0

wujo444 : bo gdyby nie Zambrotta samego strzału by nie było. Poza tym Scholes pokazał jaki jest "przefachowy" w Superpucharze z Zenitem. Wnerwia się bo bozia nie obdarzyła go wzrostem :D

0

Po drugie Scholes w meczu z Barca strzelił fartowo. Gdyby Zambrotta nie wybijał tak beznadziejnie piłki to Barca wygrałaby CL !Ale zambrotty już nie ma.Jest lepszy - Alves. Zobaczymy co teraz pokażecie w meczu z nami :D:D

0

Ale grał. Od jego kontuzji ManU w 3 kolejkach zdobyła tylko bodajże 4 punkty. Jak to wyjaśnić??

0

Do ManUfan : Zenit nie miał szczęścia. Jest lepszym zespołem od zasranego Manchesteru, który bez swojej gwiazdzi ( C.Ronaldo ) nie potrafi wygrać meczu :/// To coś nie tak,że forma drużyny zależy od jednego gracza. A jjeśli chodzi o Scholesa to jeden wielki żal :/ To co zrobił w finale było żenujące :///

Visca el WIELKA Barca !!!

0

Możecie wrzucić bramke clebera na Sendpeace (czy jakoś tak :P ) ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?