0

Dobrze dobrze, niech się rozwija tylko nie kosztem Barcy. Kolejny zawodnik, który odszedł za darmo. Ile już takich interesów zrobiliśmy? Dużo. I po co klub ma oszczędzać, jak za darmo oddaje swoich zawodników.

0

Miałem wielką nadzieję,ze Arteta do nas przyjdzie w razie niewypału z Fabregasem. Niestety, przeliczyłem się ...

0

*Saragossa

0

Chanturii nie widziałem w akcji, ale co do Rochiny, to troche kiepsko to wygladam. Co z tego ze bedzie ograny w lidze? Jesli zrobi niesamowite postępy i stanie się liderem zespołu z Sarragosy, to pózniej nie wiadomo ile klub za niego zarząda... Moim zdaniem, Barca powinna ich za wszelką cenę zatrzymać i ogrywać w Segunda A, a później po mału wprowadzać ich do 1 zespołu.

0

Widać,że w zespole koledzy nawzajem sie wspierają. Podczas gry poparcie kolegów przynosi podbudowujące korzyści. Bardzo sie ciesze, ze w FCB panuje taka wspaniała atmosfera!

VeB!

0

Świetna gra Henry'ego i Lionela. Chciałbym rownież wyróżnić Valdesa, bo miał bardzo dobre interwencje, bez których niewiadomo jakby potoczył sie ten mecz.

Ave Barca!

0

Bardzo zdolny i kreatywny piłkarz. Przydałby sie niezwłocznie na lewej stronie. A ta bramka w meczu Argentyna : Chile poprostu bajka!

VeB!

0

Hleb to taka gwiazdeczka sie zrobila ...

0

Dlaczego nikt nigdy nie docenia Victora Valdesa ?? Przeciez co on bronil w sezonie 08/09 oraz 09/10 to maskra. A Buffon jest juz przereklamowany :/

0

Panowie, o co wy sie kłócicie :) Nie od dziś wiadomo,że Real to kupa forsy i tylko bezmyślnie szasta kasą. Kupuje gwiazdy,a później nie ma kto rozgrywać gry. Już nie moge sie doczekać,kiedy ujrze tę biedną zapłakaną twarz Ronaldo,który bedzie bezmyślnie biegał po boisku,bo nikt nie bedzie potrafil dograć mu piły :D Barca ma potencjał i kupuje MŁODE TALENTY ,k tore później kreuje.w Barcie myśli się przyszżłościowo, a nie na jeden sezon.

VeB!

0

Potrójna korona :D Chyba warto było oglądać te 30 meczy barcy w tym sezonie,bo jest niewiarygodna.

Vamos Barca !!!!

0

Alves świetny!! Dla mnie najlepszy obrońca świata.Jest o wiele lepszy niż Ramos z Realu...

0

Obydwaj są naprawde dobrzy,ale chyba lepiej do Barcy pasowałby Lodeiro.Takie moje zdanie.Przydałby sie nam jeden młody talent w pomocy ;]

0

By mod: BAN

0

Też tak miałem.Masz poprostu zmieniony język. Musisz teraz zmienić język na polksi i będzie git.

0

Ludzie,to jest tylko remis! Jak na tak rezerwowy skład to dobrze zagraliśmy. Nie ma czym się przejmowac. I tak puchar króla jest nasz.

0

O Messim to możecie tylko pomarzyć. To nasz zawodnik i nie gra w byle jakich klubach. poza tym kocham barce i messiego (bez skojarzeń ;]),dlatego powstrzymam go,gdyby ewemntualnie chciał odejść ^^

Visca el bacra!

0

Ribery jest znakomity!Jeden z moich ulubionych zawodników. Chciałbym,zeby grał w Barcelonie :)

Visca el Barca

0

Basquets zdecydowanie za dużo. moim zdaniem nic nie wniósł w grę drużyny.

Alves zdecydowanie 6. Dobry mecz. Mimo,że dużo w ofensywie to wracał się do obrony i odbierał piłke.

Henry przynajmniej 5. Dobry mecz.

Natomiast bardxo podobała mi sie gra Pique. Czyścił wszystko w obronie. Widać się klimatyzuje z drużyną ;)

VeB!!!

0

Myślałem, że będzie 2 : 0 ,ale zwycięstwo jest i to cieszy. Jesteśmy w 1 / 8. Brawo !!

0

Ej.mOże ktos mi powiedzieć ,dlaczego Marquez nie gra??

0

Znowu ?? To może być niezły talent. Tak samo było z Fabregasem, Quaresma a nawet Giovanim ( nie byłem za tym,aby odchodził :/). Dlatego powninni go zostawić. Jest jeszcze młody, ale za pare lat może być niezłym graczem

VeB!!!

0

Jakub_110 - nIe potrafisz czytać?? Eto'o nie zagra prawdopodobnie. Pep chce dać mu odpocząc po ostatni ,wspaniałym meczu. Myśle,że będzie 1 : 1 lub 2:1 dla nas :)

0

Eto'o jest najlepszy !!! Ajeszcze kilka miesięcy temu Gaurdiola chciał go sprzedać... Eh :)

Visca el Barca !!!

0

Zamiast w jakimś Miami powinni zrobić w Polsce:/ U nas jest mnóstwo zdolnej młodzieży, który trzbe tylko odkryć !!! A sama nazwa "Barcelona" przyciągnęła by tysiące ludzi!

0

Myśle,że jest on nam niepotzebny.mamy przecież świetnych napastników ( nawet z przeciętnie grającym Henry) a potwierdzaja to nasze wyniki. Poza tym nie potrzebny nam jest zarozumiały gówniarz, bo Barca jest zgraną drużyną. Tylko popsułby atmosfere :/

Powinnismy raczej kupić lewoskrzydłowego. Ja preferuje Silve lub Walcotta (czasami gra na lewej stronie) :D

VeB!!!

0

Jak padła bramka?? Bo meczu nie oglądałem:/

Visca el Barca!!!

0

Chyba na odwrót ;)

0

ManUfan : może i mam 12 lat,ale jak widać wiedzą bije cie na kolana. gdybyś jadał czesciej cukierki to może coś byś pojął :D:D A mi o roku szkolnym nie przypominaj, przypomnij lepiej sobie. I poproś nauczyciela od angielskiego, żeby pomógł ci w ortografi bo jak widać kiepsko z nią u ciebie :P

VeB!!!!

0

Sam zjadłeś za dużo cukierków. Mówisz tak, bo zżera cie zazdrość , ze nie wygrał twój śmieszny Manchester. Parodia jednej gwiazdy. A jak ci się forum nie podoba to zmykaj na strone Manchesteru i siedź cicho.

VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?