cule.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Według mnie za Rakiticia, ktory jest dzisiaj bardzo niepewny powinien wejsc Munir na 9 a Coutinho do pomocy której ewidentnie brakuje dzisiaj polotu. Coutinho jak gra tak wysoko to zbyt rzadko ma piłkę i mało jest z niego pozytku. Jak dla mnie na plus Vidal i Dembele
0
Ale ten nasz Coutinho to jest kocur....
0
ok, niech będzie na fałszywej dziewiątce :)
0
A ja chciałbym zobaczyć Messiego na szpicy jak za dawnych czasów a na skrzydłach Coutinho + Dembele
0
Mam nadzieje że Iniesta i Roberto jak najszybciej pojawią się za Denisa i Andre....
4
Jako taką ciekawostkę powiem ,że były piłkarz Barcy Adama Traore przedwczoraj pobił rekord szybkości sprintu w premier league :) jak wystrzelił z arsenalem to osiągnął prędkość 37km/h. Nawet nieźle idzie mu w middlesborough. Jest niesamowicie skuteczny w grze 1 na 1 i bardzo dobrze wychodzi spod pressingu ale niestety ciągle brakuje mu dokładnego podania :/ zawsze lubiłem tego dzika
0
gdyby babka miała wąsy to by był dziadek ;p
1
Sciągnij sobie program sopcast albo ace stream i na stronie livetv.sx masz linki do meczów , które przekierują cie do tych programów. Komentarz najczesciej rosyjski , ale za to jakość HD i nie tnie. polecam :)
1
Zabaleta ? A nie Zambrotta ? :)
0
jest jeszcze rudy który całkiem nieźle gra na stoperze
0
Lepiej jest jak gra na obronie. Espanyol nie byl az tak wymagającym przeciwnikiem w tym meczu , takze messi za napastnikiem to bylo dobre wyjscie , ale w wazniejszych meczach jednak w pomocy potrzebni beda Iniesta , Busi , Arda/Rakitic , zeby zapewnic wiekszy spokoj w srodku pola , a Messi wiadomo jako taki wolny elektron jak zawsze. Poza tym Vidal to chyba nie jest zawodnik na na takim poziomie zeby byc pierwszym wyborem w pierwszej linii , przynajmniej jezeli chodzi o grę w ataku.
0
Pedro był kompletnie bezproduktywny w ataku. Sandro zrobil bardzo dobrą robote po wejsciu i wydaje mi sie ze z nim w skladzie potencjał ofensywy byłby wiekszy niz z pedro na mecz rewanzowy.
3
Hazard brak szybkości ???? przecież to jest petarda
1
Ojj... Hazard właśnie ma start do Neya :)
0
Myśle ,że wróci Deulofeu na pierwszego rezerwowego do ataku , a Pedro będzie grał z prawej strony tak jak w rewanżu z PSG na Camp Nou
0
no tak ale on nawet jak ma miejsce to nie umie celnie odegrać :P ja jestem jego wielkim fanem, ale na serio chyba stres go zżera bo nie gra dosłownie nic !
0
Podobno Suarez z Bendtnerem trenował gdy nie mógł grac...
3
Rafinha zawodnik meczu wg mnie :)
0
Montoya lepszy...
0
Nie oszukujmy sie Dongou nigdy nie bedzie na najwyzszym poziomie swiatowym.
0
mysle że by nie odstawał od nikogo , no może bale czy cr7 na dłuzszym dystansie by odeszli , ale na przyspieszeniu to mi sie wydaję je Adama to scisła czołówka
0
to nie jest chyba ten typ czlowieka zeby pracował w zarządzie ;P
1
ale Adama może sporo namieszać
0
Messiego i Neymara też by wyprzedził i to o kilka metrów. To jest istny pocisk , jeden z szybszych piłkarzy jakich widziałem. I do tego jeszcze ta siła !
0
ale tam chyba jest teraz za duża konkurencja w ataku. Adama musi iść do zespołu gdzie będzie miał miejsce w pierwszej jedenastce , zeby nie tracił cennego czasu.Takie moje zdanie ;P
0
najlepsze z Barcy , zdecydowanie :P
0
LE mógłby już odstawić tego Munira do Barcy B , bo widać że mu nie służy ten pierwszy zespół , móglby za to powoływać czasem Sandro i Adame na zmianę , bo to są piłkarze ktorzy mogą zrobic jakąś różnice w ostatnich 15munutach meczu(a zwłaszcza Adama)
0
bale jtrdfuoiijkl
0
Ale nam są potrzebne dobre transfery a nie inne aspekty :)
0
Xavi ma dobre wolne? On w ogóle nie umie strzelać wolnych! zawsze sie pcha zamiast zostawić piłke neymarowy czy rakiticowi(jezeli messi nie strzela) i nigdy nie trafia... irytuje mnie to zawsze