Według mnie za Rakiticia, ktory jest dzisiaj bardzo niepewny powinien wejsc Munir na 9 a Coutinho do pomocy której ewidentnie brakuje dzisiaj polotu. Coutinho jak gra tak wysoko to zbyt rzadko ma piłkę i mało jest z niego pozytku. Jak dla mnie na plus Vidal i Dembele
halilovic juz powinien za roberto byc w pierwszej ekipie , no moze niech ten sezon w B jeszcze pogra , ale nie ma sensu z roberto kontraktu przedluzac ;/
Nie wiem czy każdy czytał konferencje prasową Lucho. Mówił on tam ze oprocz klasycznej formacji Barcy , będą trenowali ustawienie 3-4-3 jak i 3-5-2
Może do tych wariantów taktycznych cuadrado pasuje idealnie. Uwierzcie troche w nowego trenera i jego wizje. Bo ja np. już mam dosyc tych nudnych jak flaki z olejem meczów barcy. I własnie nowa taktyka , nowe rozwiązania wprowadzą jakies zmiany. Może nie od razu bedzie to chodzilo jak w zegarku. Ale ja mam juz dosyc tego smiesznego klepania w szerz boiska z którego nic nie wynika. Ja jestem jak najbardziej na TAK jezeli chodzi o transfer Cuadrado. !!!
Według mnie za Rakiticia, ktory jest dzisiaj bardzo niepewny powinien wejsc Munir na 9 a Coutinho do pomocy której ewidentnie brakuje dzisiaj polotu. Coutinho jak gra tak wysoko to zbyt rzadko ma piłkę i mało jest z niego pozytku. Jak dla mnie na plus Vidal i Dembele
Komentarze
6
Według mnie za Rakiticia, ktory jest dzisiaj bardzo niepewny powinien wejsc Munir na 9 a Coutinho do pomocy której ewidentnie brakuje dzisiaj polotu. Coutinho jak gra tak wysoko to zbyt rzadko ma piłkę i mało jest z niego pozytku. Jak dla mnie na plus Vidal i Dembele
0
Ale ten nasz Coutinho to jest kocur....
0
ok, niech będzie na fałszywej dziewiątce :)
0
A ja chciałbym zobaczyć Messiego na szpicy jak za dawnych czasów a na skrzydłach Coutinho + Dembele
0
Mam nadzieje że Iniesta i Roberto jak najszybciej pojawią się za Denisa i Andre....
32
wyje*** pedro , songa , alvesa i tych bojanów i cuenków.... ale czemu alexis...
21
halilovic juz powinien za roberto byc w pierwszej ekipie , no moze niech ten sezon w B jeszcze pogra , ale nie ma sensu z roberto kontraktu przedluzac ;/
17
Nie wiem czy każdy czytał konferencje prasową Lucho. Mówił on tam ze oprocz klasycznej formacji Barcy , będą trenowali ustawienie 3-4-3 jak i 3-5-2
Może do tych wariantów taktycznych cuadrado pasuje idealnie. Uwierzcie troche w nowego trenera i jego wizje. Bo ja np. już mam dosyc tych nudnych jak flaki z olejem meczów barcy. I własnie nowa taktyka , nowe rozwiązania wprowadzą jakies zmiany. Może nie od razu bedzie to chodzilo jak w zegarku. Ale ja mam juz dosyc tego smiesznego klepania w szerz boiska z którego nic nie wynika. Ja jestem jak najbardziej na TAK jezeli chodzi o transfer Cuadrado. !!!
6
Według mnie za Rakiticia, ktory jest dzisiaj bardzo niepewny powinien wejsc Munir na 9 a Coutinho do pomocy której ewidentnie brakuje dzisiaj polotu. Coutinho jak gra tak wysoko to zbyt rzadko ma piłkę i mało jest z niego pozytku. Jak dla mnie na plus Vidal i Dembele
5
Adama troche za bardzo chce :) ale i tak zrobil przez 5 minut wiecej szumu niz złoty wąsik przez calą polowe