cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle że w futbolu na szczęście prócz pieniędzy liczy się jeszcze sam futbol :) jakoś Neymar wolał nas od Realu, mimo że tam dawali mu więcej. Myślę że gra w Barcelonie naszpikowanej legendami jest marzeniem dla wielu zawodników, i żadne petrodolary szejków tego nie zmienią. Zresztą Barca w dwumeczu z City pokazała, że bardziej liczy się zespół i styl gry niż zatrudnianie najemników za grube miliony.
0
Właśnie młody to zaleta, bo będzie głodny sukcesów (ostatnio w Barcelonie to rzadkość) i na pewno z jego strony zobaczymy grę na 100% w każdym meczu :)
0
Widzę, że wjechał temat Mangali - obserwuję tego zawodnika od dłuższego czasu, jest bardzo twardy w obronie, nie odstawia nogi, wygrywa dużo pojedynków główkowych (1,87m to dużo jak na Barcelonę), ale też potrafi dryblować gdy trzeba i , co najważniejsze - jest bardzo dobry technicznie. Takiego stopera nam trzeba :)
0
Nasz Zarząd jest jaki jest, ale jak trzeba to potrafi walnąć pięścią w stół i powiedzieć że nie zostawi tego tak jak jest. Nie damy się urzędasom z FIFA!
0
Wiem że na prowokacje się nie odpowiada, ale ...
„Jedną z wartości człowieka jest uczciwość, przyznawanie się i umiejętność poproszenia w pewnych sytuacjach o przebaczenie”.
... i pan Pepe pokazał te wszystkie wartości jak miażdżył metalowymi korkami dłoń Messiego, a także pokazał umiejętność poproszenia o przebaczenie po tamtym meczu.
0
Dlatego właśnie kolego wszyscy kibice Barcy są nieźle wkur*ieni tym całym zamętem, bo przypieprzyli się do nas tak naprawdę o nic.
0
W ogóle przy takich sprawach wychodzi, jak bzdurne są przepisy. Zgodnie z nimi, jeśli zawodnik ma 16-17 lat (czyli jest już dość dojrzałym człowiekiem) nie może grać w klubie swoich marzeń, ponieważ mieszka za daleko od tego miasta, a jego rodzice mają pracę w rodzinnym mieście. Co w ogóle ma piernik do wiatraka? Moim zdaniem nie powinno być takich ograniczeń, jeśli zawodnik naprawdę bardzo chce grać w danym klubie to dlaczego mu to utrudniać? Dzięki temu znacznie szybciej rozwinie swój talent. A La Masia w dodatku wychowuje, daje edukację zawodnikowi i znajduje pracę jego rodzicom. Nie wiem do czego można się tutaj przyczepić, ale jak widać FIFA potrafi wszystko.
0
Karny dla Barcelony z Espanyolem powinien być. Przestań już chrzanić te głupoty o sędziach i w każdym meczu Barcy doszukiwać się oszustw. Jak nie wierzysz, to obejrzyj sobie porządną powtórkę z tamtej sytuacji i wtedy wróć tutaj.
0
Mam nadzieję, że Zarząd nie będzie czekał do końca tego 90-dniowego okresu z odwołaniem, bo kibice tacy jak my czekają aż sprawa się wyjaśni, oczywiście w sposób pozytywny...
0
Powiem krótko - jeśli ten zakaz transferowy się utrzyma, to będzie jeden z największych przekrętów FIFA ostatnich lat.
0
A ja myślę, że po "symetrycznych" remisach 1:1, 0:0, 0:0 i 1:1 przyjdzie wreszcie decyzyjny wynik i wierzę, że będzie to zwycięstwo Blaugrany :)
0
Dokładnie, to co Ronaldo robi w tym sezonie to już jest kompletna żenada. Przewraca się jakby ważył 30kg mniej, próbuje nieudolnie nurkować, szuka jakichś nieprawdziwych fauli (czerwona kartka dla Chielliniego w fazie grupowej to już był szczyt szczytów)... szkoda, takie coś nie przystoi zawodnikowi tej klasy. Dla porównania Messi próbuje biec dalej nawet jak obrońca już wisi mu na koszulce.
0
Był karny, Alonso faulował. No ale co się dziwić, jak Real spiskuje z UEFA żeby zdobyć Decimę ;)
0
Co nie zmienia faktu, że Luiza nie potrzebujemy. Jest wielu lepszych obrońców za niższą cenę.
0
W zasadzie w żadnym zdaniu nie masz racji. Atletico to wspaniała drużyna, co udowodnili niejeden raz w tym sezonie. Skład niespecjalnie znany? Jak jesteś niedzielnym kibicem, to może i nieznany, a poza tym w piłce nie grają nazwiska (przykładów mogę podać milion) więc wyłącz FMa i wróć do rzeczywistości.
