cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale w pierwotnej fazie to Alves musi próbować go zatrzymać, żeby nie przedostał się bliżej pola karnego.
0
Za najsłabszy punkt Realu uważam Carvajala, Iniesta w aktualnej dyspozycji prawdopodobnie wsadzi go na niezłą karuzelę. U nas Neymar musi pamiętać o powrotach, bo inaczej Dani może być wiele razy stawiany przed pojedynkami 1 na 1 z Ronaldo, do czego lepiej nie dopuszczać.
0
Ale to przecież liga angielska jest najsilniejsza na świecie, co znakomicie widać na obu zestawieniach :)
0
Wystawiłbym dokładnie ten sam skład. Z City zagraliśmy świetny mecz w tej ekipie, dlatego nie widzę sensu go zmieniać. Pedro i Alexis mogą być energetyzującymi zmianami :)
0
Nie wiem dlaczego tak negatywnie odbieracie jego słowa, jakby Pique powiedział w jakimś wywiadzie że Real nie wzbudza w nas strachu to byście mu przyklaskiwali. Czyżby zdanie na temat jakichś słów zależało dla Was od tego, kto je wypowiada?
0
Bez przesady, przypominam że Arsenal z Liverpoolem stracił 4 bramki w bodajże 18minut na początku meczu. Tutaj stracili 2 bramki w 7 minut, a potem czerwona kartka w 15.minucie przesądziła wynik meczu. Co prawda nie chciałbym dostać Chelsea, ale nie ze względu na ich poziom piłkarski (bo uważam, że Barca jest zdecydowanie lepsza), ale ze względu na chamstwo ich trenera oraz stawianie autobusu w meczu z każdym silniejszym przeciwnikiem. Tego by się po prostu nie dało oglądać.
0
Umieściłem komentarz w złym miejscu, przepraszam.
0
I spoko :) lubię te jego ofensywne wejścia w pole karne z prawego skrzydła :)
0
Dawno nie było klasyku, którego tak nie mogłem się doczekać jak tego. W zeszłym sezonie drużyna była bardzo przewidywalna (wręcz nudna) i wiedziałem, że na Bernabeu osiągniemy maksymalnie remis, zresztą przegraliśmy. W tym sezonie nastąpił powiew świeżości głównie za sprawą Taty, a także Neymara i paradoksalnie kontuzji Leo, która pokazała Pedro i Alexisowi, że też są dobrymi zawodnikami i potrafią strzelać bramki. OK, zdarzają się wpadki wynikające zazwyczaj z braku motywacji, ale przed ważnymi meczami (jak właśnie Gran Derbi) jestem dziwnie spokojny o naszych chłopaków :)
0
Ja myślę, że mimo wszystko remis nie będzie tragicznym wynikiem. Real ma jeszcze wyjazdy do Sevilli i na Anoeta, poza tym dużo trudniej utrzymywać pozycję lidera niż do niej gonić. Dlatego też moim zdaniem nie ma sensu ryzykować wygranej za wszelką cenę, bo porażka odbiera nam już praktycznie wszystkie szanse na mistrzostwo.
0
Świetnie, z Betisem zagramy w sobotę więc będzie odpoczynek przed wtorkowym meczem z Atletico, w dodatku skoro gramy z ligowym outsiderem to będzie okazja żeby ich rozjechać i podbudować sobie morale :)
0
Generalnie masz rację, ale kto wie do czego jest zdolny Leo Messi grający na 200%, bo to że tak zagra jest pewne :)
0
Fakt, Belgia może być czarnym koniem turnieju. Grupę eliminacyjną wygrali w cuglach, no i też nie bez powodu są w pierwszej dziesiątce rankingu FIFA.
1
Leo, mimo że rozum mówi co innego, to całym sercem życzę Ci wygrania Mundialu. Zasługujesz na to całą swoją karierą i umiejętnościami, to byłoby zapełnienie ostatniej luki w bogatej kolekcji Twoich trofeów :)
0
A mógłbyś to jakoś uargumentować? Z Atletico już dawno nie przegraliśmy meczu, za to z Bayernem czy Realem owszem.
