji, a Xavi jest jego głównym orędownikiem, większym jest chyba tylko sam Pep :)
0
Miejmy nadzieję że po powrocie don Andresa ludzie będą potrafili się zachować na poziomie i nie traktować go jak jajko ani przypominać mu swoim zachowaniem o tym co się stało.
0
Bo niektórzy ludzie nie rozumieją takich tragedii, dopóki im się coś podobnego nie przydarzy.
0
Jak zwykle rzetelne noty moim zdaniem. Również wybrałem Pique Zawodnikiem Meczu, bo spełnił swoje zadania najlepiej z całej drużyny. Oby tak grał w meczu z City - nadzieją napawa fakt, że ostatnio jest więcej tych dobrych meczów niż tych słabych, bo w zeszłym sezonie było odwrotnie :)
0
Za co obniżyć Messiemu ?
0
Anglików w City jak na lekarstwo, ale wiem o co Ci chodzi ;) generalnie liczmy bardziej na siebie, a nie na sędziego.
0
Teraz go hejtujecie za tę wypowiedź o murawie, fakt była idiotyczna i żenująca, ale jeszcze tydzień temu go uwielbialiście za mecz z Almerią. Wniosek?
1
Haha, Wenger jest na takiej liście? Przecież to oczywiste, że on nigdy nie opuści Arsenalu dla innej drużyny, tak jak robił to Sir Alex Ferguson. Dajcie spokój z tymi "newsami" wyssanymi z palca ;)
A jak Tacie uda się osiągnąć z Barcą wiele w tym sezonie, to w czerwcu wszyscy będą go prosili żeby został, zamiast go wyrzucać. Poczekajmy z jego oceną.
0
No to skoro życzysz porażki swojemu zespołowi, to marny z Ciebie kibic. Ja wierzę, że to chwilowy przestój, bo do grudnia grali wyśmienicie, a w styczniu zremisowali z bardzo silnym Atletico na ich stadionie i w lutym wygrali również z bardzo silnym City również na ich stadionie. Pozdrawiam.
0
Jesteś bardzo młody, albo bardzo głupi. Oby to pierwsze, bo z drugiego się niestety nie wyrasta. Źle Ci nie życzę, ale jak kiedyś Cię spotka jakaś rodzinna tragedia to uświadomisz sobie jakim byłeś neandertalem żartując sobie z Iniesty.
0
Ten mecz pokaże, do czego są tak naprawdę zdolni w tym sezonie.
0
Dokładnie, zawalił Obywatelom zarówno mecz z nami, jak i ten z Wigan. Szkoda, że nie zagra ;)
0
Okej, sorry bo trochę mnie poniosło, ale naprawdę dostaję szewskiej pasji jak po każdym nieudanym meczu widzę dziesiątki złośliwych komentarzy pod adresem Messiego. Nie bronię go z powodu nazwiska, ale na podstawie tego co daje drużynie. Mnóstwo ludzi zawiodło dzisiaj w znacznie większym stopniun niż on, a prawda jest taka że bez niego to byśmy nie mieli dzisiaj nawet połowy akcji które mieliśmy.
0
Akurat waszego poprzedniego trenera Xavi nigdy nie prześcignie w zwalaniu porażki na wszystko oprócz samych siebie, dlatego nie widzę sensu żeby akurat kibic Realu drwił z takich słów ;)
0
Trochę buńczuczne wypowiedzi Alvesa bo swoją grą nie sprawia że można w niego bardziej wierzyć. Zobaczymy na co Ciebie stać Dani w najbliższych meczach.
0
Ja na pewno nie.
0
Żaden o to nie spyta, bo żaden nie jest takim zaślepionym bezmózgiem jak Ty. Obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz jeśli nie widziałeś zaangażowania Leo. Akurat on należał do grupy tych, którzy najmniej nawalili, a ludzie nie wiedzieć czemu na nim skupiają się najbardziej.
0
Na temat obecnej sytuacji Barcelony można powiedzieć wiele, ale chciałbym się skupić na czymś innym - na Waszych wypowiedziach ;) widzę że połowa na tej stronie doskonale wie co należy zrobić, i bez problemu przejęliby stery w Barcelonie prowadząc ją do potrójnej korony. A jak to osiągnąć? Zwolnić trenera i sprowadzić nowego, tak żeby piłkarze mieli chaos taktyczny w głowach, a następnie wyprzedać pół składu, żeby grali ze sobą ludzie którzy się pierwszy raz widzą na oczy.
Nie wiem czy się śmiać czy płakać jak czytam te wszystkie komentarze. Zejdźcie na ziemię, tu jest realny świat, a nie FIFA Manager. Dajcie drużynie i trenerowi czas, niech pokażą że potrafią odrobić straty. Płacz i wyprzedawanie wszystkich można zacząć po sezonie jak będzie wiadomo co drużyna osiągnęła.
0
Haha, Ty chyba trollujesz, bo nie da się być aż tak głupim :D
0
Akurat dzisiaj Messi biegał tyle samo co Pedro i Neymar...
0
Zgadza się, ale przyznasz że być "delikatnie gorszym" od City na Etihad to i tak bardzo dobry wynik, zważając na to że Obywatele miażdżą u siebie prawie każdego rywala różnicą co najmniej 3 bramek. Problem w Barcelonie jest taki, że obecna kadra zdobyła już wszystko co się da, zarówno w Lidze Mistrzów jak i na krajowym podwórku, dlatego motywacja ze słabymi zespołami jest praktycznie zerowa. Oni w głowie przegrywają/remisują mecz, zanim jeszcze wyjdą z szatni. Parę lat temu Puyol by wydarł na nich japę i byłoby po staremu, jak jest dzisiaj - każdy widzi.
0
I mówi to ktoś, kto dzisiaj grał z największą nonszalancją, i brzydko mówiąc - na wyje*aniu...
0
Oceniasz trenera gdzie nawet jeden sezon się nie skończył? Daruj sobie. To przede wszystkim drużyna gra słabo, a nie trener.
0
Aha, bo na walkę o mistrzostwo Hiszpanii już się nie ma co motywować, za niskie progi.
0
Busquets i jego nonszalancja...
0
No i dobrze że go nie będzie ale nie chodzi o siłę defensywy Madrytu tylko o to, że ten zawodnik jest po prostu chamski i lubi wdawać się w pozasportowe "walki" na boisku.
0
Szkoda, że Bartra nie gra. No ale trudno, ufam że Tata wie jak rotować obrońcami :)
1
Nie no gdzie van Persie do Barcelony, moim zdaniem ma kompletnie inny styl gry niż nasi napastnicy. Poza tym siłę ofensywną mamy w porządku, te pieniądze trzeba lepiej wydać, czyli na środkowego obrońcę.
0
Pamiętajcie, że Valladolid w tym sezonie przegrał u siebie tylko 2 razy. Jak postawią autobus to może być różnie, zależy od tego czy chłopaki pokażą grę taką jak z Almerią, czy taką jak z drugiej połowy z Sevillą. Jedno jest pewne - przy prawidłowej grze Barcelona ten mecz wygra, dlatego trzeba się skoncentrować i zainkasować kolejne 3 punkty.
0
Może to tylko dziennikarska plotka, a jeśli to prawda to nie ma nic co można by było napisać poza tym, że jesteśmy z don Andresem.