0
Moim zdaniem bardzo dobre wytłumaczenie. Klub na wszystko może przedstawić dowody (ważność licencji, opłacanie mieszkania czy edukacji młodym zawodnikom), i uważam że głupotą jest blokowanie transferów klubowi który ma najlepszą szkółkę piłkarską na świecie.
0
Po pierwsze, to od takich decyzji są odwołania i Barcelona na pewno to zrobi. Po drugie, ter Stegen został zakontraktowany wcześniej, więc ta decyzja go nie obejmuje i nie zostajemy bez bramkarza jak wielu z Was tutaj lamentuje. Ogarnijcie się, poczekajcie na rozwój sytuacji zamiast załamywać ręce i siać panikę.
0
Ter Stegen został zakontraktowany przed tą sprawą. Ogarnijcie się wszyscy, poczekajcie na jakieś stanowisko klubu w tej sprawie i odwołanie, zamiast siać masową panikę jak stado bezmyślnych owiec.
0
A ja mu życzę, żeby został w Atletico i zbudował tam porządny zespół, nie tylko na ten jeden sezon. Mają wielki potencjał, a fajnie by było gdyby liga przestała być dwubiegunowa.
0
Nie zachowuj się jak idioci z Realu, którzy obrażają każdego przeciwnika i nie mają za grosz respektu. To był perfekcyjny strzał, nie dało się nic zrobić.
0
Czyżby? Iniesta ładował z dystansu aż miło. A Atletico nie pokazało jak się strzela z dystansu, bo na 100 takich strzałów wpadłyby może 2-3. I to był ten jeden z tych 2-3 strzałów.
0
Diego Costa to miał uraz jeszcze wczoraj, a całe Atletico zagrało naprawdę dobry mecz.
0
Myślę, że dzisiaj Bartra udowodnił nawet największym jego przeciwnikom, że zasługuje na regularne występy w pierwszym składzie. Od paru tygodni marzy mi się para wież Pique-Bartra na środku obrony, wtedy na pewno tracilibyśmy mniej bramek z powietrza, co jest naszą piętą achillesową.
0
Atletico dzisiaj pokazało że puchnąć nie zamierza, co w grudniu wróżyli im prawie wszyscy. To naprawdę przeciwnik na bardzo, bardzo wysokim poziomie, prawdopodobnie trudniejszy nawet niż Manchester City. Ale uważam, że suma summarum byliśmy lepsi. Jeśli rozegramy taki sam mecz na Vicente Calderon, to awansujemy.
0
Skład taki jak z City i z Realem - chyba takiemu ufam najbardziej :) jeśli Mascherano zapomni o swoich ostatnich wpadkach, a Neymar przebudzi się i wróci do formy sprzed kontuzji, to wygramy ten mecz bez problemu. Inaczej będzie bardzo, bardzo ciężka walka o awans.
0
No tak, bo na publicznej konferencji prasowej na pewno przekaże wiele ciekawych szczegółów z ich ustawienia taktycznego.
0
Jakby nie zagrał, to oczywiście lepiej dla nas, choć uważam że Barca jak najbardziej potrafi wygrać z nawet najsilniejszym Atletico. Dlatego trzeba się skupić na meczu, kto zagra ten zagra, a nie wiadomo czy to nie plotka wypuszczona po to żeby zmylić Barcę w przygotowaniach taktycznych.
0
Mascherano 6.0? Dałbym mu co najwyżej 4.0 i to jeszcze z przymknięciem oka. Przez niego mógł być rzut karny gdyby sędzia źle zinterpretował uderzenie ręką w twarz napastnika Espanyolu, a w najlepszym przypadku rzut wolny z bardzo bliskiej odległości. Ponadto w ostatnich sekundach meczu mógł zawalić nam wynik i zawaliłby go, gdyby nie wspaniała czujność Pique. To, że ten gol nie padł, to tylko zasługa Gerarda, więc za tak katastrofalny błąd powinniście dać Mascherano spokojnie z 2 oceny w dół. A w przypadku remisu z Espanyolem chyba nie muszę mówić, że mistrzostwo ligi odjechałoby w siną dal. Przemyślcie to, droga Redakcjo, bo Wasza ocena sugeruje, że Masche zagrał mecz lepszy od przeciętnego, a to jest kompletna nieprawda.
0
Jakby złapali zadyszkę taką jak z Realem w półfinale Pucharu Króla, to byłaby bajka. Ale raczej nie ma co o tym marzyć i trzeba się przygotować na ciężki fizycznie dwumecz. Najważniejsze to nie stracić bramki, nawet 1-0 mnie zadowala bo na Vicente Calderon to Atletico się będzie musiało otworzyć mając w głowie fakt, że strata bramki kosztuje ich tak naprawdę 2 gole.
0
Fakt, głupio kolega powiedział, ale Hart i tak jest średni, a w dodatku niepewny technicznie. Bramkarz Barcelony jako jeden z niewielu na świecie musi nie tylko mieć świetne umiejętności golkiperskie, ale też zimną głowę w rozgrywaniu piłki.