0
Dlatego ja nawet nie biorę udziału w takich idiotycznych dyskusjach, tylko czekam aż dzieciaki sprzedadzą pół składu i pójdą spać, a potem można porozmawiać z ludźmi którzy mają normalne pojęcie o sprawie.
0
Mógłbyś podać źródło? Myślałem, że skoro Barca-Atletico i Real-BVB zostały wylosowane jako pierwsze, to również pierwsze zagrają.
0
Będzie ciekawy ten nasz dwumecz. Trzeba liczyć na to, że Atletico będzie już zmęczone całym sezonem (w końcu cały czas grają tym samym składem, to musi kiedyś wyjść). Przed dwumeczem z City jakby ktoś powiedział, że wygramy obydwa mecze, to mało kto by mu uwierzył, a przecież Atletico jest niżej notowanym klubem niż szejki z Manchesteru. Damy radę i będzie siódmy półfinał z rzędu :)
0
To najlepsza wypowiedź jaką jak na razie przeczytałem. Niektórzy chyba mniej kibicują Barcelonie, a bardziej przeciw Realowi, a nie na tym polega bycie cule.
0
Zamieniłbym Real z PSG.
0
Jakbym miał uszeregować drużyny pod względem siły gry, to idąc od dołu byłyby to : Borussia, Manchester, Atletico/PSG/Chelsea (wszystkie 3 mają podobny poziom), Real, Bayern. Nie wiem, dlaczego piszesz że Atletico to druga najsłabsza drużyna. Atletico może sprawić niespodziankę, a w sukces Borussii nikt nie wierzy, nie da się ukryć że Real trafił bardzo dobrze ;)
0
Atletico - nie jest źle :)
0
Ciekawe kogo Figo wylosuje Barcelonie ;)
0
Carles Rexach zawsze będzie dla mnie wielkim człowiekiem, to dzięki jego staraniom Leo Messi ostatecznie zagrał w Barcelonie, więc pośrednio przyczynił się do tych wszystkich wielkich chwil jakich mogliśmy być świadkami w ostatnich sezonach :)
0
To tylko statystyka, każdy mecz jest inny. Choć oczywiście chciałbym, żeby powiększyła się ilość porażek Ancelottiego po niedzielnym meczu :)
0
Moim zdaniem żaden wynik w El Clasico nie powinien być niespodzianką. Ścierają się ze sobą 2 równorzędne zespoły, co prawda atut własnego boiska przemawia za Realem, ale Barca już udowodniła w tym sezonie, że obce stadiony jej niestraszne, tak jak np. Etihad.
0
Wiadomo, że tak typują, bo są z naszego klubu :) ale jakbym miał sam się zabawić w typera to postawiłbym 1:2 dla nas i strzelcem pierwszej bramki byłby Neymar :)
0
Ja też uważam że każdy z zawodników ma swoje plusy i minusy dlatego nie do końca można ich porównywać, ale patrząc w sensie przydatności dla zespołu nie sposób oceniać inaczej niż po statystykach. Ronaldo doszedł do swoich umiejętności bardzo ciężką pracą i chwała mu za to, ale Messim się trzeba po prostu urodzić i dlatego Leo jest taki wyjątkowy :)
0
Ja słyszałem plotkę, że na Twitterze pojawił się wpis UEFY z którego wynikało że Barca zagra z Manchesterem United. Czytając komentarze pod tym artykułem widzę, że jeszcze kilka osób o tym słyszało, więc też to jest prawdopodobne. Ale to pewnie wszystko jest jedna wielka burza medialna, przekonamy się jutro :)
0
Cristiano też by sam tych goli nie strzelił. To irytujące, twierdzić że Messi zdobywa tyle bramek dlatego, że gra w Barcelonie. Ronaldo gra w Realu i jakoś ma słabsze statystyki - chcesz przez to powiedzieć, że Barcelona jest lepszym klubem niż Real? ;)